elektitöö

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
pet
külaline

elektitöö

Lugemata postitus Postitas pet »

Pakun pisikest tööd elektrikule.Vaja ümber tõsta arvesti paneelmajas.Elan ise 6 korrusel(paneelmaja) aga arvestid asuvad viiendal korrusel.Ei viitsi neid naabreid tüüdata alati,kui näitusid vaja vaadata,sellepärast soovin oma arvesti ümber tõsta alt korruselt oma korrusele.Plommid paigaldatakse eraldi.Vaja ainult pädevat töömeest.Maksan 100 eeki tund.
elektitööline
külaline

Re: elektitöö

Lugemata postitus Postitas elektitööline »

Ma olen nõus,et Eestimaa pole suur,aga sa vast arvad,et seda kuulutust loevad ainult sinu lähinaabruses asuvad elektrikud ja kohe jagavad ära kuskohas voolumõõtja asub.
Külaline
külaline

Re: elektitöö

Lugemata postitus Postitas Külaline »

elektitööline kirjutas:Ma olen nõus,et Eestimaa pole suur,aga sa vast arvad,et seda kuulutust loevad ainult sinu lähinaabruses asuvad elektrikud ja kohe jagavad ära kuskohas voolumõõtja asub.
Ei saa aru,mida ütelda tahtsid???? :hello:
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: elektitöö

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Kas oled nõus maksma 100 eeku tund elektrikule kes tuleb hiiumaalt sinu valgas asuvat väikest tööd tegema. Sõiduaeg läheb tööaja sisse. Kui ei siis lisa oma asukoht.
Külaline
külaline

Re: elektitöö

Lugemata postitus Postitas Külaline »

rokikas kirjutas:Kas oled nõus maksma 100 eeku tund elektrikule kes tuleb hiiumaalt sinu valgas asuvat väikest tööd tegema. Sõiduaeg läheb tööaja sisse. Kui ei siis lisa oma asukoht.
Bussiga objektile minnes ja tagasi koju (kui ka see aeg hulka kirjutada) võib-olla jääb isegi kasumisse, auto minnes juba hakkan kahtlema rahalises mõtekuses, eriti arvestades tänaseid kütusehindasid. :)
Urmasr
pet
külaline

Re: elektitöö

Lugemata postitus Postitas pet »

Teema lukus!Elektrik leitud.
Suletud