3 meest üle eesti

Siin arutletakse naljakate juhtumite üle ehitusvaldkonnas
3meest üle eesti
külaline

3 meest üle eesti

Lugemata postitus Postitas 3meest üle eesti »

kolm kogemusteta ehitajat tahavad mingit objekti teha.tööriistad ja töökogemus puuduvad.tööriided peaks ka tellija muretsema.teeme kõikvõimalikult lihtsama lahendusega,et kaenla alt higistama ei ajaks.kardame kõrgust ja ei kannata müra,rangelt on keelatud kriitika tehtud tööde osas.kui võimalik,tahaks kolm korda päevas sooja sööki ka veel.tore oleks nädalalõpus külastada mõnda spaad-et järgmisel nädalal jälle tippvormis olles tööd alustada.ei ole vist palju paluda tellijal ka see asi kinni maksta.hea oleks veel tellija transport objektile ja koju tagasi.samuti peaks objektil olema kõigi mugavustega uus soojak-wc,duss,sat-tv ja internetiühendusega arvuti,kiirusega vähemalt 2Mb et saaks filme vaadata normaalselt.
tööle karantiid ei anna ja lõpupoole kaome võibolla ära-kui objekt muidugi venima ei jää.palk peaks olema normaalne-vähemalt 15000nädalas.võimalik pidada tasu osas läbirääkimisi-lisapreemia suuruse osas.samuti oleme nõus ettemaksuga 50% ulatuses.hea oleks sullis maksmine.sellisel juhul on meiega muidugi pärast muret vähem-ilmselt sellel objektil me enam ei kohtu.samuti võiks olla mingi mees kes näitab ette,mispidi kellu või saag käes peaks istuma.ja kui vaja,siis teeb segu,tassib kive ja paneb need üksteise peale seguga,kontrollib enda tööd ja vastutab ka meie eest.

nota.bene.samas müüa mopeed Riga,fotosuurendusaparaat Leningrad2 ja korralik ratastool eraldi või vahetada Moskvits412 ostuloa vasta.minu mob.tel.nr.on.emt 8 25 242 202.helistada õhtati,alates 16.00-st -töö ajal ma segamist ei salli.
Kasutaja avatar
numan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 383
Liitunud: 15 Mai 2006, 16:16
Asukoht: Soome
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: 3 meest üle eesti

Lugemata postitus Postitas numan »

Need kolm on ju minu endised töötajad! Palun teid, kui nad teie objektile jõuavad, hoolitsege nende eest hästi, nad on nii õrnahingelised. Minu juurest läksid minema kuna soojakus puudus internet ja kliimaseade (võtan süü omaks jahh) Ja objekti järelvalvaja oli nii ebaviisakas inimene ja näitas nendele näpuga asja mida võiks paremini teha... ja nii nad murdusid ja põgenesid metsa poole :cry:
Alati on alternatiivlahendus!
Vasta