Majas siseviimistlustööd.

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Laurakas
külaline

Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas Laurakas »

Mul vaja majas teha siseviimistlustöid. Olen kuulnud, et enamus maalrid teevad lohakalt ja praaki. Mille järgi Teie maalreid valite? Kas oskate kedagi soovitada? Mulle ei ole oluline pikaajaline töökogemus vaid pigem see, et maaler on õppinud asja koolis ja teab mida teeb. Ja mis on hinnad
reemo1981
külaline

Re: Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas reemo1981 »

Tere !
Võtke palun ühendust koiksisetooshot.ee
Isetean
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 26 Dets 2008, 15:12
On tänatud: 1 kord

Re: Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas Isetean »

Kuidas Te saate öelda, et pole oluline pikaajaline töökogemus :)? .. See on just üks olulisemaid tegureid. Muidugi on erandeid nagu auto sõitmisegagi ... võid olla rooli keeranud 30 a,.. aga hästi sõita ikka ei osata. Onju selliseid küll. Koolist tulnud maaler on saanud ainult teadmised mida nüüd aaaaaastatega lihvitakse, õpitakse kgemustest jne. Minul oli tööl (õnneks suht lühikest aega) maaler1 a. vanuse kutsetunnistusega mees. Objektil enne tööga alustamist oli jutt ilu -ilu ja vägagi mõistlik .. kahe päevaga suutis tõestada, et ta ei ole minu jaoks MAALER...
Et otsige siiski kogenumaid, paber ei ole piisavaks argumendiks ;) ... Ah jaa, Teid huvitasid ka hinnad. ... Algavad 2 €. m2 (tuleb mees kilekotiga kus sees mõõdulint ja pahtlilabidas) kuni .... !!! .. Maalritöö on väga laia ampluaaga. Keegi ei oska Teile hinda öelda kui ei teata mis töid tegema peab. Võibolla piisab Teile ainult kohtparandustest ja värvimisest .. võibolla aga tuleb alustada krohvimiset jne jne jne. Loodan, et minu mõttearendus on Teile mõistetav ;)... ja edu !
reemo1981
külaline

Re: Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas reemo1981 »

Õige meil on koiksisetood@hot.ee
ja kuhu kanti maalrit vajate ?
Laurakas
külaline

Re: Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas Laurakas »

Tänan vastuse eest.
Kogemus ei ole olulisemaid tegureid, see on lisaväärtus.
Mis kasu on pikast kogemusest, kui teadmised puuduvad?
Minu tuttaval oli vaja samuti remonti teha ja valis inimese kellel oli kogemust 12 aastat ning jutt oli mehel ka hea. Kuid tegusi sellelt inimeselt suurt ei tulnud, pigem keeras jama kokku.
Kilekotiga meest ei soovi, see hind ju naeruväärne.
Laurakas
külaline

Re: Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas Laurakas »

Objekt asub Tallinnas.
Laurakas
külaline

Re: Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas Laurakas »

reemo1981 kirjutas:Õige meil on koiksisetood@hot.ee
ja kuhu kanti maalrit vajate ?

Objekt asub Tallinnas.
vennadvennad
külaline

Re: Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas vennadvennad »

Tere

Pean eelpool mainitud jutuga nõustuma. Paberitega maaler ei garanteeri teile paraku midagi.
Omalt poolt soovitan Vennad Ehitust, kes on ka foorumi haldaja. Töö kvaliteet on väga hea, kuid olge valmis ka selle eest vastavalt tasustama. :hello:
SimoM
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 06 Veebr 2013, 23:42
Kontakt:

Re: Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas SimoM »

Ütlen ausalt, et see koolitunnistus ei tee kellestki mingit spetsialisti! Ka minul on see olemas, aga reaalsus on see, et arendad ennast siiski tööde käigus. Koolis õpetatakse põhiliselt pahtlitera suuruseid jms. jama mida reaalelus väga tarvis ei lähe.

Tulin omalajal koolist ja ütleme nii, et mingi ettekujutus oli kuidas neid töid teha, aga kindlasti sealt ei tule kogemustega spetsialistid kohe.

Töökogemus ei ole ka mingi näitaja. Võin ennast reklaamida, et blabla 20 aastat kogemust, aga kui see 20 aastat mingit praaki ja lohakat tööd tootnud siis noh pole ju sest "kogemusest" ka abi.

Pmst. lihtne soovitus vali tegija nö. kõhutunde järgi. Küsi temalt erinevaid asju (ära unusta lolle küsimusi pole olemas), vaata kuidas neile vastab kas enesekindlalt kukub kokutama vms. Ja kui midagi korraliku tahad saada ära vali kindlasti kõige odavamat hinda (inimesed kellel on iga hinna eest tööd vaja, et õhtune õlleraha välja teenida vms.) ja kõrgeim hind on ka küsitav, orienteeru kuskil keskel!
katariina
külaline

Re: Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas katariina »

Laurakas kirjutas:Mul vaja majas teha siseviimistlustöid. Olen kuulnud, et enamus maalrid teevad lohakalt ja praaki. Mille järgi Teie maalreid valite? Kas oskate kedagi soovitada? Mulle ei ole oluline pikaajaline töökogemus vaid pigem see, et maaler on õppinud asja koolis ja teab mida teeb. Ja mis on hinnad
Päikest!Said ka siit foorumist mõned aastad tagasi maalrimees otsitud.Soovitaksin Too mast(siin oil pintsel)väga professionaalne töömees.Too kvaliteet lausa super,kohusetundlik ja tore mees.Tel.numbrit ei Hakka siin avalikult jagama,kes tahab leiab mehe. :hello:
Külaline
külaline

Re: Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tean täpselt, keda soovitada. Tegi mullegi korteris töid, on õppinud ning tal on ka kogemust. Väga kohusetundlik naisterahvas ja töös on kvaliteeti. :) Teda leiab siit: maalerdamine.ee
no jah noh
külaline

Re: Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas no jah noh »

kui töös on ka kvaliteeti-see ju päris hea.Peaks eelnevale postitajale hästi sobima.
igor123
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 121
Liitunud: 23 Juun 2011, 10:30
On tänanud: 1 kord

Re: Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas igor123 »

Tere!
Pakun iseennast:) töö kvaliteedis võite ise veenduma tulla, käimasolevale objektile. Siis saate oma silmaga näha kas antud tööde kvaliteet sobib teile või mitte.
Parimat!

58382337
Igorjelenski@hotmail.com
Laurakas
külaline

Re: Majas siseviimistlustööd.

Lugemata postitus Postitas Laurakas »

Maaler leitud. Aitähh soovituse eest Külaline.
Suletud