Tuuletõke siseseinal

maidor
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 167
Liitunud: 02 Veebr 2013, 17:39
On tänatud: 2 korda

Tuuletõke siseseinal

Lugemata postitus Postitas maidor »

Sai ostetud vana maja ja seest puhtaks kiskuda. Tapeedi all oli 3mm vineer ja selle all must tuuletõkkepaber. Kohe paistab välja ilus palk. Kas tuuletõke kiskuda kindlasti maha või las takistab tuult edasi? Maja hakkan soojustama väljast ja järgmisel aastal.
Külaline
külaline

Re: Tuuletõke siseseinal

Lugemata postitus Postitas Külaline »

maidor kirjutas:Sai ostetud vana maja ja seest puhtaks kiskuda. Tapeedi all oli 3mm vineer ja selle all must tuuletõkkepaber. Kohe paistab välja ilus palk. Kas tuuletõke kiskuda kindlasti maha või las takistab tuult edasi? Maja hakkan soojustama väljast ja järgmisel aastal.
võta maha kui ei meeldi, tuuletõkke ülesannet ta seal vaevalt, et täidab.
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10636
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: Tuuletõke siseseinal

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Mingit vajadust ka väljakiskumiseks pole, kui just omale töövaeva juurde tekitada tahad. Kasutu, samas kahjutu asi.
maidor
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 167
Liitunud: 02 Veebr 2013, 17:39
On tänatud: 2 korda

Re: Tuuletõke siseseinal

Lugemata postitus Postitas maidor »

Ma olen ka sama meelt,et ei tahaks omale lisatööd ja prügi omale toota, millest pärast pean raha eest vabanema.
Külaline
külaline

Re: Tuuletõke siseseinal

Lugemata postitus Postitas Külaline »

maidor kirjutas:Ma olen ka sama meelt,et ei tahaks omale lisatööd ja prügi omale toota, millest pärast pean raha eest vabanema.
tikud maksavad jubedalt? vineer, paber saab hea lõkke
fgh
külaline

Re: Tuuletõke siseseinal

Lugemata postitus Postitas fgh »

Enamastik on need sajandivanused kihid nii tolmu täis vahelt, et oma tervise huvideks oleks mõistlikum see eemaldada. Samuti pole mingit tõrvaga immutatud või isegi bituumeniga immutatud pappi paberit siseruumi vaja. Kulu olematu, pigem eemalda ja äkki leiate mingi laheda disain elemendi sealt alt mida eksponeerida.
Vasta