Ehitaja poolt tehtud toa remont- mis arvate, kas tehtu oma hinda väärt ?

Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6110
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 136 korda

Re: Ehitaja poolt tehtud toa remont- mis arvate, kas tehtu oma hinda väärt ?

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Uudishimulik123 kirjutas: 26 Aug 2018, 21:16õpin ja töötan ... Mina tahaks lihtsalt nii, et selle raha jagavad omavahel ära eelkõige ehitstöölised
Kui sa ise töötad, saad ka ilmselt palka, kas sinu tööandja jagab lihtsalt kogu raha töötajate vahel ilma makse maksmata?
Külaline
külaline

Re: Ehitaja poolt tehtud toa remont- mis arvate, kas tehtu oma hinda väärt ?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Uudishimulik123 kirjutas: 26 Aug 2018, 21:23 Aga jah, teema lukus! Suur, suur aitäh kõigile, kes oma arvamust avaldasid ja mõtteid jagasid! :)
Teema võib küll lukku minna, aga mu hing ei anna rahu, et tegelikult sa arvamuste avaldamisest ja mõtete jagamisest targemaks ei saanud. Ca 4 lehekülge mõtetut klahvide klõbistamist ja kulutamist. Kurb! :cry:
Urmas
Külaline
külaline

Re: Ehitaja poolt tehtud toa remont- mis arvate, kas tehtu oma hinda väärt ?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Teema ei ole lukus!
aer0
külaline

Re: Ehitaja poolt tehtud toa remont- mis arvate, kas tehtu oma hinda väärt ?

Lugemata postitus Postitas aer0 »

Uudishimulik123 kirjutas: 26 Aug 2018, 21:16 Mina tahaks lihtsalt nii, et selle raha jagavad omavahel ära eelkõige ehitstöölised, mitte et nt firma omanik saab ise ka miski 5000 EUR lihtsalt kasumit.
Ainuke võimalus maailma muuta on alustada iseendast! Töötad usinalt ja paned palgast kõrvale mingi 20-30 000€. Selle rahaga asutad firma, palkad töötajad, ostad neile tööriistad, teed reklaami, leiad kliendid. Algus saab olema raske. Ilma kliendi ettemaksuta sa ühtki tööd alustada ei saa sest firma konto on kogu aeg tühi. Sa ei jäta sentigi kasumiks. Kõik mis sisse tuleb, jagad kohe palgaks ja maksudeks laiali. Ettemaksu räägid kliendilt välja oma loomuliku sarmi abil. Varem-hiljem tuleb mõnelt objektilt kahjum või laguneb mõni oluline tööriist. Siis on pankrot ja lähed tagasi palgatööliseks. Aga su süda on rahul sest sa vähemalt üritasid. :thumbsup:
aer0
külaline

Re: Ehitaja poolt tehtud toa remont- mis arvate, kas tehtu oma hinda väärt ?

Lugemata postitus Postitas aer0 »

Tead, parem unusta ära mis ma siin täna hommikul kirjutasin :oops:. Sinus ei ole ettevõtja/firma omaniku sisu. Sa näed maailma palgatöötaja seisukohast, ettevõtjat sinust ei saa. Tee usinalt ehitustööd ja looda, et ehk kunagi saad mõne suure firma palgale. Siis saad hakata unistama ehitajate ametiühingu asutamisest ettevõttes. Ametiühingu esindajana võib sul avaneda võimalus esitada juhtkonnale nõudmisi palga tõusu teemadel, äkki isegi organiseerida mõni streik ja nii edasi. Ühesõnaga õõnestada ahnete kapitalistide ja kodanlaste jalgealust.
Vasta