seina ja lakke soonte lõikamine

vanad postitused
Gerrit
külaline

seina ja lakke soonte lõikamine

Lugemata postitus Postitas Gerrit »

paneelmaja - kas on mingid piirangud ka seintesse ja lagedesse soonte lõikamise kohta, juhtmeta vedamiseks? et turvanõuded jms...et max sügavust soonel või pikkus vms? ise haarasin lõikaja kätte ükspäev, aga siis mõtlesin et paneel on küll paks, ja soon õhuke, aga ikkagi?
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4223
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: seina ja lakke soonte lõikamine

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Lage ma küll ei julgeks suvaliselt nüsima hakata.
Armatuur, mis kogu lage kannab, asub ju selle all kihis... :shock:
Seina võid lõikuda küll need 10-20mm. mis juhtmele vaja.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mina lõikasin vabalt. juhtmed mahuvad soonde ja midagi pole juhtunud. see 1,5-2 cm ei mängi rolli. laega jamam lugu. mina jätsin vanad juhtmed lakke
veix
külaline

Lugemata postitus Postitas veix »

Ega lae juhtmes siis soones ei jookse, mul jooksevad vähemalt küll paneeli sees. Juhtme vahetamiseks pole vaja midagi eriti lõhkuda, lihtsalt see koht kust juhe laest väljka tuleb ja seina sisse läheb, sinna teed augu ja siis selle augu kaudu tõmbadki vana juhtme välja ja uue sisse. 8)
Gerrit
külaline

Lugemata postitus Postitas Gerrit »

veix kirjutas:Ega lae juhtmes siis soones ei jookse, mul jooksevad vähemalt küll paneeli sees. Juhtme vahetamiseks pole vaja midagi eriti lõhkuda, lihtsalt see koht kust juhe laest väljka tuleb ja seina sisse läheb, sinna teed augu ja siis selle augu kaudu tõmbadki vana juhtme välja ja uue sisse. 8)
hilja juba, tegin selle pool meetrit korda paar senti lõikajaga ära. ja ma pole kindel ka kas paneel on seest tühi või ei...
Vasta