Pakkuda Fibo ladumist

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
korno
külaline

Re: Pakkuda Fibo ladumist

Lugemata postitus Postitas korno »

vuuk kirjutas:Tere!

Ütleks ka oma arvamuse siia sekka.

Kas keegi on oma ihusilmaga näinud inimest, kes laob plokkidest müüri hinnaga 3 või 4 kr/tükk? Pigem oleks see erand kui reegel.
Arvan et siin foorumis noored, kavalad, ambitsioonikad ärimehed promovad hästi. Üritavad niiviisi hindu alla ajada.
Ja kui kusagil firmas madalama klassi müürsepale tõesti makstakse praegusel masu ajal 3 EEKi neto-s , ehk firma maksab lisaks maksud, kindlustab aastaringse töö, korralikud töötingimused ja tööriistad, transpordib tööle, korraldab väljaõpet, maksab aastas korra puhkusetasu... siis ju täiesti loogiline. Vilunud müürimees laob päevas keskmiselt 100 plokki. 300...400 EEk netos. Ega Eestis tööinimene väga rohkem saagi. Ja naha saab selle rahaga ikka kuidagi moodi toore hoida.
Aga kui töid teostab ettevõttja kliendile, siis mõistlik hind ikka keskmiselt 20EEK /plokk ametlikult tehes. Ka selle hinnaga saab ju tulevane omanik oma maja müürid suhteliselt odavalt kätte, kui arvestada maja kogumaksumust ja seda millega maju müüakse.
ja sa arvad et 300-400 krooni on õiglane hind?sa tervise taastamise peale oled kulud arvestand-iga myyriladujat ootavad ees rängad selja ja liigeste haigused ,kui õigel ajal sellega lõpp arve ei tehta- pakun, et müüriladujal oleks vaja aastas kolm kuud puhkust vaja kokku iga kolme kuu tagant kuu, et kõik liigesed ja lihased taastuksid korralikult-inimväärikalt.aga reaalsuses seda ei juhtu ja enamus mehed põlevad läbi- kurat myyriladujal kulub kolm sada krooni korraliku toidupeale päevas, et kaotatud energia tasa teha ja et järgmine päev oleks enam vähem hea enesetunne.Miinimum 800 eeki päev ehk 8 eeki plokk see on piir kust alates seda ametit yldse võiks pidada ylejäänd juhtudel minge või puu alla magama.
megadeth
külaline

Re: Pakkuda Fibo ladumist

Lugemata postitus Postitas megadeth »

3 kuud aastas puhkavad ainult pedagoogid.
Seljavalu - kosmodisk :good:
vuuk
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1818
Liitunud: 15 Jaan 2008, 09:34
On tänanud: 50 korda
On tänatud: 93 korda

Re: Pakkuda Fibo ladumist

Lugemata postitus Postitas vuuk »

korno kirjutas:
vuuk kirjutas:Tere!

Ütleks ka oma arvamuse siia sekka.

