M:Keris , saunaahi

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
cranker6
külaline

M:Keris , saunaahi

Lugemata postitus Postitas cranker6 »

Keris on sauna kütteseade, mille sees on soojust akumuleerivad kivid. Kerise ülesandeks on nii sauna ruumi soojendamine kui ka kuuma veeauru ehk leili andmine. Ahju korpus vamistatud 6mm paksusest kvaliteetsest (teras20) torust, originaalne kahekordne suitsujuhtimissüsteem ehk keerutus. Tagab kõrge kasuteguri leilikivide soojenemise ja väldib põhikorstna ülekuumenemist. (leek ei jõua korstnasse) Kuum koldelagi jääb alati kuivaks, ei teki niiskuse mõjul roostet. Temperatuuri reguleerimine toimub tuhasahtli avamise-sulgemisega. Ahjule võimalik juude osta roostevaba veepaak 85L, kas jalgadel või riputatav tsingitud soojaveeboiler, korstnapõlv. Lisad- veesärk 250.- kivivõrk ühel küljel 300.- roostevaba kiirgusplekk 300.- Tavakeris ( mitte läbi seina ) 3800.- Kokkuleppel keris ka tellija mõõtude ja soovi järgi. Küsi ka grille, suitsuahje, boilereid ja muud.
HIND: 4100.- INFO telefonil 5148718 cranker6@gmail.com
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4223
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: M:Keris , saunaahi

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Viska pilte oma töödest, siis saab aimu, millega tegu. Kus kandis asuvad?
Külaline
külaline

Re: M:Keris , saunaahi

Lugemata postitus Postitas Külaline »

sa ju müüd oma keriseid bauhofis. kas tõesti hakad müüma nüüd ka läbi foorumite?? väga ebaeetiline aga noh eks sa ise tead - edu!
cranker6
külaline

Re: M:Keris , saunaahi

Lugemata postitus Postitas cranker6 »

Isa müüb mul jah keriseid läbi bauhofi , kuid andis 1 kerise mulle , et ma selle maha müüks ja saan raha endale.
Vasta