Garaazhi siseseinte viimistlemine

Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 692
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Garaazhi siseseinte viimistlemine

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

Tere pühasid!

Teen siis alustust palja fiboseina viimistlemisega. Plaan on fibo peale kipsikarkass, selle vahele 66mm vill, karkassile osb+kips. Osb kuna paljasse kipsseina igasugu vigurite tüüblitega kinnitamine on liig stressirikas tegevus ning perlfixiga tehtud sirget seina pole minu silmad veel näinud. Väljaspoolt on fiboseinal 200mm vill+krohv.

Mõtted, kriitika?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Garaazhi siseseinte viimistlemine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

pancho villa kirjutas: 23 Dets 2018, 23:13 Mõtted, kriitika?
Mõte- krohvi kipskrohviga, anna teise kihi kergelt tahenenud krohvile käsntallaga vabakäe liigutustega kerge struktuur, lase korralikult kuivada, lükkad pahtlilabidaga suuremad konarused maha, krundi ja värvi sobivat tooni põhivärviga. Olen seda stiili kasutanud nii garaažide, tehnoruumide kui ka luxkorterite siseviimistluses. Kui keegi hakkab kobisema, et pole sile, on konarlik jne pretentsioonid, siis nendele kriitikutele maini, et tegu on viimast malli ennetava taotlusliku viimistlusega, mis läheb alles moodi(ajalugu kordub) ja mille kontseptsioonist/mõttest/kunstiliselt sobivast lähenemisest/lahendusest ei taipa ta mitte essugi. Lisaks sõima teda mõtetuks kriitikuks, sest kriitikud on tavaliselt need, kes ise midagi teha ei oska. ;)
Kriitika- sinu idee läheb kallimaks, minu omaga saad ka ise hakkama.
Täpsemate juhiste saamiseks võid helistada, aga võiks seda teha enne 22.00.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 692
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Garaazhi siseseinte viimistlemine

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

Sobiks küll, aga kuna tuleb erinevaid kappe ja asju palju, mida seina kinnitada, tahan ikka Osb alla saada ning lõpptulemus peaks olema sile, kuna värvkate tuleb pigem maaling.
Külaline
külaline

Re: Garaazhi siseseinte viimistlemine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

pancho villa kirjutas: 24 Dets 2018, 09:46 Sobiks küll, aga kuna tuleb erinevaid kappe ja asju palju, mida seina kinnitada, tahan ikka Osb alla saada ning lõpptulemus peaks olema sile, kuna värvkate tuleb pigem maaling.
See krohvile antav struktuur ongi praktiliselt sile, aga kerge struktuur sellepärast, et ei oleks lihvimistega jamamist. Aga eks sa ise tead, suur mees, oskad foorumisse juba teemasid teha jne. ;)

Urmas
Külaline
külaline

Re: Garaazhi siseseinte viimistlemine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Urmas kirjutas: 24 Dets 2018, 00:10 ... lükkad pahtlilabidaga suuremad konarused maha, ...
Suuremate konaruste all mõtlesin käsnaga hõõrutamisel krohvi pinnale tulnud väikeseid liivaterasid. ;)

Urmas
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 692
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Garaazhi siseseinte viimistlemine

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

Nojaa, mul siin sõber soovitas maaküttesüsteemi ka ise kokku panna, et elulihtne ja võtad laenutusest torutangid ja mingi kolm päeva ja olemas :D


Algse plaani järgi toimetades läheb kallimaks küll, aga kogu protsess on mulle tuttav ja lõpptulemuses võin kindel olla ka. Senini on maja juures kõik asjad, mis mulle "pähe määritud", ikka lootusetult rappa läinud
Vasta