Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
hinnahuviline
külaline

Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Lugemata postitus Postitas hinnahuviline »

Tere!

Paluks umbkaudset hinnapakkumist järgnevatele töödele:
- elektrikilbis kaablite ühendamine automaatidega. Kaablid on kõik uued ja kilbini veetud. Ilusti märgitud mis on mis.
- pistikupesade ja lülitite ühendamine. Augud ja harutoosid teeksin ma ise ära. Kokku on umbes 35 pistkut-lülitit. Lisaks veel vannitoa põrandakütte termostaadi ühendus.

Korter asub Tallinna kesklinnas. Materjali ostaks ise, sooviks ainult tööd. Plaan oleks paigaldada kogu korterisse põrandaküte, võib ära märkida ka sellise töö hinna.

Kõik asjalikud kommentaarid ja küsimused oodatud:)
hinnahuviline
külaline

Re: Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Lugemata postitus Postitas hinnahuviline »

ühendaine all mõtlesin muidugi ühendamist siiski :D
tommy4
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 437
Liitunud: 06 Apr 2009, 09:15
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 8 korda

Re: Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Lugemata postitus Postitas tommy4 »

Hinnapakkumise tegemiseks on tarvis rohkem infot. Jätke palun kontaktandmed, et saaks kohtumise suhtes kokku leppida.
hinnahuviline
külaline

Re: Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Lugemata postitus Postitas hinnahuviline »

Ma küsingi umbkaudset hinda. Ei ole mõtet aega raisata kokkusaamisele, kui kirvega lajatatakse. Mis infot siin rohkem vaja oleks?
martinjev
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 22 Sept 2005, 19:47

Re: Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Lugemata postitus Postitas martinjev »

Kas harutoosid on ühendatud?
Palju harutoose on üldse?
Kui juhtmete vedamisega saad niipalju hakkama et tead mis kuhu läheb ja minema peab, miks siis pistikuid ja lülitetid ühendada ei suuda? (sellega tekib kahtlus et kas ikka oskad juhmeid õigesti vedada)
Kas kilbisisene montaaz on tehtud?
Kas kilbi maandus tehtud või vaja teha?
Kui mõne juhtme oled maha maganud või valesti vedanud, kes ümber teeb?
Kas vaja ka allkirjaga vastuvõtu dokumente? (tunnistuse jaoks)
+veel mõned täpsustavad küsimused...

Parandagu mind targemad aga ka umbkaudne hind kõigub selliste nüansside taga mitu korda. :)
hinnahuviline
külaline

Re: Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Lugemata postitus Postitas hinnahuviline »

pesasid on kokku 35. Siia ma olen arvestand sisse kõik lülitid ja pistikupesad.
Hetkel on väljas ainult juhtmeotsad seintest. Harutooside jaoks freesiks augud ise ja paneks ise paika. Ühendamisega saaks ka arvatavasti hakkama, aga kuna pole päris kodus selles vooluasjas, siis ei hakkaks oma närve raiskama.
Kilbis on ainult kaablite otsad, ei midgai muud. Kaablid on eraldi gruppidena kõik veetud, valgus, jõud, vannituba, pliidid asjad eraldi ikka kõik. usun et on õige kõik.
Kilbi maandus on vist see koht mida ma ei ole teinud, vedasin vannitoa torudest selle kolla-rohelise kaabli, aga ma ei tea kas see see sama asi on. Kui vaja, siis see tuleks teha . Montaazi ei ole tehtud.

Kas sellest piisab mingisugusegi orientiiri andmiseks?
hulgus
pole kodus
Postitusi: 252
Liitunud: 01 Juun 2006, 14:14
Asukoht: Tartu mk.
On tänatud: 4 korda

Re: Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Lugemata postitus Postitas hulgus »

hinnahuviline kirjutas: ...
Kilbi maandus on vist see koht mida ma ei ole teinud, vedasin vannitoa torudest selle kolla-rohelise kaabli, aga ma ei tea kas see see sama asi on. Kui vaja, siis see tuleks teha ....
Ma pole küll miski elektrik, aga see lause tuletas meelde ühe eheda nõuka armee elektriku, kes kõiksugu maanduseid armastas veetourdesse ühendada. Väga "zajebiss" olevat, ainult duši all käies meenus bioloogiatund ja elektri käes võdisev konnajalg , kui metalli juhtusid puutuma.
Kuniks ühel korral kuskil miski seade vist p---e läks ja duši alla minnes, ehk kraani keerates hakkas sinine säde hammaste vahel jooksma.
Egas miskit, elektrik toodi kohale ja pandi palja p----ga radikale istuma.
Veel sama päeva õhtuks olid surinad jäädavalt torudest kadunud.

