AEROC

nurme
külaline

AEROC

Lugemata postitus Postitas nurme »

tere
<BR>kui kellegil on materjali kohta mingit arvamust või isegi kogemusi siis on oodatud kõik head või halvad nõuanded eriti huvitab teise sordi Aeroc, kuidas krohv püsib jne.mõte on paigaldada 375.
<BR>ette tänades
teet
külaline

AEROC

Lugemata postitus Postitas teet »

teise sordi Aeroc -iga on kindlasti probleeme mõõtudega. Enamasti Aerocit ei krohvita vaid tõmmatakse üle MP pahtli v.m.s
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Aeroc 375, kogemus.
Tehniline info on see, et ei vaja lisa soojustamist, seega oleks projekti järgi väljast lihtsalt armeerida ja krohvida, seest pahteldada ja viimistleda.(Ei usu, see oli minu arvamus millega läksid kaasa ehitusjärelvalve ja tellija. Ennekõike on tehu ikkagi kiviga)
------------------------------------------------------------------------------------
Nüüdseks oleme juba asjad ümber otsustanud.
1. Väljast soojustame 50 mm penoga ja krohvime.
2.Seespoole välis- ja vaheseintesse liimime küproki kuna plokk ise suht pehme. Edasi viimistlus jne.

Nii et ei ole ta mingi ime.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Misasi on küprok??? Kirjutada võiks ikka osata.
Kui on mõeldud gyproc'i kipsplaati, siis vähemalt minu kogemuste järgi on see küll pehmem kui pahteldatud aeroc.

See ecotermi lisasoojustamine tundub kah suhteliselt mõttetu, kuna väidetavalt on soojakadu seina kaudu 15-20%. Pigem kulutada see raha/materjal lae või katuse soojustamisele.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Anonymous kirjutas:Misasi on küprok??? Kirjutada võiks ikka osata.
Kui on mõeldud gyproc'i kipsplaati, siis vähemalt minu kogemuste järgi on see küll pehmem kui pahteldatud aeroc.

See ecotermi lisasoojustamine tundub kah suhteliselt mõttetu, kuna väidetavalt on soojakadu seina kaudu 15-20%. Pigem kulutada see
aha/materjal lae või katuse soojustamisele.

Kuule TÄHENÄRIJA näksi kipsi ............
Kalvis
külaline

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

küprok on ühe firma nimi, kes toodab kipsplaati.
Ecotermi lisasoojustamisel on mõtet, sest sellega väheneb läbi seina minev soojuskao maksumus ikkagi niipalju, et 10 aasta jooksul teeb ta iseendale tehtud kulutused tasa. Edasine on puhas kasum. Ja küttehinnad tõenäoliselt ei lange enam kunagi, pigem tõusevad.
Vasta