Kas keegi on oma ihusilmaga näinud inimest, kes laob plokkidest müüri hinnaga 3 või 4 kr/tükk? Pigem oleks see erand kui reegel.
Arvan et siin foorumis noored, kavalad, ambitsioonikad ärimehed promovad hästi. Üritavad niiviisi hindu alla ajada.
Ja kui kusagil firmas madalama klassi müürsepale tõesti makstakse praegusel masu ajal 3 EEKi neto-s , ehk firma maksab lisaks maksud, kindlustab aastaringse töö, korralikud töötingimused ja tööriistad, transpordib tööle, korraldab väljaõpet, maksab aastas korra puhkusetasu... siis ju täiesti loogiline. Vilunud müürimees laob päevas keskmiselt 100 plokki. 300...400 EEk netos. Ega Eestis tööinimene väga rohkem saagi. Ja naha saab selle rahaga ikka kuidagi moodi toore hoida.
Aga kui töid teostab ettevõttja kliendile, siis mõistlik hind ikka keskmiselt 20EEK /plokk ametlikult tehes. Ka selle hinnaga saab ju tulevane omanik oma maja müürid suhteliselt odavalt kätte, kui arvestada maja kogumaksumust ja seda millega maju müüakse.
ja sa arvad et 300-400 krooni on õiglane hind?sa tervise taastamise peale oled kulud arvestand-iga myyriladujat ootavad ees rängad selja ja liigeste haigused ,kui õigel ajal sellega lõpp arve ei tehta- pakun, et müüriladujal oleks vaja aastas kolm kuud puhkust vaja kokku iga kolme kuu tagant kuu, et kõik liigesed ja lihased taastuksid korralikult-inimväärikalt.aga reaalsuses seda ei juhtu ja enamus mehed põlevad läbi- kurat myyriladujal kulub kolm sada krooni korraliku toidupeale päevas, et kaotatud energia tasa teha ja et järgmine päev oleks enam vähem hea enesetunne.Miinimum 800 eeki päev ehk 8 eeki plokk see on piir kust alates seda ametit yldse võiks pidada ylejäänd juhtudel minge või puu alla magama.
Ei arva, et 300...400 ehitusmehele päevapalgaks on õiglane. Mis on õiglane, see küsimus on minu jaoks üldse üks suur küsimärk.
Kui olin lapse eas, siis räägiti, et pole õiglane, kui hunt jänese ära sööb. Tänapäeval on teistsugune moraal. Targad isandad kinnitavad, et just on õiglane kui hunt jänese ära sööb, sest hundil on söögi isu. Aga jänes ärgu olgu jobu, mis ta siis laseb ennast ära süüa. Katsugu jänes ise hunt nahka pista. Ärgu virisegu.
Mina olen kül rohkem seda meelt, et hundid võiks saada söönuks, aga jänesed võiksid ka terveks jääda.
Külaline
külaline

Re: Pakkuda Fibo ladumist

Lugemata postitus Postitas Külaline »

vuuk kirjutas:
korno kirjutas:
vuuk kirjutas:Tere!

Ütleks ka oma arvamuse siia sekka.

Kas keegi on oma ihusilmaga näinud inimest, kes laob plokkidest müüri hinnaga 3 või 4 kr/tükk? Pigem oleks see erand kui reegel.
Arvan et siin foorumis noored, kavalad, ambitsioonikad ärimehed promovad hästi. Üritavad niiviisi hindu alla ajada.
Ja kui kusagil firmas madalama klassi müürsepale tõesti makstakse praegusel masu ajal 3 EEKi neto-s , ehk firma maksab lisaks maksud, kindlustab aastaringse töö, korralikud töötingimused ja tööriistad, transpordib tööle, korraldab väljaõpet, maksab aastas korra puhkusetasu... siis ju täiesti loogiline. Vilunud müürimees laob päevas keskmiselt 100 plokki. 300...400 EEk netos. Ega Eestis tööinimene väga rohkem saagi. Ja naha saab selle rahaga ikka kuidagi moodi toore hoida.
Aga kui töid teostab ettevõttja kliendile, siis mõistlik hind ikka keskmiselt 20EEK /plokk ametlikult tehes. Ka selle hinnaga saab ju tulevane omanik oma maja müürid suhteliselt odavalt kätte, kui arvestada maja kogumaksumust ja seda millega maju müüakse.
ja sa arvad et 300-400 krooni on õiglane hind?sa tervise taastamise peale oled kulud arvestand-iga myyriladujat ootavad ees rängad selja ja liigeste haigused ,kui õigel ajal sellega lõpp arve ei tehta- pakun, et müüriladujal oleks vaja aastas kolm kuud puhkust vaja kokku iga kolme kuu tagant kuu, et kõik liigesed ja lihased taastuksid korralikult-inimväärikalt.aga reaalsuses seda ei juhtu ja enamus mehed põlevad läbi- kurat myyriladujal kulub kolm sada krooni korraliku toidupeale päevas, et kaotatud energia tasa teha ja et järgmine päev oleks enam vähem hea enesetunne.Miinimum 800 eeki päev ehk 8 eeki plokk see on piir kust alates seda ametit yldse võiks pidada ylejäänd juhtudel minge või puu alla magama.
Ei arva, et 300...400 ehitusmehele päevapalgaks on õiglane. Mis on õiglane, see küsimus on minu jaoks üldse üks suur küsimärk.
Kui olin lapse eas, siis räägiti, et pole õiglane, kui hunt jänese ära sööb. Tänapäeval on teistsugune moraal. Targad isandad kinnitavad, et just on õiglane kui hunt jänese ära sööb, sest hundil on söögi isu. Aga jänes ärgu olgu jobu, mis ta siis laseb ennast ära süüa. Katsugu jänes ise hunt nahka pista. Ärgu virisegu.
Mina olen kül rohkem seda meelt, et hundid võiks saada söönuks, aga jänesed võiksid ka terveks jääda.

