veesärk ahju sisse

vanad postitused
kaur
külaline

veesärk ahju sisse

Lugemata postitus Postitas kaur »

vabandan juba teadjate ees ette oma teadmatuse pärast, aga küsimus oleks järgmine: kas ahju või küttekamina sisse üldse saab või tohib paigaldada ka veesärki - et kui kütad, siis ühtlasi ka teise korruse radikad soojaks läheksid (või siis kraan vahele ja suvel näiteks ainult tarbevett, kuoi on muidugi boiler, millel nii elekter kui torud taga)? kui tohib, siis millega peaks kindlasti arvestama.
Koit
külaline

Lugemata postitus Postitas Koit »

Mine kaminapoodi ja osta spetsiaalne südamik, mis on selleks otstarbeks mõeldud ja mure murtud. Ahi jäägu ikka ahjuks ja kamin kaminaks, muidu tuleb sama välja, kui peedist pesumasinale trumli tegemine.
Kalvis
külaline

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Olen enne vastanud samamoodi - saab aga on mõningaid probleeme. Pigem tasub sellisel juhul vaadata alternatiivseid lahendusi. Kui otsid netist, leiad mu vastuse pikemalt lahtikirjutatuna
atsw
külaline

veesürk ahju

Lugemata postitus Postitas atsw »

Ma ehitasin veesürgi ahju ja olen selle küttega ühe talve üle elanud.Pole hullu midagi
Kasutaja avatar
restauraator
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 681
Liitunud: 12 Mai 2005, 08:15
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: veesürk ahju

Lugemata postitus Postitas restauraator »

atsw kirjutas:Ma ehitasin veesürgi ahju ja olen selle küttega ühe talve üle elanud.Pole hullu midagi
Tähendab "peedist pesumasina trummel" ikka töötab vähemalt aastakese.Kas oled ka ahju sisse vaadanud?
Iga ehitus on norm iseendale.
atsw3
külaline

Lugemata postitus Postitas atsw3 »

olen küll
Vasta