vana laudpõrand

vanad postitused
remontijanna
külaline

vana laudpõrand

Lugemata postitus Postitas remontijanna »

Võtaks vanal laudpõrandal värvi maha. Kuidas ma tean, et see põrand on üldse väärt taastamist. Millised puudused peavad põrandal olema, et see mässamine ennast ära ei tasu? Kas laiad vahed laudadel pole probleemiks ja mis nendega siis teha?

Tänan
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Jaan »

Reeglina saab igast põrandast lihvides asja, peaasi, et ta mäda ei ole. laiad vahed usun, et väga ei saa häirima, loomulikult oleneb üldstiilist.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

olen näinud laudpõrandat, millel olid kohati üle sendised vahed. Sinna aretati mingid liistud vahele ja lihviti kõik üle. Kokkuvõttes sai igatahes sünge. 8)
Mann
külaline

Lugemata postitus Postitas Mann »

ma pole üldse spetsialist, aga kogemus näitas, et mõttekam oleks võtta kõigepealt kuumapuhuriga värv maha ja siis lihvida. muidu võtab lihvimine kohutavalt kaua aega. vana põrand puihtaks lihvituna on ikka väga sheff. kindlasti taasta.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Meie võtsime omal vana laua üles, soojustasime, puhastasime laudade servad aastate vanusest tolmust ja saastast, panime uuesti põrandale (sai nii laiadest pragudest lahti), kuumapuhuriga vana värv maha. Nüüd ootab ees lihvimine ja siis emb-kumb kas õlitamine või lakkimine.
Vasta