kas korstnale vill peale?

vanad postitused
elmut
külaline

kas korstnale vill peale?

Lugemata postitus Postitas elmut »

tere, küsimus selline , mul on telliskorstnad maja otsa seina sees, nii et korstna külg on seinaga tasa, ja seinale tuleb 100 penot, ja ega ma ei saa seda ju korstna ligi kohe panna, ja peno peale tellis vooder ,nii et korsten jääb voodri taha ja kas ma peaks siis korstna ja voodri vaheke kivi villa panema kuni selle tule ohutus kauguseni?
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Jaan »

kindlasti pane, kuna aja mõõdudes võib segu vahelt välja pudeneda ja peno on hirmus tulekartlik materjal
elmut
külaline

Lugemata postitus Postitas elmut »

jaan kirjutas:kindlasti pane, kuna aja mõõdudes võib segu vahelt välja pudeneda ja peno on hirmus tulekartlik materjal
Tänud sulle,ju siis mu mõte oli õige
Kalvis
külaline

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Vahtplasti ei tohigi vastu korstent panna, ükski päästeamet ei lubaks seda. Villa võib. Tuleohutusnõue loetakse rahuldatuks, kui villa on 10 cm vähemalt.
Kasutaja avatar
restauraator
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 681
Liitunud: 12 Mai 2005, 08:15
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas restauraator »

Võiks ka inimestele rääkida milline vill kõlbab korstna isoleerimiseks, kui villale niisugust reklaami teete.Seda enam,et vale marki villaga on juba palju õnnetusi juhtunud.Tavainimesele on kahjuks üks vill kõik mis kõlbab seina,lakke ja kahjuks ka vastu küttesüsteeme toppida.
Iga ehitus on norm iseendale.
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Jaan »

restauraator kirjutas:Võiks ka inimestele rääkida milline vill kõlbab korstna isoleerimiseks, kui villale niisugust reklaami teete.Seda enam,et vale marki villaga on juba palju õnnetusi juhtunud.Tavainimesele on kahjuks üks vill kõik mis kõlbab seina,lakke ja kahjuks ka vastu küttesüsteeme toppida.
Täpse info leiad siit: http://www.paroc.ee/
Vasta