Otsin projekteerijat Saaremaal.

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
wutsdat
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 09 Veebr 2019, 17:02
On tänanud: 1 kord

Otsin projekteerijat Saaremaal.

Lugemata postitus Postitas wutsdat »

Vaja projekteerida 60-80m2 garaaž, sellest täpsemalt privaatselt.

Võib siia alla kirjutada või Raintrunberg@gmail.com
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10822
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Otsin projekteerijat Saaremaal.

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ja siis veel räägitakse, et inimestel pole raha. :scratch: Selmet surfata pool tundi netiavarustes, tõmmata koopia sobivast, esitada see koos ehitisteatisega valla ehitusministrile, otsitakse kedagi, kes selle töö tema eest ära teeks. Kui läheneda finantsilise poole poolt, siis projekteerija vist paarsada eurot ikka küsib. See tähendab, et projekteerija teenib 10 minutiga sellesama, avalikus kasutuses oleva projekti eest 200€(ei ole kade), aga samas, viitsimise korral, wutsdat võiks poole tunniga kokku hoida 200€. Ei usu, et soovitav garaaž oleks mingi ulme disainprojektiga. Miks ei ole ulmedisainiga? Aga sellepärast, et muidu ei oleks siia foorumisse kirjutatud ja see tähendab, et soovitakse midagi lihtsamat.
Paluks minu kommentaarist valesti mitte aru saada!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
wutsdat
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 09 Veebr 2019, 17:02
On tänanud: 1 kord

Re: Otsin projekteerijat Saaremaal.

Lugemata postitus Postitas wutsdat »

Urmas kirjutas: 15 Sept 2019, 17:15 Ja siis veel räägitakse, et inimestel pole raha. :scratch: Selmet surfata pool tundi netiavarustes, tõmmata koopia sobivast, esitada see koos ehitisteatisega valla ehitusministrile, otsitakse kedagi, kes selle töö tema eest ära teeks. Kui läheneda finantsilise poole poolt, siis projekteerija vist paarsada eurot ikka küsib. See tähendab, et projekteerija teenib 10 minutiga sellesama, avalikus kasutuses oleva projekti eest 200€(ei ole kade), aga samas, viitsimise korral, wutsdat võiks poole tunniga kokku hoida 200€. Ei usu, et soovitav garaaž oleks mingi ulme disainprojektiga. Miks ei ole ulmedisainiga? Aga sellepärast, et muidu ei oleks siia foorumisse kirjutatud ja see tähendab, et soovitakse midagi lihtsamat.
Paluks minu kommentaarist valesti mitte aru saada!
Hey Urmas, ei saanud millestki valesti aru ja tõesti, minu tekstist ei loegi midagi erilist välja- ei soovigi kõigiga jagada oma plaane.
EI, minu plaan ei ole täiesti tavaline nõuka stiilis garaaž, seal tõesti on nüansse jne.
Mul on ~60m2 garaaž endal programmiga välja joonistatud, võibolla võõral on sellest raske aru saada, seega ma pigem maksan selle paarsada eurot töö eest, mis ei ole kindlasti 10minutit, olgu veel öeldud, et garaaži madalaim punkt on ~4m
Ja nüüd jõuame selle juurde, et kui ma tahan teha 80m2 garaaži siiski ? see selgub vestlusel/hinnast. Võin ju ka hiljem veel ühe 60m2 kõrvale ehitada, kui tundub, et jääb väheks.
Ja olen ~15meili saatnud hinnapakkumise sooviga and guess what- siiani ainult 1 vastus. Tundub minu jaoks küll loogiline ka siit uurida ja ka FB otsin.
ccc333
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 21 Veebr 2019, 12:02
On tänatud: 1 kord

Re: Otsin projekteerijat Saaremaal.

Lugemata postitus Postitas ccc333 »

Urmas kirjutas: 15 Sept 2019, 17:15 Ja siis veel räägitakse, et inimestel pole raha. :scratch: Selmet surfata pool tundi netiavarustes, tõmmata koopia sobivast, esitada see koos ehitisteatisega valla ehitusministrile, otsitakse kedagi, kes selle töö tema eest ära teeks. Kui läheneda finantsilise poole poolt, siis projekteerija vist paarsada eurot ikka küsib. See tähendab, et projekteerija teenib 10 minutiga sellesama, avalikus kasutuses oleva projekti eest 200€(ei ole kade), aga samas, viitsimise korral, wutsdat võiks poole tunniga kokku hoida 200€. Ei usu, et soovitav garaaž oleks mingi ulme disainprojektiga. Miks ei ole ulmedisainiga? Aga sellepärast, et muidu ei oleks siia foorumisse kirjutatud ja see tähendab, et soovitakse midagi lihtsamat.
Paluks minu kommentaarist valesti mitte aru saada!
Mis juttu sa üldse ajad?

60-80m2 suurune hoone vajab ehitusluba, mitte ehitusteatist. Projekti peab üle vaatama litsentsiga arhitekt. Mingit isetegemist siin küll pole. Sama on tihtilugu ka ehitusteatisega. Ka seda ei saa enamus kohtades tavainimene teha.

Mis netist koopia otsimisest kasu on? Inimene soobib lasta projekteerida endale garaaži, mis vastaks tema vajadustele.

200eurot projekteerija töötasu? Keegi ei hakka antud summa eest ühtegi liigutustki tegema. Pole vahet, mis disainiga garaaž on.
ccc333
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 21 Veebr 2019, 12:02
On tänatud: 1 kord

Re: Otsin projekteerijat Saaremaal.

Lugemata postitus Postitas ccc333 »

wutsdat kirjutas: 16 Sept 2019, 20:07 Ja olen ~15meili saatnud hinnapakkumise sooviga and guess what- siiani ainult 1 vastus. Tundub minu jaoks küll loogiline ka siit uurida ja ka FB otsin.

Googelda arh.büroosid. Küll siis ka vastuseid saad. FB ja antud foorumi peale ma lootma ei jääks.
wutsdat
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 09 Veebr 2019, 17:02
On tänanud: 1 kord

Re: Otsin projekteerijat Saaremaal.

Lugemata postitus Postitas wutsdat »

ccc333 kirjutas: 17 Sept 2019, 09:57
wutsdat kirjutas: 16 Sept 2019, 20:07 Ja olen ~15meili saatnud hinnapakkumise sooviga and guess what- siiani ainult 1 vastus. Tundub minu jaoks küll loogiline ka siit uurida ja ka FB otsin.

Googelda arh.büroosid. Küll siis ka vastuseid saad. FB ja antud foorumi peale ma lootma ei jääks.
Selle kohta see jutt käisgi, enamvähem 15 bürood said mu kirja ja nüüdseks olen kõigest kahelt vastuse saanud.
Tundub, et neil läheb nii hästi, et tööd pole vaja :) Eks see ole ka ju tore iseenesest.
Aga usun, et see ainult TUNDUB nii.
Vasta