O: Soojustusvilla

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
öökull11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 30 Apr 2017, 15:48

O: Soojustusvilla

Lugemata postitus Postitas öökull11 »

Olen huvitatud lehtedega villaplokkide soetamisest. Ehk on kellelgi oma ehitusest üle jäänud ja nüüd on odavalt müüa(poehinnast odavamalt).Põhiline on, et oleks kasutamata. Konkreetselt ruutmeetreid ei oska anda, sest vaja on soojustada väiksema kahekordse maja teine korrus (katusealune, küljeseinad, otsaseinad). Asukoht Saaremaa, aga vajadusel saab transpordis ka kokkuleppele. Esialgu oleks huvitatud näiteks 5-10 plokist (mida suurem plokk, seda parem).
trumm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 272
Liitunud: 27 Jaan 2009, 15:19
On tänatud: 1 kord

Re: O: Soojustusvilla

Lugemata postitus Postitas trumm »

mul on midagi alles, aga pööningul, paroc kivivill... ma isegi ei tea, kas need pakid sealt luugist alla saaks. võin vaadata, kui huvi on. ja asukoht keila lähedal, transporti ei paku.
Vasta