O: alumiiniumplekk

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
new1
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 518
Liitunud: 18 Mär 2011, 17:40
On tänatud: 11 korda

O: alumiiniumplekk

Lugemata postitus Postitas new1 »

Äkki kellegil vedeleb midagi kusagil, oleks vaja alumiiniumplekki/lehti, mõõdud miski 20 x 20 cm miinimum, st võivad olla mingid tootmise jäägid vms tükid, paksus alates 3mm kuni max 5mm. Kui kellegil juhtub vedelema midagi, äkki saab kaubale.
Olaf
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 365
Liitunud: 30 Aug 2010, 12:29
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 10 korda

Re: O: alumiiniumplekk

Lugemata postitus Postitas Olaf »

Mul peaks olemas olema. Kunagi sai ostetud käru põhja parandamiseks tüki 5mm Al pleki lehte, on järgi.
Minu asukoht on Pärnu, e-mail e1350@hot.ee
new1
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 518
Liitunud: 18 Mär 2011, 17:40
On tänatud: 11 korda

Re: O: alumiiniumplekk

Lugemata postitus Postitas new1 »

Tartu saamisega vist keeruline seda? kui suur see tükk on muidu? Sirge ja korralik?
Olaf
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 365
Liitunud: 30 Aug 2010, 12:29
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 10 korda

Re: O: alumiiniumplekk

Lugemata postitus Postitas Olaf »

Ega mul seda lehte väga suur tükk pole, aga muidu väga sirge ja korralik.
Võin lõigata sellest relakaga küsitud min. suurusega tüki 20x20(25) cm ja küsiks selle eest 4 €.
Võin ka saata Smart postiga(3€).
See oleks minu pakkumine, kui kohapealt tõesti ei leia.
Kui on huvi, siis e-kiri või PS.
new1
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 518
Liitunud: 18 Mär 2011, 17:40
On tänatud: 11 korda

Re: O: alumiiniumplekk

Lugemata postitus Postitas new1 »

Juhtusin vanametalli kokkuostust mööda minema ja küsisin sealt, et kas saaks osta midagi kui teil olemas on. Tegi oma alumiiniumihunniku lahti ja perfektsed uued tootmisjääkide tükid olid seal olemas, maksin miski topelt metellihinna neile ja sain oma lehed kätte (Y). Seega pole enam tarvis. Soovitan teistelgi vanametalli kokkuostust otsida, kui mingeid metallitükke tarvis selliseid.
Vasta