Aeroc seina sisse ankrud??? Peno ja silikaadi tarvis

Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Aeroc seina sisse ankrud??? Peno ja silikaadi tarvis

Lugemata postitus Postitas Dolby »

Pealkiri natuke kehva vist, aga proovin seletada. Plaanis sel aastal maja saada katuse alla nii, et Aeroc sein jääb soojustamata ja fassaad katmata. Järgmine kevade plaanis siis katta peno ja klombitud silikaadiga.

Siis vaja ju ankrud (või mis asjad need on) sel aastal vuukidesse jätta. Kus neid saab? Kas võib ise traadist väänata, või müüakse kohe mingisuguseid valmis ankruid? Millise tihedusega neid peaks panema?

Peno vaja ju ka sinna otsa panna? (Nende ankrute otsa). Siis pole vaja neid peno tüübleid? Järsku keegi oskab seletada...
Ma ei ole ehitusspets...!
Incikas
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 13 Nov 2005, 11:03
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Incikas »

Tuttav tegi samamoodi seinad :wink: ,ja need ankrud tegi ise mingist traadist(sai vist mingit roostevaba kuskilt),kuna kas poes polnud,või sai ise tehes odavamalt...vast ikka viimane variant...Peno pani mingi liimi ja tüüblitega ,vuukidesse lasi makrofleksi...Ainuke jama selle peno seina panekuga oli see,et seni kuniks klompi veel polnud hakatud laduma,"sõi"päike juba hooga penot-toetasid vastu seina ja kõik valge :lol: ,nii et pikaks ajaks pole vast mõtet seisma jätta kaitsetult... :roll:
Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Dolby »

Tänud. ootasin ära vastuse. Ise arvasin ka, et nii see käib. Kuskil oli ka mingid spets sidumis konksud, aga enam ei mäleta. Mul plaanis nii, et Aeroc sein see aasta valmis ja maja kinni (aknad, uksed katus). Järgmine kevade kohe peno ja silikaat. Sellepärast mõtlesin, et peaks ka olema roostevaba vist. Talvel maja nagu siil. :shock:
Ma ei ole ehitusspets...!
Vasta