paju maksta vannitoa plaatijale tartus.?

vanad postitused
demi
külaline

paju maksta vannitoa plaatijale tartus.?

Lugemata postitus Postitas demi »

tere
olen hädas! ei tea ise hindadest midagi ja tunnitasuga ei julge töötajat võtta ,räägitakse et kipuvad luuserdama.
mida soovitate?
ja olen ka huvitatud pakkumistest .vaja 2 vannituba plaatida.
tänan
miki
külaline

Lugemata postitus Postitas miki »

60 kr tund on enamusel
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Jaan »

plaatimise eest 100 - 120 kr/m2, kuid ei tasu ära unustada et on vaja enne plaatimist ka mitmeid töid teha. Näiteks tasandamine, põranda betoneerimine, niiskustõke, hüdroisolatsioon jne.
imps
külaline

Lugemata postitus Postitas imps »

jaan kirjutas:plaatimise eest 100 - 120 kr/m2, kuid ei tasu ära unustada et on vaja enne plaatimist ka mitmeid töid teha. Näiteks tasandamine, põranda betoneerimine, niiskustõke, hüdroisolatsioon jne.
<<<sull on vanad hinnad mees plaatimis hinnad on juba 200 ringis,ja ültse on tüüp korteri vanni toa rem koos toru tööga ja san teh paigaldusega ligi 10000 t tööraha. tartus
markuss
külaline

Lugemata postitus Postitas markuss »

Tallinnas küsitakse 15000-.Alla selle ei saa.Vot nii
hmm
külaline

Lugemata postitus Postitas hmm »

Kas keegi oskaks mulle seletada, miks on nii, et kui pakutakse hindu 60, 120 ja 200 kr/m2, siis selle 200 kr küsija õigekiri on 3. klassi kehva õppuri tasemel? See ei ole siin sugugi esimest korda, ehitusteemalistes foorumites see lihtsalt hakkab silma: niipea, kui keegi eelkirjutajat siunama kukub stiilis - sa, mees, oled ajast maha jäänud...jne - nii on kohe kolme sõna peale vähemalt kolm kirjaviga.
Mingi seos peab siin ju olema? Või ei pea...?
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Jaan »

Olen hmm jutuga igati nõus. Loomulikult makstakse ka ulme hindu, kuid jäägem siiski maa peale ja keskmine Tartu plaatija saab siiski 100 - 150 kr/m2
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

jaan, seda saab sinu ema :idea:
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Jaan »

Minu pakutud hinnad ei käi haltuurameeste ja kargajate kohta. Nimelt just haltuuramehed ja Soome jooksikud on need hinnad kosmiliseks kruvinud. Mis aga puutub minu emasse, siis vaevalt tema plaate paneks. :evil:
teax
külaline

hind

Lugemata postitus Postitas teax »

minu hind vannitubade puhul alla 200 m2 kohta küll ei kuku. Ja viimase aasta jooksul pole nagu keegi nina krimpsutama hakanud,et palju.Hetke seis veel selline,et plaatijaid pole kuskilt võtta.Muidugi võite ka mõnele "spetsile" 100 eeku maksta ja pärast korralikule töömehele uuesti 200,sest esimene keeras paraja käki kokku. Jutt tallinnast.
Vasta