Soome lammutustööd.

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
marko6
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 12 Mär 2010, 20:23

Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas marko6 »

Soome vaja lammutus ja piikaus meest.Vajalik tööturvalisus ja tuletöö kaart.Palk 9 eur tund.Aitan elamise leidmisel.Kes tarvitavad alkoholi,ei saa tööd.Saatke cv ja pilt endast marko.marko.001@mail.ee
piaggio100
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 195
Liitunud: 12 Mär 2009, 22:25
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas piaggio100 »

TERE ! sa ei vasta ju ühelegi mailile ,mida kuradit sa kuulutad .kõigepealt pane siia kirja ka firmad kuh tööd pakud
inimesed ehk tahavad kontrollida milliste tööandjatega tegu! kirjutage ka need kes marko 6 töö pakkumistest ka kasu saanud . seniks edu !
marko6
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 12 Mär 2010, 20:23

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas marko6 »

Kui leidub sobiv inimene siis temaga ma võtan ühendust ja loomulikult vastan ka igale küsimusele.Mis ma tühja targutan siin teiega kui tööle tulla soovi pole ja vastava ameti mees ei ole.Ma ei käi siis aega viitmas ja teiega jutustamas.
marko6
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 12 Mär 2010, 20:23

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas marko6 »

Kas Eestis ei leidu ühtegi turvalisus ja tuletöö kaardiga lammutustöölist?
lion
külaline

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas lion »

Tee ise rautselt lased rahadega ka üle nagu ikka tüüpiline eesti ülemuse värk soomes.
njaaa
külaline

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas njaaa »

Saatke cv ja pilt endast marko.marko.001@mail.ee
normaalne juba vaja ka ehitajal pilt saata nagu lobumajja valitakse töölisi? :good:
võibolla vaja pilti selleks,et paljudest üle lastud ja nüüd vaja näha,et sama
inimeste otsa ei komistaks. :blackeye: :D
piaggio100
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 195
Liitunud: 12 Mär 2009, 22:25
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas piaggio100 »

marko6 kirjutas:Kui leidub sobiv inimene siis temaga ma võtan ühendust ja loomulikult vastan ka igale küsimusele.Mis ma tühja targutan siin teiega kui tööle tulla soovi pole ja vastava ameti mees ei ole.Ma ei käi siis aega viitmas ja teiega jutustamas.
Mida sa seletad, enamusest töödest mida pakud olen soomes ja eestis teinud ja kui on ka olnud mõni uus asi siis eks keegi näitab asja ikka ette. mis saaks olla erilist ja suurt kogemust ,praktikat vajavat rõdude klaasimisel ?vendipleksepa tööst saan aru ,et iga soperdaja seda ei tee ja eriti isoleerija.olin soome firmas tööl jujba 92 aastal firma oli Haka peaks olema praegune YiT.sina
käisid sellel ajal alles lasteaias.meilidele olen saatnud paar kirja küsimustega: A G A M I D A P O L E ON
V A S U S E D?
varem oli ikka nii ,et firma tegi need vajalikud paberid ise soomes kohapeal,asmuti ka pikedused neile KAARTIDELE.see firma ilmselt mingi nurgatagune või puruvaene kes ei jõua oma tõõlistele muretseda koolitust ,mimillele iganes see siis oleks. NB ! ilmselt tasub siia kanditeerijatel ennem sügavalt järele mõelda kuhu lähevad ja milleks seda ikka vaja on!
paraku on aga nii,et raha puudus teeb lolliks, lootus aga sureb viimasena !
ok
külaline

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas ok »

Ja kui oled aus kus firma nimi on.
hani
külaline

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas hani »

Arvan,et see aeg kui siin rahvussporti harrastate on tal juba töömehed leitud.
jackvosm
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 03 Veebr 2010, 16:16
On tänanud: 1 kord

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas jackvosm »

miks eesti firmad nõuavad kõikide kaartide olemasolu ja kui ei ole siis peab töömees omast taskust kõik kinni maksma, kas EESTI firmad on nii VAESED või loevad igat senti, nagu teeniks mehe pealt vähe SOOMES. Nõutakse pikki päevi(10-12h),loetakse igat minutit,tõmmatakse tunde maha,töömehed elavad 10-kesi korteris,selle peale ütleb pealik; ega raha teenimine ei olegi see ,et peale tööd jalad laua peal puhkad. See kõik on enamuse EESTI fimade eripära Soome firmad ;maksavad kaardid kinni ja selle päeva mis töömehel raisku läks, ei loeta igat minutit ja töömees peab saama puhata normaalsetes elamistingimustes
Kasutaja avatar
Mehka
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 29 Aug 2009, 20:24

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas Mehka »

jackvosm kirjutas:miks eesti firmad nõuavad kõikide kaartide olemasolu ja kui ei ole siis peab töömees omast taskust kõik kinni maksma, kas EESTI firmad on nii VAESED või loevad igat senti, nagu teeniks mehe pealt vähe SOOMES. Nõutakse pikki päevi(10-12h),loetakse igat minutit,tõmmatakse tunde maha,töömehed elavad 10-kesi korteris,selle peale ütleb pealik; ega raha teenimine ei olegi see ,et peale tööd jalad laua peal puhkad. See kõik on enamuse EESTI fimade eripära Soome firmad ;maksavad kaardid kinni ja selle päeva mis töömehel raisku läks, ei loeta igat minutit ja töömees peab saama puhata normaalsetes elamistingimustes
Pluss on palgapäeval palk arvel, või isegi varem!
Ja ei hoita tööriistade pealt kokku... eesti firmas pead mäkkaiverit mängima, et töö kuidagi ära teha.
inimene
külaline

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas inimene »

Ma arvan ,et asi on selles ,et tahetakse kähku rikkaks saada aga kelle pealt töömehe ju loomulikult.Tüüpiline värk kui soomes ehitad eestlase all kohe ju vaja miljonilist bmw ja maja mis on mega suur.Edu huiarid küll tuleb ka teie aeg. :wave:
muhahhhaa
külaline

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas muhahhhaa »

:D , kas keegi siis vastuseid ka on saanud selle venna käest ? :)
Infected
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 28 Mai 2007, 10:14

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas Infected »

Ja lõpuks tehakse ikka jututuba sellest!
marko6
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 12 Mär 2010, 20:23

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas marko6 »

lion kirjutas:Tee ise rautselt lased rahadega ka üle nagu ikka tüüpiline eesti ülemuse värk soomes.

Kui sina arvad niimoodi minu kohta siis mina arvan ,et sina oled joodik ja varas ja lased tööriistadega jalga ja töö jätad tegematta.
Külaline
külaline

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere!
Kas on töömehed olemas?Olen huviotatud pakkumisest. tel 53827183.
mirko
külaline

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas mirko »

Kui sina arvad niimoodi minu kohta siis mina arvan ,et sina oled joodik ja varas ja lased tööriistadega jalga ja töö jätad tegematta

Sinu kirjutatud kaks rida näitavad, et sul midagi tarka öelda pole. Vargal pole ju tarvis kusagil foorumis kellegagi võimelda, ta läheb ja varastab ega tunne muret sinu kui "ettevõtja" aususe üle.
heikki73
külaline

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas heikki73 »

olen huvitatud on mõlemad kaardid olemas tel 0465770920
marko6
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 82
Liitunud: 12 Mär 2010, 20:23

Re: Soome lammutustööd.

Lugemata postitus Postitas marko6 »

Teema lukku
Suletud