uste-akende restaureerimine

Siin teemas arutletakse ehitiste restaureerimise teemadel
margussamuri
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Veebr 2009, 12:29

uste-akende restaureerimine

Lugemata postitus Postitas margussamuri »

Tere.Olen tegelenud restaureerimisega 1995.aastast.Oman restaureerimise litsentsi.Põhitöök�akna-ukse restaureerimine samuti mööb��ehtud töid :�lu mõisa s�euksed,Eivere mõisa ak�d,Pikk 11välisuks �llinnas,osa Põhjaka ja�sna mõisa akend�t,aknad Tammsaare-Lõuna talus,�muti koopiate valmistamine,osa aknaid kaubandus -tööstuskoja h��s Toompeal,samuti hulgaliselt mööbli restaure��ist.Oman transporti ,töötan üle vabari��ise �un Eesti keskel Türil Samuri talus ,�s on ka minu töökoda. :wave:��
Kaia
külaline

Re: uste-akende restaureerimine

Lugemata postitus Postitas Kaia »

Tere,

Toome maale väga head aknakitti inglismaalt. Huvi korral helistage mulle tel. 53314682 või meilige. kaia@ehituskaup.ee. Hinnad on odavad.
Kaia
tann
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 17 Mär 2009, 17:05

Re: uste-akende restaureerimine

Lugemata postitus Postitas tann »

margussamuri kirjutas:Tere.Olen tegelenud restaureerimisega 1995.aastast.Oman restaureerimise litsentsi.Põhitöök�akna-ukse restaureerimine samuti mööb��ehtud töid :�lu mõisa s�euksed,Eivere mõisa ak�d,Pikk 11välisuks �llinnas,osa Põhjaka ja�sna mõisa akend�t,aknad Tammsaare-Lõuna talus,�muti koopiate valmistamine,osa aknaid kaubandus -tööstuskoja h��s Toompeal,samuti hulgaliselt mööbli restaure��ist.Oman transporti ,töötan üle vabari��ise �un Eesti keskel Türil Samuri talus ,�s on ka minu töökoda. :wave:��

oleks väga hea kui oleks ka mingit kontaktid, et saada hinnapäringut.
Vasta