Aga seinakontaktid ja lülitid ühendasin küll ise...
tommy4
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 437
Liitunud: 06 Apr 2009, 09:15
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 8 korda

Re: Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Lugemata postitus Postitas tommy4 »

hinnahuviline kirjutas:pesasid on kokku 35. Siia ma olen arvestand sisse kõik lülitid ja pistikupesad.
Hetkel on väljas ainult juhtmeotsad seintest. Harutooside jaoks freesiks augud ise ja paneks ise paika. Ühendamisega saaks ka arvatavasti hakkama, aga kuna pole päris kodus selles vooluasjas, siis ei hakkaks oma närve raiskama.
Kilbis on ainult kaablite otsad, ei midgai muud. Kaablid on eraldi gruppidena kõik veetud, valgus, jõud, vannituba, pliidid asjad eraldi ikka kõik. usun et on õige kõik.
Kilbi maandus on vist see koht mida ma ei ole teinud, vedasin vannitoa torudest selle kolla-rohelise kaabli, aga ma ei tea kas see see sama asi on. Kui vaja, siis see tuleks teha . Montaazi ei ole tehtud.

Kas sellest piisab mingisugusegi orientiiri andmiseks?
Sellest jutust paistab selgelt välja, et ilmselt tuleb kogu asi algusest peale uuesti teha. Seega läheb kogu töö maksma tavalise töö hinna pluss materjalid pluss juba tehtu mahakiskumine.
See oligi põhjus, miks arvasin, et hinna pakkumiseks on vaja asjale kohapeal enne pilk peale heita.
Lugupidamisega,
tommy4
hinnahuviline
külaline

Re: Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Lugemata postitus Postitas hinnahuviline »

ise ma seda ei tahaks uskuda. äkki ma seletan liiga arusaamatult. mul tuttav elektrik on asja käiku käind pidevalt jälgimas ja pole nagu midgai palunud otsast peale teha, lihtsalt tema töö hind on natuke kallis, lootsin saada mingit orientiiri, aga ju siis on vaja käia kohapeal tõesti.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Urmas »

hinnahuviline kirjutas:... lihtsalt tema töö hind on natuke kallis, lootsin saada mingit orientiiri...
Mõiste "kallis" on väga suhteline ja hetkel on see ainult sinu isiklik arvamus, et tema hind on kallis. Millega sa seda võrdlesid, et tema hind on kallis kui sa siit foorumist alles soovid teada saada orientiiri? Oma palgaga? Tegelikult sul juba on hinnaorientiir olemas, miks sa seda ei taha avaldada? Lihtne oleks- tema hinnast ülepakkuja on liiga kallis ja allapoole hind tundub juba odav. Ülepakkujad ei hakkaks kalkulatsiooni ja pakkumisega ennast ega sind vaevama.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Külaline »

hinnahuviline kirjutas:ise ma seda ei tahaks uskuda. äkki ma seletan liiga arusaamatult. mul tuttav elektrik on asja käiku käind pidevalt jälgimas ja pole nagu midgai palunud otsast peale teha, lihtsalt tema töö hind on natuke kallis, lootsin saada mingit orientiiri, aga ju siis on vaja käia kohapeal tõesti.
Kui juba tuttava hind on kallis,siis ilmselt elad ülejöu ja antud ettevötmine pole sinu jaoks.
fast
külaline

Re: Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Lugemata postitus Postitas fast »

Kuskil 50-100 kandis see töö ikka on, hulga tunde läheb seal ka ära, 1 käiguga ei saa tehtud kindlasti, korralikult peab olema töö tehtud+ma pean mõõtma ka rikkesilmust no kui teine mees kabla vedanud, äkki kruvi sees ja pärast tuli lahti, see muidugi ei võta üle minuti aega Olen ise ka Tal ja võin ära teha, kirjuta elektrik55@hot.ee
loghome1
külaline

Re: Kilbi ja pesade ühendaine Tallinnas

Lugemata postitus Postitas loghome1 »

Tegemist on juba eos ebaseadusliku tegevusega. Lõpeta kohe kui trahve ei taha saada. Oled ohuks endale veelrohkem teistele.
Vasta