O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Kirves
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 04 Juun 2012, 02:28
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas Kirves »

Otsin puiteramusse trepi valmistajat.

Nõuded:

Trepp L kujuline
Metall või puitkarkass
Puitastmed
Kirjalik pakkumine peale mõõtmiste teostamist.

Pakkumise võitjaga kirjalik leping ja garantii tehtud tööle vähemalt 2 aastat

Pakkujatel võtta ühendust objekti üle vaatamise ja mõõtmise aja kokkuleppimiseks.

Palun arvestada ,et objekt asub HAAPSALU linnas.

NB! Oodatud ainult täispaketi pakkujad
Külaline
külaline

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kirves kirjutas:Otsin puiteramusse trepi valmistajat.

Nõuded:

Trepp L kujuline
Metall või puitkarkass
Puitastmed
Kirjalik pakkumine peale mõõtmiste teostamist.

Pakkumise võitjaga kirjalik leping ja garantii tehtud tööle vähemalt 2 aastat

Pakkujatel võtta ühendust objekti üle vaatamise ja mõõtmise aja kokkuleppimiseks.

Palun arvestada ,et objekt asub HAAPSALU linnas.

NB! Oodatud ainult täispaketi pakkujad
Tore oleks leida ligikaudsed ava mõõdud või veel parem foto mõõtudega ,et saada mingi ettekujutus objektist sest 500km maha sõita niisama pole ka mõtet. :hello:
Kirves
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 04 Juun 2012, 02:28
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas Kirves »

Tore oleks leida ligikaudsed ava mõõdud või veel parem foto mõõtudega ,et saada mingi ettekujutus objektist sest 500km maha sõita niisama pole ka mõtet.

Juhul kui nii kaugelt tulemine on siis ma arvan ,et sellest pakkumisest head nahka ei tule :P ..... Ettekujutus on L kujuline trepp esimeselt korruselt teisele.... nii või teisiti tuleb ise kohale tulla ja mõõta ning kalded ja nurgad paika ajada...

Usun ,et hiinlased teeksid selle mulle palju odavamalt valmis , aga nad on krdi kaugel :D
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Naljamees.
Kui sa suvatseks siia rohkem infot panna siis võiks ka "kaugeltnurgamehed" asja üle tiba täpsemalt mõelda ja oma hinnaklassi sulle välja pakkuda. Kui tundub sobiv suurusjärk siis tuleksid ilmselt ka kohale mõõtma ja lõplikku pakkumist tegema.

Aga eks sa ise tead kuidas oma asju ajad.
Kirves
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 04 Juun 2012, 02:28
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas Kirves »

Hinnaklassi ma enamvähem tean... aga see suhtumine ,et pildi järgi teen pakkumise ei tõota tavaliselt midagi head :P Kui ei viitsita isegi objekti vaatama tulla... hakkavad töö tegemisega ka suuremad jamad pihta . Väga kauged tegijad arvestavad hinna sisse ka oma suured transpordi kulud.... Sellepärast kirjutasin kohe välja ,et objekt asub Haapsalus ja tuleb üle vaadata .
Ühed sellised tegelased juba käisid , kes ütlesid esimese asjana ,et nende transpordi kulu on vähemalt 400 eurot :P ...ja trepi hinda ikka paika ei saanud ....mind ei huvita kus keegi elab vaid ma tahan normaalse hinnga tähtajaks treppi saada !
Ma olen ise objektipakkumisi küll teinud.... isegi projekti järgi tehtavad asjad peab koha peal üle mõõtma ja projektile koos disaineri ja tellijaga märkmeid tegema. TREPP ei ole küproki seinapanek ,seda iga mees ei oska teha ...
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Kirves kirjutas:TREPP ei ole küproki seinapanek ,seda iga mees ei oska teha ...
Täpselt :thumbsup: Trepi tellimine on kökimöki küproki leidmise kõrval meie kaubandusvõrgust ....
Külaline
külaline

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kirves kirjutas:Tore oleks leida ligikaudsed ava mõõdud või veel parem foto mõõtudega ,et saada mingi ettekujutus objektist sest 500km maha sõita niisama pole ka mõtet.

