Plasttoru ühendamine malmtoruga

vanad postitused
Toiz
külaline

Plasttoru ühendamine malmtoruga

Lugemata postitus Postitas Toiz »

Mul selline situatsioon, et vaja ühendada 10cm läbimõõduga plasttoru vana malmtoruga. Ostsin spets kummilulla sinna malmtoru sisse aga ma ei tea mis jõumees selle plasttoru sinna sisse keerab. Kas on olemas mingit määret või mida iganes et see sinna lihtsamalt läheks?

Äitähh
hellraiser
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 15 Juul 2005, 15:16
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Plasttoru ühendamine malmtoruga

Lugemata postitus Postitas hellraiser »

Toiz kirjutas:Mul selline situatsioon, et vaja ühendada 10cm läbimõõduga plasttoru vana malmtoruga. Ostsin spets kummilulla sinna malmtoru sisse aga ma ei tea mis jõumees selle plasttoru sinna sisse keerab. Kas on olemas mingit määret või mida iganes et see sinna lihtsamalt läheks?
Spetsiaalne määre on küll, mida kasutatakse torude lihtsamaks ühendamiseks, kuid enda kogemusest mäletan, et see määre suurt midagi ei aidanud. Lõpetuseks võtsin väga terava noa ning lõikasin selle kummitihendi lihtsalt õhemaks - muidugi piisavalt vähe, et ka pärast temast midagi kasu oleks. Lihtsalt toore jõuga lükkab selle kahjuks üht või teistpidi viltu vahele jms. Lisaks peaks selle ühenduskoha ka mingi silikooniga ära tihendama, sest vana malm ei ole teabmis sile pind.
Margus
Vasta