130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Kaiko
külaline

130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas Kaiko »

Tekkis mõte,et vana palksaun vaja korda seada.

Tuttava palkmaja ehitajaga sai üle vaadatud,et vaja osa palke vahetada ja vundamenti parendada (suhteliselt olematu). Katuse viil ei ole ka enam sirge,vaja oleks sirgu ajada. Kellel selliste tööde vastu huvi, võib ühendust võtta.
Kellel kasutatud palke,mida asendamiseks kasutada saab pakkuda on,võivad pakkumisi teha.
Kõik ,mis tehtud saab,peab saama tehtud korralikult aga ütlen ette ära- objekt on suhteliselt säästuresiimil.

Tel:5115287
stapper
külaline

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas stapper »

ütlen ette ära..: tee suhteliselt ise oma säästueelarvega.
Kaiko
külaline

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas Kaiko »

Ei maksa olla nii vaenulik. Säästueelarve ei tähenda,et raha ei ole üldse st. ahveristidel ja endistel haljastajatel ei maksa kirvega kurge püüdma tulla ja kerget raha otsima.

Kuna hindan seda sauna enda jaoks kõrgelt,siis ise asja ära rikkuma ei tõtta kohe.
kalle77
külaline

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas kalle77 »

aga ütlen ette ära- objekt on suhteliselt säästuresiimil.
...siis ei maksa nõuda ka midagi erilist.Lihtne tõde kui raha ei ole ei maksa ehitada.Õigeid tegijaid sa sellise kuulutuse peale kindlalt ei saa.Ehitajad käivad sellistest klientidest kauge kaarega mööda,säästu tähendab seda ,et võibolla on iga kruvi arvel,üks kukub maha siis on maailmalõpp jne
Kaiko
külaline

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas Kaiko »

To: Kalle 77
"siis ei maksa nõuda ka midagi erilist" Kas ma olen nõudnud midagi erilist või üle jõu käivat? Olen konkreetselt välja käinud,et tahan korralikku tööd saada oma raha eest. Muidugi sa käid kaarega mööda kui raha kohe esimese kuulutamise peale taskust välja ei pritsi.
Minu meelest ei ole siin rasket ju midagi - teed pakkumise (eelnevalt vaatad sauna üle ja kalkuleerid kuluvad materjalid) , mina kuulutan välja võitja (ei pruugi olla soodsaim) ja kokku lepitud tööde teostamise eest saab töövõtja peale korrektse töö teostamist ka tasu.

Ei saa aru,miks sõna "säästu" tekitab sellist pahameelt ja ärevust .
ei saa
külaline

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas ei saa »

Aru,miks see tuttav siis ära ei tee? Tuttav palkmajaehitaja..Ei ole raske arvata,et raha pole. :wave:
Kaiko
külaline

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas Kaiko »

Pole talle isegi pakkunud seda tööd. Tean ilma pakkumata ,et tal ei ole aega,tähtajad pressivad peale ja heale tuttavale ei ole ka õige töid teostada. Siis ei saa ei küsida õiglaselt hinda ega ka nõuda tähtaegasid .

Aga ma saan aru,et siin foorumis käib ainult üks suur irisemine , tuleb leida tegija teisi kanaleid mööda.
Kogu arutelu on keerelnud kõige muu ümber aga mitte teema enda. Ei ühtegi küsimust tehnilise poole kohta ega teema arendust.

--NÕRK--
Puusepp1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 18 Okt 2009, 18:42

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas Puusepp1 »

Tervist!

Olen huvitatud kaema Teie sauna. Kas pühapäeval on sünnis teile helistada, et täpsemalt uurida taastatava sauna hetkelist seisukorda ja selle tulevast funktsiooni ( saab see olema saunatamiseks või hakkab saun täitma nn korras hoone funktsiooni)

Lugupidamisega
Tarmo Tammekivi
hulgus
pole kodus
Postitusi: 252
Liitunud: 01 Juun 2006, 14:14
Asukoht: Tartu mk.
On tänatud: 4 korda

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas hulgus »

Täiesti teemaväline.

Olen päris mitu korda seisnud fakti, ees, et meister kes teeb korralikku tööd ei ole mitte see kes enim raha soovib. Pigem on need kõva jutu ja suurte soovidega meistrid, mingi jama kokku keeranud või ei anna näolegi kui tööks läheb.
Konkreetne näide meistrist kes katkise asja remondi (3päeva) eest sama raha küsis, mille eest teine mees (1kuuga) uue asja valmis tegi, ainult selle vahega, et remonditud asi paar aastat hiljem kui p--ahunnik nurgas kükitab ja uuesti meistrit vajab, kes uue teeks.

Tegijad võtaks telefoni ja helistaks...
Kaiko
külaline

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas Kaiko »

Tahtsin umbes sama postitust siia just kirjutada.
Esimene asjalik tegutseja helistas juba päeval ja praegu käisime just asja lähemalt uurimas. Nüüd teevad pakkumise,mille ma siis võtan või jätan - LIHTNE.

edu vahutavatele jutumeestele!
aga
külaline

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas aga »

Kes keelab,võta telefon ja helista. :hello:
Kaiko
külaline

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas Kaiko »

Puusepp1 kirjutas:Tervist!