:cray: Kahju jänestest!
madis.v
külaline

Re: Pakkuda Fibo ladumist

Lugemata postitus Postitas madis.v »

kaldun nüüd sellest teemast natuke kõrvale,kuid leian,et see on siin päevakohane.
võib öelda,et töölisi on ju igasuguseid.kes väärtustab oma ladumisoskust 3 eeki,kes 20 eeki plokk.iga mehe vaba valik.kuid olen kokkupuutunud ka väga huvitavate ehitajate(õigemini vahendajatega)
oli siis seda tööd korra liiga palju käes ja tuli vaadata abijõude(alltöövõtjaid).sai siis ilusti pandud kuulutus üles ,et nii ja nii palju ladumistööd välja pakkuda ja jäin ootama
(suur viga oli muidugi oma tel nr avalikustamises,kuna nii mõnigi mees arvas,et paras aeg oma pakkumine teha on purkus peaga kell 3 öösel)
see selleks,kodurahu huvides sai tel.ööseks välja lülitatud ja rahu majas.
kuid siis hakkasin märkama,et mõni riiulifirma,kes ilmselgelt tegeles pettustega muutus vägagi agresiivseks ja üritas objekti iga hinna eest kätte saada.ladumishind langes lausa 2 eeki plokk(20 eeki m2)
no ja nende vendadega toimus ikka väga põnev kassi-hiire mäng.
kuna tegelen ise ehitusega,siis on mu töö otsimis kuulutus paljudes portaalides üleval aastaringselt,nu ja siis ühel iöusal päeval tuli mulle tööpakkumine,kusjuures mulle pakuti minu enda objekti.
kõik oli tore,kuid üllataval kombel isik, oli kirjade järgi lausa töö eest peale maksma,sest mulle pakkus ta ühes kirjas oma teenust 20 eeki m2 ja teises kirjas oli ta nõus tööde teostajale töö eest maksma suisa 24 eeki(240 eeki m2).muidugi tuleb ära märkida ka maksmine.minu,kui tellija käest soovis tegelane raha saada iga nädal.kuid teises kirjas mulle kui tegijale soovis ta maksta 14 päeva peale kogu etapi valmimist.
kuna objekti maht oli suur pea 30000 plokki,siis oleks see vend teeninud väga hästi,kuid vaevalt töölised sealt oma raha näinud oleks.
uurides mehe tausta,koorus välja vägagi staasika skeemimeistri elulugu ja oi-oi kui paljud töömehed teda taga otsisid.ei tea,küll miks????
siit siis moraal.sellised üliodavad objektid on ideaalne tööpind petturitele!!!
masu ajab härja kaevu
külaline

Re: Pakkuda Fibo ladumist

Lugemata postitus Postitas masu ajab härja kaevu »

olen nõus tulema koos paarimehega. kivi hinda ei oska öelda aga tahaks saada 12h päevade eest(esmaspäevast- laupäev) päevas kumpki 2l säästukange ja pätsi saia ja iga laupäev mõlemile sada kulli ka.
ööbiksime objektil NB! tekk ja padi kah sinu poolt.
kui on huvi siis tule homme kell 09.30 männiku säästumarketi ette. tunned mind ära pruuni jope ja läki-läki järgi
Suletud