Kivimaja 1975

Siin teemas arutletakse ehitiste restaureerimise teemadel
Ytka35
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 10 Jaan 2021, 21:43

Kivimaja 1975

Lugemata postitus Postitas Ytka35 »

Tere.
Plaanis osta maja narva plokkist tehtud täis kelder 230 ruutu 2 korrust maja asub Pirital.Majal probleeme jätkub soov teada kas on mõtet taastada. Keldri seinad paekivist tehtud niiskus suur sees segu pudeneb käte vahel kas see kuivab kunagi ära kui väljast tehakse korda. Keldris põrandad ka pehmed betoon väga niiske ja pude osad keldri seinad hallitavad.Korstna ümber tehtud sarika toestus on 2-3 cm ära vaiunud 2 korruse lagi. Maja seintes on palju mõrasid üks suur mõra jookseb nurgas esimeselt korruselt kuni katuse ääreni välja.Osad katuse sarikad läbi omadega.Kõik vaheseinad ja laed tehtud puidust on kõverad saepuru soojustus.Kas on mõtet seda maja korda teha.Saaksin selle poole turu hinnaga pärimine.Aga väga ei soovi raha tühja ka matta pärast uue ehitamine kasulikum ja odavam.
Kui leidub kuskil väga hea spetsialist kes annaks nõu ja kellel kogemusi selliste asjadega siis palun andke kontakt kuhu pöörduda.
RaJy
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 318
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Kivimaja 1975

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Tavaliselt need tol ajal ehitatud tõmmatakse nullist maha ja ehitatakse uus - krunt on nii väärtuslik, et pole mõtet renoveerida. Eriti arvestades Sinu kirjeldatud olukorda
Vasta