kastelli majade kohta infot (palun)

vanad postitused
dia0
külaline

kastelli majade kohta infot (palun)

Lugemata postitus Postitas dia0 »

--------------------------------------------------------------------------------

PALUN-KELLEL ON KOGEMUSI KASTELLI, PG MAJA VMS FIRMADEGA, KES PÜSTITAVAD MAJAKARPE JA KA VÕTMED KÄTTE PAKETIVÕIMALUS ON OLEMAS. PALUN JAGAGE OMA KOGEMUST-HIND-KÜTTESÜSTEEM-FIRMA TÖÖKIIRUS-SUHTUMINE MIS IGANES-MIND HUVITAB KÕIK, KUNA OLEN KINDLALT OTSUSTANUD ,KUID SOOVIKSIN TEADA, MILLEGA MUL ARVESTADA TULEB.
[quote][/quote]
  • :( :wink:
UU
külaline

Lugemata postitus Postitas UU »

Endal oli võimalus üks maja kokku panna.Kokku panek suht lihtne karkassi,katuse aluskatte,vermid,roovi panime kahekesi nädalaga.Kõik tetailid on ära märgistatud aja aga projektist näpuga ja asi sujub.Infot võid küsida 53466722
uu
külaline

Lugemata postitus Postitas uu »

See,et ise sain ebameeldiva koostöö aga loodan ,et mehed on õppinud.Nr. ei pruugi kasutuses olla.
Ert
külaline

Lugemata postitus Postitas Ert »

Mina aru ei saanud, miks pandi ühel majal kile seina ja lakke.Ühendus kohad teibiti.(kasvuhoone)
jurakas
külaline

to Ert

Lugemata postitus Postitas jurakas »

See kile on aurutõke:takistab siseruumide suht niiske õhu tungimist konsruktsioonidesse,kus madalama temperatuuri korral tekib kondens.vesi.Teip aitax siis litekohti õhkupidavatex muuta.
jurakas
külaline

Lugemata postitus Postitas jurakas »

unustasin: kasvuhoonega pole siin midagi ühist,ruumides peetaxe selliste majade puhul loomulikux sundventilatsiooni
Ert
külaline

Lugemata postitus Postitas Ert »

Sellel majal mida mina nägin oli vent ainult saunas.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Aurutõkkekile on küllalt kallis(nt.Isoveril).Mis variandid veel on niiskuse peatamiseks,paber vms.?Ei leidnud otsinguga ka tulemust.

Ees seisab lae soojustamine...vana maja,1.korruse laetalade peal laudis,mille peale siis plaanin aurutõke?,vill ca100mm,tuuletõke.Igasse toa nurka tooks läbi lae ventilatsiooni.Katusealune jääb esialgu kasutamata.
Vasta