põrandatargad, appi nüüd!

vanad postitused
teadmisteta,oskusteta, ag
külaline

põrandatargad, appi nüüd!

Lugemata postitus Postitas teadmisteta,oskusteta, ag »

Nüüd on niimoodi, et ostetud korteris on tundmatu remonditegija pannud vana põranda peale uued laagid ja nendele mingi puitlaastplaadi. Aga see nn uus põrand vajub kohati jala all, kriuksub, õõtsub... Mina taha korralikku laudpõrandat. Mis ma pean tegema? Kõik kihid maha kiskuma? See tähendab siis, et üles tuleb võtta:
1) puitlaastplaat
2) uued laagid
3)põrandapapp
4)vanad lauad
5) vanad laagid ka?
Ilmselge, et põrand pole loodis. Kuidas see saavutada ja kuidas kõige lihtsamalt korralik tugev põrand saada? Kas vana lauda annab nii üles võtta, et seda kasutada saab? Mis selle kangutamise juures kõige olulisem on?
Saate aru, ma tõesti ei tea midagi, aga ma nii kangesti tahaksin korralikku põrandat!!! Või tahab keegi tegema tulla? U 30m2 vaid. Ja põrand on Tartus.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4215
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 80 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Mis majas see asi asub? Kas vanad laagid on kivipõranda peal või moodustab see eelmise korruse kandva lae?
Üldjuhul kõik maha ikka jahh. Vana lauda saab üles võtta ikka, aga see, mis seisus ta seal all on ja kui tervelt ta kätte saab, ei tea enne kui asja kallale asuda.
Looditakse nagu ikka. vastava suurusega kiilud-klotsid alla ja natuke katusekatte materjali vahele, et ei kriuksuks ja stabiilsem oleks. :P
Kasutaja avatar
ecoplus
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 27 Mär 2005, 11:04
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ecoplus »

Ega seal midagi üle vist ei jää kui vana üles võtta täielikult taladeni välja, siis uus konstruktsioon ja lauad peale.

edu...
Ecoplus
Petrik
külaline

Lugemata postitus Postitas Petrik »

Tavaliselt vajuvad ära just alustalad .Aitab ainult tervenisti lahtivõtmine,et vajumise põhjustes selgusele jõuda.Siis saaks ka lahendused välja pakkuda
Külaline
külaline

Re: moningad vihjed

Lugemata postitus Postitas Külaline »

laagide vahe....... mitte yle 45cm
yldreeglina ei myyda kuiva laagi.
kui aga paned niiske laagi liiga niiskes ruumis, siis kuu jooxsul saad selle yles votta.
kuda teha ja kuidas ......ei mul pole kannatust nii pikka kirja kirjutada.
lordmetal@hot.ee
Vasta