konstrueerimiskäigus tekkinud kahju ülemisele naabrile

tigri
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 18 Okt 2014, 15:18
On tänanud: 1 kord

konstrueerimiskäigus tekkinud kahju ülemisele naabrile

Lugemata postitus Postitas tigri »

Tere,kirjutan küsimusega.Uus korteriomanik lõhkus all välja ahju ja pliidi.Ilmselt ka mingit seinaosa.Selle käigus tekkisid meil üleval korteris samal kohal praod ahju ja korstna jala peale.Alumine naaber kinnitas mulle,et ehitusluba ta linnaosalt ei vajanud,Mina aga ei tea,kas kandekonstruktsioon on ikka ok.Nüüd soovib ta vastremonditud korterit müüa.Kahju aga ikkagi ligvideerimata.
Kelle poole peaksin pöörduma,et hinnata kahju seisund ja olukord.
Tänades Kristel
aero
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1933
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:40
On tänanud: 78 korda
On tänatud: 77 korda

Re: konstrueerimiskäigus tekkinud kahju ülemisele naabrile

Lugemata postitus Postitas aero »

Ma alustaksin kov-st.

Kristel, kas su emakeel on eesti keel? Pealkirja järgi võiks arvata, et su naaber läks lego klotsidega hoogu või konstrueeris/kaevas kusagile mingi käigu ja/või selles käigus siis keeras mingi jama kokku. :oops: Ühesõnaga, kõva pealkirja oled kokku konstrueerinud.
xxx111
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 5331
Liitunud: 17 Veebr 2020, 21:47
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 134 korda

Re: konstrueerimiskäigus tekkinud kahju ülemisele naabrile

Lugemata postitus Postitas xxx111 »

Aero - ma võtaks poolt tooni maha
Näen, et naisterahvas on mures - ja õigustatult...
Isiklik arvamus - kui rahakott lubab siis pöördu ekspertide poole...
Kui soovid kontakte võin anda...
Kui ei luba (ja jätke palun halvustamine jms, ei pea ennast absoluutselt targimaks jms) võin aidata oma kompetetsi piires (mingit tasu ei eelda)
tigri
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 18 Okt 2014, 15:18
On tänanud: 1 kord

Re: konstrueerimise käigus tekkinud kahju ülemisele naabrile

Lugemata postitus Postitas tigri »

aero kirjutas: 11 Mai 2020, 13:46 Ma alustaksin kov-st.

Kristel, kas su emakeel on eesti keel? Pealkirja järgi võiks arvata, et su naaber läks lego klotsidega hoogu või konstrueeris/kaevas kusagile mingi käigu ja/või selles käigus siis keeras mingi jama kokku. :oops: Ühesõnaga, kõva pealkirja oled kokku konstrueerinud.
Tänud paranduse eest aga näen,et oled minu pealkirja valesti parandanud,Re:konstrueerimise käigus…
tigri
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 18 Okt 2014, 15:18
On tänanud: 1 kord

Re:rekonstrueerimise käigus tekkinud kahju ülemisele naabrile

Lugemata postitus Postitas tigri »

Tänud abi eest!Jah sooviks küll mõne kontakti.Olen tõesti mures .Seinas Need praod ikka sügavad.Näha,et tellised on murdunud.Tuleks kiiremas korras näidata.
aero
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1933
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:40
On tänanud: 78 korda
On tänatud: 77 korda

vastaja saab muuta ainult siin

Lugemata postitus Postitas aero »

tigri kirjutas: 11 Mai 2020, 17:47 Tänud paranduse eest aga näen,et oled minu pealkirja valesti parandanud,Re:konstrueerimise käigus…
Ei ole tänu väärt. Sinu teema, keegi teine ei saa su algset pealkirja muuta. Mina saan muuta vaid oma vastuse pealkirja
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10636
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: konstrueerimiskäigus tekkinud kahju ülemisele naabrile

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Üldiselt küsib see ekspert rohkem kui prao ümberviimistlemiseks kulub. Värv ja pahtel maksab kordades vähem.
Küsiksin viisakalt naabrilt, et kas teed oma vahenditega prao korda või maksad x € mis kulub värvi ja töö peale.
Mul oli kord sarnane juhus - tekitasin prao naabrile. Naaber küsis 100€, ütlesin, et lähme kohe poodi, ostan purk värvi (täpselt, mis tal laes oli) ja pakk pahtlit ja 10 minutiga on kõrvaldatud. Siis langetas nõudmise 30 € peale, maksin ja olema sõbrad tänaseni.
T25
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 916
Liitunud: 14 Mai 2007, 13:15
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 9 korda

Re: konstrueerimiskäigus tekkinud kahju ülemisele naabrile

Lugemata postitus Postitas T25 »

Kalvis kirjutas: 14 Mai 2020, 06:34 Üldiselt küsib see ekspert rohkem kui prao ümberviimistlemiseks kulub. Värv ja pahtel maksab kordades vähem.
Küsiksin viisakalt naabrilt, et kas teed oma vahenditega prao korda või maksad x € mis kulub värvi ja töö peale.
Mul oli kord sarnane juhus - tekitasin prao naabrile. Naaber küsis 100€, ütlesin, et lähme kohe poodi, ostan purk värvi (täpselt, mis tal laes oli) ja pakk pahtlit ja 10 minutiga on kõrvaldatud. Siis langetas nõudmise 30 € peale, maksin ja olema sõbrad tänaseni.
Küsimus ei ole ainult praos, praegu pole selge, mida alumise korteri omanik üldse tegi seal. Võibolla eemaldas või nõrgendas kandvaid osi ahju all.
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10636
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: konstrueerimiskäigus tekkinud kahju ülemisele naabrile

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Seda mis ta tegi saab ju kohe ära rääkida.
tigri
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 18 Okt 2014, 15:18
On tänanud: 1 kord

Re: konstrueerimiskäigus tekkinud kahju ülemisele naabrile

Lugemata postitus Postitas tigri »

Ta lõhkus välja ahju ja pliidi,vist osa ka seinast.Selles ongi point.Ta tegi oma korteris kapitaalsed muudatused.
Lihtsalt prao kinni panemine on imelihtne.Soovin veenduda,et problem poleks laiem.
Kolmapäeval tuleb ekspert ja naaber teavitatud.
Vasta