Kes teeks maa majale projekti

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
bufu89
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Okt 2009, 12:34
On tänanud: 2 korda

Kes teeks maa majale projekti

Lugemata postitus Postitas bufu89 »

Otsin inimest kes teeks soodsa hinnaga väikesele maamajale ca.115rm projekti mis oleks sobiv kohalikku omavalitsusele esitamiseks ehitusloa saamiseks. Pakkumised võite teha minu meilile ignar89@hot.ee

Parimat
ignar
ignar89@hot.ee
ccc33
külaline

Re: Kes teeks maa majale projekti

Lugemata postitus Postitas ccc33 »

Lisa siia vähemalt omavalitsus, kuhu maja tuleb ning projekteerimistingimuste väljavõte, kellega on vaja projekt kooskõlastada.
bufu89
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Okt 2009, 12:34
On tänanud: 2 korda

Re: Kes teeks maa majale projekti

Lugemata postitus Postitas bufu89 »

Maja tuleks Kuusalu valda ,Kasispea külla. See ala on Lahemaa rahvuspargi territooriumil. Maja peaks olema 1,5 kordne, kolme magamistoaga, avatud köögiga. ülemise koruuse magamistoal peaks olema rõdu. Samuti peaks kuhugi mahtuma kamin.
Külaline
külaline

Re: Kes teeks maa majale projekti

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ma jätkaks seda teemat küsimusega, et kust ma peaksin projekteerijat otsima, kui tahaks maamaja projekti Saaremaale?
Kas suvaline projekteerija teeb selle supsti ära, või on vajalik kohalikke olusid tundvat inimest? Seda eeskätt just asjaajamise mõttes?
Ehkki mul on seal päritud maa, pole ma ka ise kohalik ja vallategelased on niikuinii tundmatud...

Kui asjaajamine veel keeruliseks peaks minema, lisanduvad mandri projekteerijatele täiendavad sõidukulud ?

Või tuleb igal juhul esimese asjana enne vallas ennast omainimeseks teha....

:scratch:
ku16
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 50
Liitunud: 13 Nov 2008, 17:48
Asukoht: Saaremaa
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kes teeks maa majale projekti

Lugemata postitus Postitas ku16 »

Külaline kirjutas:Ma jätkaks seda teemat küsimusega, et kust ma peaksin projekteerijat otsima, kui tahaks maamaja projekti Saaremaale?
Kas suvaline projekteerija teeb selle supsti ära, või on vajalik kohalikke olusid tundvat inimest? Seda eeskätt just asjaajamise mõttes?
Ehkki mul on seal päritud maa, pole ma ka ise kohalik ja vallategelased on niikuinii tundmatud...

Kui asjaajamine veel keeruliseks peaks minema, lisanduvad mandri projekteerijatele täiendavad sõidukulud ?

Või tuleb igal juhul esimese asjana enne vallas ennast omainimeseks teha....

:scratch:
Esmalt oleks vaja kindlasti võtta ühendust kohaliku omavalitsusega. Võtta projekteerimistingimused jne. Meie omavalitsustöötajad on palju vastutulelikumad kui näiteks päälinnas. :D
Kui tegemist on kuni 60 m2 hoonega siis saan aidata ,asun Saaremaal. Huvi korral võtke ühendust suitsusauna@gmail.com või siis kodulehe kaudu.
Üldehitus. Palkehitiste valmistamine. Joonised olemasolevatele,planeeritavatele hoonetele.Nõustamine.
http://www.dreiman.eu
Vasta