Garaaziuste paigaldus 2tk.

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Kasutaja avatar
Server
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 10 Jaan 2010, 20:26

Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas Server »

Paigaldus kahele garaaziuksele mõõtudega 42x2440x2000mm Aval eeltööd tehtud, silluse pealne osa 260mm ava külgedel ruumi piisavalt, ukse tootja Hansadoor Ühel uksel automaatika. Seinad tuhaplokk lagi betoonpaneel.
Asukoht Harjumaakond Kose vald

NB! Hansadoor paigalduse hind 3000kr, milline on sinu pakkumine?
udused
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 21 Dets 2008, 16:45

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas udused »

750 eeku tk, kogemusi kolm aastat tõstuste paigaldusel. udused@hot.ee
ervin3
külaline

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas ervin3 »

NB! Hansadoor paigalduse hind 3000kr, milline on sinu pakkumine

Kas see on tk hind?
priidu1
külaline

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas priidu1 »

udused kirjutas:750 eeku tk, kogemusi kolm aastat tõstuste paigaldusel. udused@hot.ee

KRT Välisukse paigaldus selle hinnaga(metalluks) :banghead:
EDU SULLE :hello: :jooma
udused
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 21 Dets 2008, 16:45

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas udused »

nu kui sul sellise hinnaga tööd kah leidub, siis piisaks päevast kuus ja palk taskus, ülejäänd aja saad kodus lebotada ja mulli ajada.
Külaline
külaline

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ervin3 kirjutas:NB! Hansadoor paigalduse hind 3000kr, milline on sinu pakkumine

Kas see on tk hind?
3000kr on kahe ukse hind
Külaline
külaline

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Eks hind kajastab ka seda enamasti, mida ta sisaldab.
Pole mõtet hakata seletama vist, mida sisaldab ametlik ja mitteametlik hind.

Millegipärast mina eelistan osta tööriistu kauplusest, mitte udustelt kogudelt.
Ostad tööriista kauplusest hinnaga 3000, antakse ka dokument ja garantii.
Ehkki udused vennikesed pakuvad samaväärseid riistu näiteks hinnaga 1500, millegipärast ma tunnen ennast paremini kui mu käes on 3000 kr kauplusest ostetud tööriist.
Kunagi mingi vennike astus objektil mulle ligi ja pakkus müüa pleki kääre. Mul hakkas tast hale ja ma ostsin ära. Aga alati, kui need kätte võtsin, tundsin en kuidagi sandisti. Hiljem läksid need käärid kaduma. Ostsin kauplusest uued, ehkki veidi viletsamad, aga mu enesetunne nendega lõigates tip-top.
Aga inimesed on erinevad. Räägitakse, et mõni ei saa muidu magada, kui ei ole midagi päeva jooksul varastanud.
Aga jah, ka udustest vennikestest võib aru saada. Kõigil vaja elada.
Külaline
külaline

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Eks hind kajastab ka seda enamasti, mida ta sisaldab.
Pole mõtet hakata seletama vist, mida sisaldab ametlik ja mitteametlik hind.

Millegipärast mina eelistan osta tööriistu kauplusest, mitte udustelt kogudelt.
Ostad tööriista kauplusest hinnaga 3000, antakse ka dokument ja garantii.
Ehkki udused vennikesed pakuvad samaväärseid riistu näiteks hinnaga 1500, millegipärast ma tunnen ennast paremini kui mu käes on 3000 kr kauplusest ostetud tööriist.
Kunagi mingi vennike astus objektil mulle ligi ja pakkus müüa pleki kääre. Mul hakkas tast hale ja ma ostsin ära. Aga alati, kui need kätte võtsin, tundsin en kuidagi sandisti. Hiljem läksid need käärid kaduma. Ostsin kauplusest uued, ehkki veidi viletsamad, aga mu enesetunne nendega lõigates tip-top.
Aga inimesed on erinevad. Räägitakse, et mõni ei saa muidu magada, kui ei ole midagi päeva jooksul varastanud.
Aga jah, ka udustest vennikestest võib aru saada. Kõigil vaja elada.


Mis on seos sellel jutul ja garaazi ustel??? :scratch:
Kasutaja avatar
Server
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 10 Jaan 2010, 20:26

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas Server »

Garantii? Enamjaolt kipuvad kõik asjad peale garantii lõppu rikki minema. Erandeid on kus seade läheb rikki garantii ajal, kuid siis tekib suur küsimärk kas ikka läheb garanti alla kas firma enam alles jne jne. Sellest ka küsimus milleks mulle garantii kui eesti tarbijaseadused tarbija vaenulikud. Poest väljudes ei ole sul mingit õigust seda enam tagasi poodi viia!
IseEhitaja
külaline

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas IseEhitaja »

