kas konditsioneer on õige soojuspump!!!!!

vanad postitused
tige klient
külaline

kas konditsioneer on õige soojuspump!!!!!

Lugemata postitus Postitas tige klient »

mina soovitan vaata kas tegu on soojuspumbaga või on hoopis kont sest mul on kont ja müügimees ka väitis et on soojuspump aga kui on külmem kui miinus 5 siis jäätub ära. ma oleks pidanud kuulama juttu mida rääkiti mulle IVT Rootsi kontor (rootsis) sest nemad rääkisid ka mulle et kui valida siis osta kallim mee teama et see peab vastu ka miinus 20 kraaadi juures. sõbral on IVT pump temal töötab pump ka siis kui väljas on miinus 20 kraadi ja tubva on soe SIIT SIIS TARKUS ÄRGE TEE KUNAGI USKUGE MÜÜGIMEHE JUTTU ET TEGU ON SOOJUSPUMBAGA. Andmed on ühed aga tegelikkus non midagi muud sest mul on see hea mitsu mille andmed on ka miinus 20 kraadi juuures veel kaks korda aga kui on miinus 5 kraadi jääb seade vait ja ei tee tööd enam. olen pettund selles et ei vaadanud karpi kus on seda sees.SOOVITAN KÕIGIL VAATA KARPI KUS ON SEDA SEES SEST SEAL ON KIRJAS KAS TEGAU ON KONDIGA VÕI SOOJUSPUMBAGA.
( konditsioneer, soojuspump )
asjamees
külaline

Lugemata postitus Postitas asjamees »

üsna vigane jutt, aga püüan aru saada. Ega nõu ei osak ka siin muud anda kui küsige nendelt, kellel see üleval on ja töötab.
Mu naaber ostis hästi odava, kokku 10000 sai kätte. Tal 3 toaline soojustatud põrandatega maja seesmine korter, mul kõrval 5-toaline otsapealne ja soojustamata põrandatega korter. elektri kulu võrdllemisel saime siis sellise tulemuse, et tal kulus eelmisel kuul elektrit 1200 eegu eest, mul elektri radikatega 1500 eegu eest :shock:
roland
külaline

vata ette

Lugemata postitus Postitas roland »

Tean ,mis on hea soojuspump ja mis mitte.
Kui kellegil on soovi ja tahtmist säästa küttekuludelt siis saab mind kätte
Tlf 55569935 või staatus@staatus.ee
Priit Pärn
külaline

Lugemata postitus Postitas Priit Pärn »

:D Ma võiksin seda loetelu siin jätkata, mida kõike tuleb jälgida, et müüjad nahka üle kõrvade ei tõmbaks.

Soovitan Teil tutvuda Rootsi tarbijakaitse tellimusel läbi viidud õhusoojuspumpde testi tulemustega http://www.radron.se/upload/tabeller/20 ... pumpar.pdf

Sealt leiate tõest infot seadmete kohta, millised sobivad ka -25 kraadise pakkasega kasutamiseks.

Enamus nendest seadmetest on saadaval http://www.abckliima.ee
Herki
külaline

Re: kas konditsioneer on õige soojuspump!!!!!

Lugemata postitus Postitas Herki »

Arvan, et antud kliendile ei müüdud kaasa kondensvee sulastussüsteemi ehk siis spetsiaalset sulatuskaablit. Muidu töötaks see seade kindlasti kuni -15, sest - 20 on juba natukene palju lubatud. Herki Siider - Staatus OÜ
sundehitaja
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 112
Liitunud: 29 Aug 2005, 15:49

Lugemata postitus Postitas sundehitaja »

Priit Pärna idee on hea,vaadake parameetreid ja asi saab selgeks.Ärge tormake ettejuhtuvasse poodi et mul on vaja odavat head soojuspumpa.Saate kohe omale alla 10 000 EEk -i mingi konditsioneeri.Vaadake internetist firmade pakkumisi ,Seal on üldjuhul eristatud konditsioneerid ja õhk-õhk soojuspumbad.Mul on omal IVT Nordic Sharp Inverter.Kallis oli aga ka -20 ei lülitanud teda välja ja midagi ei juhtunud,lihtsalt ta sulatas ennast tihedamini ja toa temperatuuri üle 19 kraadi ei suutnud hoida.Tõsi mul maja veel üsna hõre ja tuuletõkkeid pole ollagi nii ,et ega temaga ikka ilma ei küta.Väliselementi ärge ainult kuhugi rõdule pange lödistab parasjagu vett.Siiski üks kord eelmine talv tuli väljas fööniga teda aidata.Siseelemendi filtreid tuleks siiski kord nädala kahe jooksul puhastada.Kui tolmuseks lähevad saab ta ilmselt tegelikust temperatuurist veidi valesti aru.Aga muidu ei mingit põdemist ega metsikut elektrikulu.
Vasta