Korteri remondieelne lammutustöö Tallinnas

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
kamin321
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 14 Jaan 2014, 13:53

Korteri remondieelne lammutustöö Tallinnas

Lugemata postitus Postitas kamin321 »

  Objekti asukoht: Tallinn, kesklinn
   Objekti kirjeldus: 3-toaline korter asub “Hruštšovka”-tüüpi maja 4ndal korrusel. Korteri pindala 48,5m2.
    Tööde üldine kirjeldus: korter vaja olemasolevast mööblist ja esemetest tühjaks teha, viia läbi seinte (vastavalt plaanile) ja põrandate lammutamine, puhastada seinad lahtisest värvist ja tapeedist ning utiliseerida ehitusjäätmed. Kõik vajalikud tööriistad töö teostaja poolt. Prahikonteineri saab jätta maja ette. Prahi väljaviimine trepikoja kaudu. Tööde lõppedes koristada enda järelt trepikoda.
     Tööde läbiviimise periood: 11-15 november 2019. Töid saab teostada ajavahemikus 09.00-18.00
      Töö detailsem kirjeldus:
      [*]Mööbli ja esemete väljavedu. Korterist vedada välja kõik mööbliesemed ja muu sisutus. Olulisemad suuremad esemed (võib veel lisanduda mõningaid väiksemaid asju):
      -esimene magamistuba: 2 seinakappi, voodi, valgusti, kardinapuu koos kardinatega
      -teine magamistubba: 1 puhvetkapp, voodi, valgusti, kardinapuu koos kardinatega, õmblusmasin
      -esik: sisseehitatud seinakapp, laealune kapp (köögi ja kordiroi vahel), riiulid, valgustid, peegel, 2 madalamat jalanõudekappi
      -vannituba: WC pott, vann, valamu, vee ja kanalisatsiooni torustik (lahti ühendatud süsteemist, kuid vaja seintest eemaldada), segistid
      -köök: gaasipliit, gaasiboiler, gaasitorustik (toru on lahti ühendatud võrgust, kuid vaja seinast maha võtta), valamukapp, aluskapp, kahhelplaadid, segisti, valgusti, kardinapuu
      -elutuba: puhvetkapp, diivan, televiisor koos alusega, kardinapuud, 8 tooli, valgustid
      [*]Nelja siseukse eemaldamine koos piitade ja lengidega: köök, kaks magamistuba, WC, sisemine välisuks
      [*]Põrandate ülesvõtmine: tubades on põrandakatteks parkett, köögis ja koridoris papp. All peaks olema laudis. Vannitoas valatud põrand (vannialune 5 cm madalam moodustab umbes poole vannitoast). Terve korteri ulatuses vaja põrandad lammutada kuni paneelini. Põrandate lammutamisel tuleb arvestada, et korruste vahelisi püstakutorusid ei tohi kahjustada.
      [*]Seinte lammutus:elutoa ja köögi/koridori vaheline sein ning pool elutoa ja ühe magamistoa vahelisest seinast (pool seina peab alles jääma). Seina paksus ca 10 cm. Lammutatavad seinad eraldada allesjäävatest sirge lõikega (kasutada ketas- või teemantlõikurit) ning teha nii et allesj äänud seinad ei saaks kahjustada (ei tekiks pragusid vms). Umbkaudne lammutatavate seinte pindala:ca 20 m2. Vannitoast kanalisatsioonipüstakute eest ca 80 cm laiuse seinaplaadi eemaldamine (maast laeni).
      [*]Allesjäänud seinte puhastamine tapeedist ja lahtisest värvist. Seintelt eemaldada täies ulatuses tapeet: elutuba, esik ja 2 magamistuba. Pind vaja puhastada ning ette valmistada hilisemaks lauspahtelduseks.
      Kõik ehituspraht utiliseerida tööde teostaja poolt. Konteineri saab panna maja ette. Prahi väljaviimine trepikoja kaudu.

      Pildid ja joonised: https://1drv.ms/u/s!Agij3Ljgp0JRgVwjvPw ... _?e=YbIuIp
      Kontakt: 53941456
      meilimees[at]outlook.com

      Vasta