Olen huvitatud kaema Teie sauna. Kas pühapäeval on sünnis teile helistada, et täpsemalt uurida taastatava sauna hetkelist seisukorda ja selle tulevast funktsiooni ( saab see olema saunatamiseks või hakkab saun täitma nn korras hoone funktsiooni)

Lugupidamisega
Tarmo Tammekivi

Helistage aga ja andke oma meiliaadress telefoni teel- saadan pilte.
Enam täna näiteks kohale minema ei hakka.
Üle vaatamisi on võimalik teostada argipäeviti õhtuti ja nädalavahetusel eelnevalt kokku leppides vabalt valitud ajal.

saun hakkab täitma suitsusauna funktsiooni.

sauna mõõtmed ca. 3,6 x 4,5m

Alumine palgiring on kindlasti vaja vahetada ja siis kahest seinast veel mõned keskmised palgid.
Lisaks on vaja tõsta maja ühte nurka ( vundament vajunud) ja toestada see ajutiselt kiviga (peale seda valab teine meistrimees sinna uue vundamendijupi).
saatana
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 01 Apr 2010, 11:33
Asukoht: Tartu
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas saatana »

Kaiko kirjutas:Tekkis mõte,et vana palksaun vaja korda seada.

Tuttava palkmaja ehitajaga sai üle vaadatud,et vaja osa palke vahetada ja vundamenti parendada (suhteliselt olematu). Katuse viil ei ole ka enam sirge,vaja oleks sirgu ajada. Kellel selliste tööde vastu huvi, võib ühendust võtta.
Kellel kasutatud palke,mida asendamiseks kasutada saab pakkuda on,võivad pakkumisi teha.
Kõik ,mis tehtud saab,peab saama tehtud korralikult aga ütlen ette ära- objekt on suhteliselt säästuresiimil.

Tel:5115287


selline hea väljend on olemas aegade algusest kui võtta paralleeli väitega säästureziim: kui tahad head ja odavat asja siis osta endale 1 asi mis on hea ja teine asi mis on odav....tee omad järeldused mis see lause tähendas.

Päikest :wave:
ehitus ja viimistlustööd
+37254 590883
http://album.ee/tepra
vanakala
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 436
Liitunud: 19 Okt 2008, 11:38
On tänatud: 2 korda

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas vanakala »

Kui ikka abi vajad võid helistada ja küsida vollit, otepää mees tel. 5022449
ma pole ka hetkel kursis kuidas tal töödega on aga võid ise uurida kui huvi.
Kaiko
külaline

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas Kaiko »

Tarmo Tammekivi,ole kena ja võta minuga ühendust. Meilid läbi ei läinud (aadressis tegin mingi vea) ja number on kadunud kuna niipalju uusi kõnesid peale tuleb.

to Vanakala . Kindlasti helistan. aitäh.
Kronu
külaline

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas Kronu »

Ainuüksi selliseid mehi kes kirjutavad sõna aferist moodusel ( ahverist ) tuleks vältida. Muidu lepitakse kroonides kokku ja tasumiseks tuuakse kronu.
Peale selle tellijapoolne täiesti ebaloogiline teema lahkamine. Olen paljude eelkirjutajatega ühte meelt.
Aga mõnele meeldibki selline määramatus.
On selline ütleminegi.
Lase oma ellu tulla määramatusel ja küll sa näed, hakkab juhtuma imelisi asju......
Jõudu tööle ja ära pea pikka viha
Loghome
To hulgus
külaline

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas To hulgus »

Täiest ebaloogiline jutt.

Kuna tellija- omanik püstitab lähteülesande. Kas teha uus või remontida vana. ( need pole võrreldavad tegevused ühegi kriteeriumi üõhjal). Siit edasi meister, sell, õpipoiss teeb oma oskuste põhjal mida suudab. Süüdistada seda, et üks remontis sama raha eest kui teine tegi uue on JAMA.
Näiteks ühte külakiike olen ma remontinud( vandaalide lõhutud ) 5 aasta jooksul suurema summa eest kui tuleks maksta uue eest.
Vana mööbli restaureerimine maksab rohkem kui selle järgi uue valmistamine masstootmisel.jne jne
Vanasti nimetati selliseid heietusi demagoogiaks. Nokut näpuga ei maksa võrrelda( maalähedane keelekasutus)
Loghome
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: 130 aastat vana palksaun vajab remonti Elva-Otepää vahel.

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Huvitav, et mul on nii, et kui ma näen kuskil toidupoes teksti SÄÄST/SÄÄSTA/SÄÄSTU, või mõnd kollast või rohelist või muud erksat värvi, siis mu käsi tõmbab järsult eemale kaubast. Nagu kõrvetada saaks.

Asi on muidugi veel hullem. Turg surub hinnad nii alla, et ükski tootja enam normaalset asja ei toodagi. Vorsti või pelmeeni, sellist nagu vanasti, ei olegi võimalik saada lihtsalt.

Läks tiba teemast välja, aga olles ise sutsuke nigu ka tellija poolel, siis ei usu, et sellise "vihjega" sul head nahka sellest üritusest tuleb...
vanaema on sul veteran...
Vasta