Projekti koostamine Tartus.

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
vanarahu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Mär 2015, 23:07

Projekti koostamine Tartus.

Lugemata postitus Postitas vanarahu »

Sooviks uurida kes ja mis hinnaga teeks mulle maja ehituseks projekti. Omal visand olemas ja ka jooniseid majast milline võiks välja näha. Maja tuleks miski 180-190 ruutu. Septiku paigaldus ka võiks seal olla ja muidugi kõik muu ehitusloa saamiseks vajalik.
google otsing
külaline

Re: Projekti koostamine Tartus.

Lugemata postitus Postitas google otsing »

Google lahti, otsi bürood välja, saada hinnapäringud laiali, saadki oma hinna teada. Lihtne ja kiire.
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6111
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 66 korda
On tänatud: 136 korda

Re: Projekti koostamine Tartus.

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

See on ikka väga vale lähenemine, kui maja planeerimisel on kõige esimene küsimus, kui palju maksab projekt.
vanarahu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Mär 2015, 23:07

Re: Projekti koostamine Tartus.

Lugemata postitus Postitas vanarahu »

Küülaline kirjutas:See on ikka väga vale lähenemine, kui maja planeerimisel on kõige esimene küsimus, kui palju maksab projekt.
No ma tahakski et keegi teeks mulle selle projekti tahangi teada mis hinnaga. Omaarust pöördusin rahva poole sooviga saada omale projekti.
google otsing
külaline

Re: Projekti koostamine Tartus.

Lugemata postitus Postitas google otsing »

vanarahu kirjutas:
Küülaline kirjutas:See on ikka väga vale lähenemine, kui maja planeerimisel on kõige esimene küsimus, kui palju maksab projekt.
No ma tahakski et keegi teeks mulle selle projekti tahangi teada mis hinnaga. Omaarust pöördusin rahva poole sooviga saada omale projekti.
Kui soodne hind tähtis ja projekti kohalt üsna suva, siis oota mõned nädalad ning saad 500 euro kanti pakkumise. Asjalikumad bürood siin oma teenust väga reklaamimas ei käi. Sel pole lihtsalt mõtet.
Projektide hinnad on 500eurost alates kuni paari kolme neljakümne tuhandeni. Oleneb, mis staadiumisse projekti tahad ning kellelt asja tellid.
Oma kodu rajamisel ei saa aga projekti pealt kokku hoida, see on viimane asi, millelt kokku hoida! Kogu hoone sisekliima, milles elama hakkad, sõltub projektist.
antskantoss
külaline

Re: Projekti koostamine Tartus.

Lugemata postitus Postitas antskantoss »

Kas palkmajale projekti nö."vormistamise"ka keegi teeks?
Iipar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Mär 2015, 16:36

Re: Projekti koostamine Tartus.

Lugemata postitus Postitas Iipar »

Kui on endiselt huvi projekteerija vastu siis saan teid sellega aidata. Panen siia enda emaili ning võtke julgelt ühendust. ivar.zilmer@gmail.com.

Lugupidamisega
ImperialProject
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 28 Okt 2013, 17:58

Re: Projekti koostamine Tartus.

Lugemata postitus Postitas ImperialProject »

Tere!

Oleme palju projekte teinud Tartusse ja Lõuna-Eestisse. Juhul kui on konkreetsem huvi siis kirjutage henri@imperialproject.ee ja lepime kohtumise kokku.

www.imperialproject.ee
kylaline733
külaline

Re: Projekti koostamine Tartus.

Lugemata postitus Postitas kylaline733 »

projekt maksab 10 prossa maja maksumusest! kui sellega mingi pöösavariant tellida, siis lõppvariant tuleb kallim, kui maja vastu ei võeta!
Vasta