Vannitoa remont Tartus.

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
hamlet
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 81
Liitunud: 31 Okt 2008, 12:06

Vannitoa remont Tartus.

Lugemata postitus Postitas hamlet »

Duširuum&wc ja torutööd Annelinna korteris. Hinnapakkumise tegijal ei tohi olla võlga Maksu-ja Tolliametile ja peab olema MTR-s kanne ehitustegevuse kohta kuna KOV nõue! Pesuruumi põrand uueks koos põrandatrapiga.Uued torud vedada. Seinad teha ei tule.
Pakkuine peaks jääma 1800e.sisse. ...ehk siis vastavalt kui palju keegi saab pakkuda selle eest.
Tegemist on vähempakkumisega siis sellega tuleb arvestada. Peab tingimustele vastama ja ilma korras paberimajanduseta huupi pole mõtet pakkuda.

Ehk siis uued torud: veemöötjatest valamuni/pesumasinani, dushini, tualetile ja köögile kõrval ruumis. Väljavool ,valamule, tualetile ja dushialus kas wedi trapiga.
Dushialse seinad niiskuskindlaks kas kips/fg või õhuke wedi.Põrandapinda u 3m2. Kui soov pakkumine teha siis täpsustan kohapeal. 56605477

Töö saab alustada kui Tartu linn on selle kinnitanud.
koppel@online.ee

Vasta