Juhul kui nii kaugelt tulemine on siis ma arvan ,et sellest pakkumisest head nahka ei tule :P ..... Ettekujutus on L kujuline trepp esimeselt korruselt teisele.... nii või teisiti tuleb ise kohale tulla ja mõõta ning kalded ja nurgad paika ajada...

Usun ,et hiinlased teeksid selle mulle palju odavamalt valmis , aga nad on krdi kaugel :D
Sellise suhtumise peale võta mõni külamees kes kuuri nurgas mingi monstrumi valmis teeb ja mis kõige tähtsam hästi odavalt või veel parem kui peale maksab.
Mina sellel teemal rohkem ei targuta paistab ,et kindlam on peaga vastu seina joosta :banghead:
Kirves
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 04 Juun 2012, 02:28
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas Kirves »

No ma üritangi need külamehed välistada ... selleks tuleb tegijaga objektil kokku saada ,et tegija saaks aru mida tellija soovib, see paberile joonistada , hind paika ja millal valmis peab olema. Ja kui kõik on täpselt kokkulepitud ja töö nende järgi valmis tehakse peaks mõlemad pooled õnnelikud olema . Mina saan korraliku trepi ja tegija töö eest küsitud eelnevalt kokkulepitud summa.
lMaxl
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 612
Liitunud: 14 Nov 2009, 10:22
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 13 korda

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas lMaxl »

No jah, aga need tegijad teevad praegu treppi. Mitte ei sõida mööda ilma ringi, kui nad parasjagu laua või suusa peal pole. Nii et lao oma joonis letti.
Max
max.post@hot.ee
Külaline
külaline

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

lMaxl kirjutas:No jah, aga need tegijad teevad praegu treppi. Mitte ei sõida mööda ilma ringi, kui nad parasjagu laua või suusa peal pole. Nii et lao oma joonis letti.
Max
max.post@hot.ee
Mitu päeva möödas,trepi "tuhin"on vist üle läinud.Alguses oli küll kõva plõksia.
rokipeer
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 01 Veebr 2007, 14:19
Asukoht: west coast
On tänatud: 1 kord

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas rokipeer »

Tere, kas sa sellest kohast oled uurinud

http://www.viilung.ee/

kohalik läänemaa tegija ja heade kogemustega
Kirves
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 04 Juun 2012, 02:28
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas Kirves »

Tänud rokipeerule . Uurin sealtkandist ka . Paliveres peaks nagu inimesi teadma.

Hetkel tundub, et siin foorumis pakkujatel on mingi omamoodi suhtumine projektipõhisesse töösse... Pakkumisi on tulnud aga..... kui tegija küsib ettemaksu siis peaks oskama vastata küsimusele , millal tegemisega alustad ja millal lõpetad...
Ühe mehega sai nagu käed löödud , et kirjutame lepingule alla ja hakkame tegema.... joonistab tehtud esksiisi puhtalt ümber ja teeb 30% peale ettemnaksu arve..... tähtajast möödas üle nädala ja "tegijamees" ei vaevu isegi telefoni võtma.... Kohal käis oma jutu järgi Tallinnast ja viibis objektil pea tund aega.....
Külaline
külaline

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

100 % teemaalgatajaga nõus. Peab käima kohapeal, ise üle mõõtma ning muud asjad kokku leppima. Ise teen lamekatuseid, pidevalt keegi helistab ja tahab telefonikõne põhjal hinda saada. Kui olen küsinud koha peal üle vaatmise võimalust siis enamasti sellest pole huvitatud. Kuigi olen selgelt öelnud, et see on tasuta ja saaks teha täpse pakkumise. Vahest olen mõnele öelnud, orienteeruvalt mingi suurusjärgu. Kohapeal selgub mitu muud asja millest algul polnud juttu. Alates sellest, et katus suurem, läbiviike täis, aluskonstruktsioon mäda jne. Aga siis Tellija ütleb, et telefoni teel lubasin ju muud hinda.
Külaline
külaline