Mul 5 aastat vana uks ostetud Hansadoorist (siis oli nimi veel Rotos) koos paigaldusega. Palkmaja vajus aja jooksul natuke. Helistasin, tulid ja tegid ära. Ilma suurema kärata ja mingi alla 700 eeki läks. Tootmisest võeti mingid siini ja vinkli jupid kaasa ja lahendati kohapeal. Omal peavalu puudus täielikult.
Ühel tuttaval aga nii hästi ei läinud. Need kes maale toovad (Wiru Uks, Hörmann jt. ), neil oma tootmist ei ole Eestis ja pole ka kuskilt varuosi või tootmisest vanu jääke võtta . Üks paneeli vahetus maksis 9000 eeku ja 4 nädalat pidi ootama. Nii et paigaldusel uuri ka firma ajalugu. Kaua on tegutsenud, kas krediidiinfos on puhas. Väikeste ühemehefirmade puhul on oht, et 5 aasta pärast telefon enam ei tööta ja meilid lähevad muti-auku.
Nii et mis esialgu kallim, võib pärast kokkuvõttes tulla odavam. Edu valikutel ..
Külaline
külaline

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

IseEhitaja kirjutas:Mul 5 aastat vana uks ostetud Hansadoorist (siis oli nimi veel Rotos) koos paigaldusega. Palkmaja vajus aja jooksul natuke. Helistasin, tulid ja tegid ära. Ilma suurema kärata ja mingi alla 700 eeki läks. Tootmisest võeti mingid siini ja vinkli jupid kaasa ja lahendati kohapeal. Omal peavalu puudus täielikult.
Ühel tuttaval aga nii hästi ei läinud. Need kes maale toovad (Wiru Uks, Hörmann jt. ), neil oma tootmist ei ole Eestis ja pole ka kuskilt varuosi või tootmisest vanu jääke võtta . Üks paneeli vahetus maksis 9000 eeku ja 4 nädalat pidi ootama. Nii et paigaldusel uuri ka firma ajalugu. Kaua on tegutsenud, kas krediidiinfos on puhas. Väikeste ühemehefirmade puhul on oht, et 5 aasta pärast telefon enam ei tööta ja meilid lähevad muti-auku.
Nii et mis esialgu kallim, võib pärast kokkuvõttes tulla odavam. Edu valikutel ..

Mida siin enam kommenteerida kuu vanust asja,uksed olid olemas,küsiti paigaldust.Ehk vaatate 2kuu vanust päringut ja kommenteerite.Tulge mõistusele :hello:
ILJA123
külaline

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas ILJA123 »

Lasin endale ka paigaldada Hansadoori poolt garaažiuks (2m kõrge ja 3m lai), muide praegu on neil mingi kampaania, 1 m2 - 1000 krooni, ja paigaldus 1350.-
Muide hommikul tellisin, järgmisel hommikul tulid juba paigaldama. Jäin rahule tootega ning paigaldusega.
Võrdlesin, neil oli kõige odavam (neid firmad, kellel on ainult virtuaal kontorid ja kes pakuvad paarsada krooni odavam - ei võtnud ma tõsiselt, kuna peale paigaldamist nemad kaduvad ja telefoni ei võta.... kui midagi juhtub, varuosad 100 aastat oodata...
Muide, miks mulle Hansadooris meeldis:
-Tootmoine ja ladu Sauel (elan lähedal)
-Paneelide vahed (jätkumiskohad) ei paista, silmaga ei pane tähele (kokku mul on 4 paneeli 0,5 m vist), näiteks teistel firmadel jumala kole.., nägu uks oleks tükkidest tehtud, ühel ma üldse nägin et paneeli vahel tihend rippus üle ääre.... TULE TAEVAS APPI
- Nemad kasutavad teistsugust käepided - ehk pinnapealne - väga mugav... , minge ja proovige avada süvistatud käepidega.. naine jääb küüntest ilma :)) ühesõnaga ei meeldinud mulle see süvistatud käepide..
- standardis juba - vedru minimaalselt 25000 tsükli (avamine ja sulgemine - 1 tsükkel), nägu nad väitsid, teised annavad 15 000, mida on vähe (vedru vahetus läheb maksam juba paar tuhat...)
- ja viimaseks, kui ma tegin valiku, kõik hinnakirjad on väljas netis, see ka midagi tähendab.. teised peidavad.. ju siis hinnad on ok, kuna kui oleks kõrged poleks nad neid näidanud...
http://www.hansadoor.eu/?id=3474
http://www.hansadoor.eu/?id=3474
Külaline
külaline

