Eramu müüriladumine suvel

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
fastteam
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 198
Liitunud: 02 Juun 2009, 22:44
On tänatud: 4 korda

Eramu müüriladumine suvel

Lugemata postitus Postitas fastteam »

Terv. Otsin oma ala meistrit
Otsin kogenud müürseppa või ka paari eramu müüritöödele nullist - suvel Tallinnas.
1 korruseline. Asjalik mees saab ka üksi hakkama, sest on abilised ja head tingimused.
Hea kui suudab ka arve esitada.
Kirjuta või jäta siia oma kontakt võtan ühendust
Viimati muutis fastteam, 12 Apr 2021, 19:27, muudetud 2 korda kokku.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10831
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Eramu müüriladumine suvel

Lugemata postitus Postitas Urmas »

fastteam kirjutas: 24 Mär 2021, 14:00 Hea kui suudab ka arve esitada on kutsega ning räägib emakeelt..
Mis kasu on sul hiina rahvusest kutsega müürsepast, kes emakeelena valdab hiina keelt ja võõrkeelte osas on täielik põmmpea? :scratch: ;)

Kunagi Maalehest loetud ütlemine: "Õigekiri on oluline kui ei taheta lollina näida! Aga tahetakse." ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
fastteam
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 198
Liitunud: 02 Juun 2009, 22:44
On tänatud: 4 korda

Re: Eramu müüriladumine suvel

Lugemata postitus Postitas fastteam »

Parandasin riigikeeleks, veel puudusi ?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10831
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Eramu müüriladumine suvel

Lugemata postitus Postitas Urmas »

fastteam kirjutas: 25 Mär 2021, 14:05 Parandasin riigikeeleks, veel puudusi ?
Tegelikult oleks küll, aga noh, päris komakohti ei viitsi. ;) Ahjaa, mis kutse tal peab olema? :scratch: Kutse ooperiteater "Estonia" maskiballile? ;)

Ei ole eesti keele filoloog("eksdirektor" oli eesti keele õpetaja), kuid minu arvates võiks tööpakkumise kuulutus olla veidi korrektsem kui stenogramm vabavormis vestlusest saunalaval. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1196
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 34 korda
On tänatud: 52 korda

Re: Eramu müüriladumine suvel

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Kutse all mõtled ilmselt kutsetunnistust. Sa ei kujuta ettegi kui paljusid väga häid müürseppasid ma tean - ja mitte ühelgi neist ei ole kutsetunnistust müürsepana - neil lihtsalt pole vajadust ega aega, et seda teha, nad laovad päevade viisi müüre ja väga hästi laovad. Edu kutsetunnistusega ettevõtte omaniku leidmisel ( arvega tahtsid) ja loodame, et kõik lõpuks hästi valmis saab.
Kui juba selle keele koha pealt nokkimiseks läks siis olnuks kõige lihtsam kirjutada, et töövõtja peab valdama eesti keelt - hiinlasele on riigikeel vist mandariini; venelasele vene jne. Meile muidugi eesti, aga siis ongi lihtsam öelda eesti, mitte emakeel või riigikeel
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10831
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Eramu müüriladumine suvel

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Looan, et kasutaja kasutaja fastteam võtab vastu minu vabandused OT-te eest. :beg:
RaJy kirjutas: 25 Mär 2021, 19:29 Kutse all mõtled ilmselt kutsetunnistust. Sa ei kujuta ettegi kui paljusid väga häid müürseppasid ma tean - ja mitte ühelgi neist ei ole kutsetunnistust müürsepana - neil lihtsalt pole vajadust ega aega, et seda teha, nad laovad päevade viisi müüre ja väga hästi laovad. Edu kutsetunnistusega ettevõtte omaniku leidmisel ( arvega tahtsid) ja loodame, et kõik lõpuks hästi valmis saab.
Jah, loomulikult ma sain aru, mida mõeldi kutse all ja tean ka ise paljusid autodidakte, kes teevad väga head tööd. Soovin kasutaja fasteam-le samuti, et leiaks ta oma soovidele vastava töömehe, kuid siiski jääks natuke kahtlevale seisukohale. Tema tingimustele vastavad töömehed ei otsi tööd, vaid töö otsib neid! ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1196
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 34 korda
On tänatud: 52 korda

Re: Eramu müüriladumine suvel

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Urmas kirjutas: 25 Mär 2021, 21:25 Looan, et kasutaja kasutaja fastteam võtab vastu minu vabandused OT-te eest. :beg:
RaJy kirjutas: 25 Mär 2021, 19:29 Kutse all mõtled ilmselt kutsetunnistust. Sa ei kujuta ettegi kui paljusid väga häid müürseppasid ma tean - ja mitte ühelgi neist ei ole kutsetunnistust müürsepana - neil lihtsalt pole vajadust ega aega, et seda teha, nad laovad päevade viisi müüre ja väga hästi laovad. Edu kutsetunnistusega ettevõtte omaniku leidmisel ( arvega tahtsid) ja loodame, et kõik lõpuks hästi valmis saab.
Jah, loomulikult ma sain aru, mida mõeldi kutse all ja tean ka ise paljusid autodidakte, kes teevad väga head tööd. Soovin kasutaja fasteam-le samuti, et leiaks ta oma soovidele vastava töömehe, kuid siiski jääks natuke kahtlevale seisukohale. Tema tingimustele vastavad töömehed ei otsi tööd, vaid töö otsib neid! ;)
Kui natukenegi minu teksti süveneda siis on meie jutt suht üks-ühele. Sõnastus ehk tiba erineb.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10831
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Eramu müüriladumine suvel

Lugemata postitus Postitas Urmas »

RaJy kirjutas: 25 Mär 2021, 21:40 Kui natukenegi minu teksti süveneda siis on meie jutt suht üks-ühele. Sõnastus ehk tiba erineb.
Kasutaja fastteam võiks oma tingimustele vastavale müürsepa leidmiseks tööpakkumisest kirjutada pigem mõnele Ukraina kuulutuste lehele. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
fastteam
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 198
Liitunud: 02 Juun 2009, 22:44
On tänatud: 4 korda

Re: Eramu müüriladumine suvel

Lugemata postitus Postitas fastteam »

Oeh Urmas ära solgi kuulutust kui midagi tarka pole öelda, kommi delfis
Palun ära vasta kui midagi hingel on priva avatud
nikolai1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 26 Mär 2021, 14:53

Re: Eramu müüriladumine suvel

Lugemata postitus Postitas nikolai1 »

Tere, kas olete laduja leidnud
fastteam
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 198
Liitunud: 02 Juun 2009, 22:44
On tänatud: 4 korda

Re: Eramu müüriladumine suvel

Lugemata postitus Postitas fastteam »

Kutsega laduja leitud ! Teema on suletud
Suletud