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:100 % teemaalgatajaga nõus. Peab käima kohapeal, ise üle mõõtma ning muud asjad kokku leppima. Ise teen lamekatuseid, pidevalt keegi helistab ja tahab telefonikõne põhjal hinda saada. Kui olen küsinud koha peal üle vaatmise võimalust siis enamasti sellest pole huvitatud. Kuigi olen selgelt öelnud, et see on tasuta ja saaks teha täpse pakkumise. Vahest olen mõnele öelnud, orienteeruvalt mingi suurusjärgu. Kohapeal selgub mitu muud asja millest algul polnud juttu. Alates sellest, et katus suurem, läbiviike täis, aluskonstruktsioon mäda jne. Aga siis Tellija ütleb, et telefoni teel lubasin ju muud hinda.
:hello: Selleks ongi foto vajalik,et saada mingi ettekujutus objektist, sest mööda eestit ringi kihutamist ei maksa keegi kinni kui tööks ei lähe.Foto järgi saab esitada veel täpsustavaid küsimusi sest tellija kes ei ei valda konkreetset valdkonda ei tulegi paljude asjade peale
Külaline
külaline

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

See oleks muidugi kõige parem kui foto oleks, aga olen nõus olnud ka mööda Eestit ringi sõitma. Olen tähele pannud ka seda, et kohapeal käies ja Tellijaga kokku saades kipuvad tööd paremini kätte tulema.
Seda ma pole väitnudki et Tellija peab teemt valdama. Sellepärast olekski kõige parem kohpel käia või foto.

Ükskord oli juhus, et taheti mingile hoonele uut kihti rullmaterjali saada. Jutu järgi tundus olevat lihtne töö. Leppisime kokku, et tulen kohale, ja kui saame kokkuleppele, saaksin kohe pihta hakata, kuna mul mingi kogus materjali kaubikus olemas. Kohle jõudes selgus, et oli vana rookatusega aidahoone.
Kirves
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 04 Juun 2012, 02:28
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas Kirves »

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:100 % teemaalgatajaga nõus. Peab käima kohapeal, ise üle mõõtma ning muud asjad kokku leppima. Ise teen lamekatuseid, pidevalt keegi helistab ja tahab telefonikõne põhjal hinda saada. Kui olen küsinud koha peal üle vaatmise võimalust siis enamasti sellest pole huvitatud. Kuigi olen selgelt öelnud, et see on tasuta ja saaks teha täpse pakkumise. Vahest olen mõnele öelnud, orienteeruvalt mingi suurusjärgu. Kohapeal selgub mitu muud asja millest algul polnud juttu. Alates sellest, et katus suurem, läbiviike täis, aluskonstruktsioon mäda jne. Aga siis Tellija ütleb, et telefoni teel lubasin ju muud hinda.
:hello: Selleks ongi foto vajalik,et saada mingi ettekujutus objektist, sest mööda eestit ringi kihutamist ei maksa keegi kinni kui tööks ei lähe.Foto järgi saab esitada veel täpsustavaid küsimusi sest tellija kes ei ei valda konkreetset valdkonda ei tulegi paljude asjade peale
See Eestis ringikihutamine on müügikulu , et saada tööd ja ülevaade objektist. Siia sai profi jaoks kirjutatud piisavalt palju eelinfot... Eestis pead tellijana jagama kõike, sest muidu võid kaela saada igavese jama.... Olen näinud neid "hurraa teeme kõike" tegijaid , et lao aga projekt ette .... ja kui projekt on olemas siis projekteerija või disainer on idioot :P
On töid mille ligikaudse hinna saab teha pildi järgi aga enne lõpliku pakkumise kinnitamist peab alati objekti üle vaatama !
Kirves
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 04 Juun 2012, 02:28
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: O:Otsin puiteramusse trepi valmistajat

Lugemata postitus Postitas Kirves »

Teema lukku . Ehitaja leitud ja kokkulepped paigas.
Suletud