põranda soojustamine penoga

vanad postitused
fixx
külaline

põranda soojustamine penoga

Lugemata postitus Postitas fixx »

niisiis sai osta palkmaja millel on vaja vahetada põrandalauad välja,taladeks on rauast relsid millele pruss lihtsalt peale pandud,kuidas soojustada põrandat?kas oleks midagi väga valesti ,kui ma paneks mulla peale killustiku,killustikku paneks kuni relsini(relsi kõrgus on 12 cm),siis paneks 10 cm peno ,mille vahed makrofleksiga täis,ning lõpuks põrandalauad,peno ja põrandalaudade vahele jääks 10 -12 cm vahe ,on seda väga vähe?olen kuulnud midagi mingist niiskuskiles ,äkki räägiksite lähemalt millega on tegu ,kui minu loos on midagi väga valesti siis parandage mind.

ette tänades.
ahjualune
külaline

Lugemata postitus Postitas ahjualune »

mispärast peno ja laudade vahel vahe peaks olema? Kui sinna kusagilt otsast jahe õhk vahele poeb, pole sul soojustamisest mingit tolku ju.
petrik
külaline

Lugemata postitus Postitas petrik »

tavaliselt lüüakse laagidele alla "must" põrand,seejärel niiskustõkkekile,siis laagidevahele soojustus,sellele peale omakorda ehituspapp,et soojustus uste avamisel ja sulgemisel ei tolmaks ja siis põrandakate-soojustuseks siis omakorda vill või peno-peno oleks mõistlikum-saaks hermeetiliseks ja ei ole villatolmu-ei idane,ega mädane-samas peab aga aluspõrand olema suht hiirekindel...muud kunsti nigu polegi...
petrik
külaline

Lugemata postitus Postitas petrik »

veel üks mõte...
maja alla pole seda kildu küll mõtet tappa-mida rohkem tuult sealt alt läbi tuiskab,seda parem on-tavaliselt surevadki palkmaja põrandad sellekätte ära,et vundamet vajub maaalla ja põrand saab maaga kokku...
Vasta