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ILJA123 kirjutas:Lasin endale ka paigaldada Hansadoori poolt garaažiuks (2m kõrge ja 3m lai), muide praegu on neil mingi kampaania, 1 m2 - 1000 krooni, ja paigaldus 1350.-
Muide hommikul tellisin, järgmisel hommikul tulid juba paigaldama. Jäin rahule tootega ning paigaldusega.
Võrdlesin, neil oli kõige odavam (neid firmad, kellel on ainult virtuaal kontorid ja kes pakuvad paarsada krooni odavam - ei võtnud ma tõsiselt, kuna peale paigaldamist nemad kaduvad ja telefoni ei võta.... kui midagi juhtub, varuosad 100 aastat oodata...
Muide, miks mulle Hansadooris meeldis:
-Tootmoine ja ladu Sauel (elan lähedal)
-Paneelide vahed (jätkumiskohad) ei paista, silmaga ei pane tähele (kokku mul on 4 paneeli 0,5 m vist), näiteks teistel firmadel jumala kole.., nägu uks oleks tükkidest tehtud, ühel ma üldse nägin et paneeli vahel tihend rippus üle ääre.... TULE TAEVAS APPI
- Nemad kasutavad teistsugust käepided - ehk pinnapealne - väga mugav... , minge ja proovige avada süvistatud käepidega.. naine jääb küüntest ilma :)) ühesõnaga ei meeldinud mulle see süvistatud käepide..
- standardis juba - vedru minimaalselt 25000 tsükli (avamine ja sulgemine - 1 tsükkel), nägu nad väitsid, teised annavad 15 000, mida on vähe (vedru vahetus läheb maksam juba paar tuhat...)
- ja viimaseks, kui ma tegin valiku, kõik hinnakirjad on väljas netis, see ka midagi tähendab.. teised peidavad.. ju siis hinnad on ok, kuna kui oleks kõrged poleks nad neid näidanud...
http://www.hansadoor.eu/?id=3474
http://www.hansadoor.eu/?id=3474
See siin ei ole jututuba :hello:
habe
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 66
Liitunud: 27 Veebr 2010, 17:29
On tänanud: 1 kord

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas habe »

Külaline kirjutas:
ILJA123 kirjutas:Lasin endale ka paigaldada Hansadoori poolt garaažiuks (2m kõrge ja 3m lai), muide praegu on neil mingi kampaania, 1 m2 - 1000 krooni, ja paigaldus 1350.-
Muide hommikul tellisin, järgmisel hommikul tulid juba paigaldama. Jäin rahule tootega ning paigaldusega.
Võrdlesin, neil oli kõige odavam (neid firmad, kellel on ainult virtuaal kontorid ja kes pakuvad paarsada krooni odavam - ei võtnud ma tõsiselt, kuna peale paigaldamist nemad kaduvad ja telefoni ei võta.... kui midagi juhtub, varuosad 100 aastat oodata...
Muide, miks mulle Hansadooris meeldis:
-Tootmoine ja ladu Sauel (elan lähedal)
-Paneelide vahed (jätkumiskohad) ei paista, silmaga ei pane tähele (kokku mul on 4 paneeli 0,5 m vist), näiteks teistel firmadel jumala kole.., nägu uks oleks tükkidest tehtud, ühel ma üldse nägin et paneeli vahel tihend rippus üle ääre.... TULE TAEVAS APPI
- Nemad kasutavad teistsugust käepided - ehk pinnapealne - väga mugav... , minge ja proovige avada süvistatud käepidega.. naine jääb küüntest ilma :)) ühesõnaga ei meeldinud mulle see süvistatud käepide..
- standardis juba - vedru minimaalselt 25000 tsükli (avamine ja sulgemine - 1 tsükkel), nägu nad väitsid, teised annavad 15 000, mida on vähe (vedru vahetus läheb maksam juba paar tuhat...)
- ja viimaseks, kui ma tegin valiku, kõik hinnakirjad on väljas netis, see ka midagi tähendab.. teised peidavad.. ju siis hinnad on ok, kuna kui oleks kõrged poleks nad neid näidanud...
http://www.hansadoor.eu/?id=3474
http://www.hansadoor.eu/?id=3474
See siin ei ole jututuba :hello:
Mina igatahes sain väärt infot.

Külalisel aga:
a) king pigistab
b) on konkureeriv ettevõte
c) on delirium tremens
Külaline
külaline

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Minge koju oma jamaga
Külaline
külaline

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kulla mehed!!!
Kui vastate pakkumisele,siis peaks kõigepealt vaatama millal see sisestatud on.See nt on ammu juba loosis,nii et pole mõtet siia enam :jooma
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas vwman »

Mina tahaks ka ILJA123 tänada, sain ka väärt info. Mul oli uste ost plaanitud detsembris, aga lumi tuli maha ja objektile ei pääsenud enam ligi. Praeguse seisuga hinna võit natu üle 3000.-

Aga kui võrrelda Hansadoori ja Saksa ukse ust , on siis hansa parem nagu nad ise räägivad? Mulle väideti telefonis, et nad ksutavad paremat paneeli, kui saksa u.
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
ilja123
külaline

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas ilja123 »

See saksa (horman - vabandust) määrib pähe paneeli mille paksus on 25 mm, teistel vähemalt 40 mm.. krt, varsti et veel odavam teha(vabandust , konkurente ületrumpada), - hakkavad pakkuma 10 mm paneeli ...
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Garaaziuste paigaldus 2tk.

Lugemata postitus Postitas vwman »

Ahh krt.. kirjutasin saks uks.. ja ise mõtlesin tegelt Saku Metalli.
Hörmann-ist olen algusest peale juba mööda vaadanud.

ilja123 kirjutas:See saksa (horman - vabandust) määrib pähe paneeli mille paksus on 25 mm, teistel vähemalt 40 mm.. krt, varsti et veel odavam teha(vabandust , konkurente ületrumpada), - hakkavad pakkuma 10 mm paneeli ...
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
Suletud