Valge põrandalakk

vanad postitused
holland
külaline

Valge põrandalakk

Lugemata postitus Postitas holland »

Kas oskab keegi juhatada, kas on olemas valget põrandalakki kuskilt saada?
Tegemist vana laudpõrandaga, millelt olen vana laki eemaldanud ning nüüd tahaks seda üle teha valge lakiga. Valget õli olen küll näinud müügil, kuid õli ei taha.

Või on mingit muud moodust, kuidas aluspinda valgeks saada ning siis hiljem läbipaistva lakiga ära lakkida.
Külaline
külaline

Õli?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mis,siis õlil viga on,et sa õli ei taha?Minuarust on õli hoopis mõtekam asi,kuna õliga kulumise kohad saab kergelt taastada,aga lakiga kribimise korral peab terve põranda lihvima.Ja samas toob õli ka puidu mustri väga ehedalt välja.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Üks koht kus põrandaõli osta saab on Tartus Riia 175,Eisenberg Puitpõrandad.Ja seda on seal mitmes toonis.
hellraiser
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 15 Juul 2005, 15:16
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Õli?

Lugemata postitus Postitas hellraiser »

Anonymous kirjutas:Mis,siis õlil viga on,et sa õli ei taha?Minuarust on õli hoopis mõtekam asi,kuna õliga kulumise kohad saab kergelt taastada,aga lakiga kribimise korral peab terve põranda lihvima.
Õli ei taha selepärast, et ei meeldi. Ei pea nii hästi vastu nagu lakitud. Olen mõlemat katsetanud ning lakitud on minule sobivam.
hellraiser
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 15 Juul 2005, 15:16
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hellraiser »

Leidsin mooduse, kuidas soovitud tulemust saavutada. Nimelt on nüüd olemas ka valget Pinotexi, mida võib sisetingimustes kasutada. Sellega põrand üles ning siis lakk peale ning saan just sellise lõpptulemuse, mida soovisin.
Äkki on kellelgi abiks.
Vasta