põranda valu

ping
Ehitusveteran
Ehitusveteran
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 52 korda

Re: põranda valu

Lugemata postitus Postitas ping »

xxx111 kirjutas: 29 Nov 2020, 14:33
ping kirjutas: 29 Nov 2020, 14:18 Kunagi küsisin ühe ehitusmehe käest, et kas valab ikka sirge põranda?
See vaatas suurte silmadega otsa ja ütles: "Ära selle pärast muretse, põranda valad ju tasandusseguga sirgu enne parketi panekut".
Ma ei kasutanud tema teenuseid.
:hello:
Aga said juba enne tööde alustamist teada mida on oodata ja Sul oli valik
Ühtlasi oleks võinud ju küsida, et palju muutuks hind kui oleks vaja sirgeks ilma tasanduseta
Kuna sain aru, et see ettevõtja kasutab juhuslikult leitud kõige odavamat tööjõudu kelle kvaliteeti ta ise ei suuda tagada, siis ei hakanud nii keerulise operatsiooni hindagi uurima.
Edaspidi olen eelistanud suhelda meistritega kes ise reaalselt asju teevad.
xxx111
Ehitusveteran
Ehitusveteran
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 48 korda

Re: põranda valu

Lugemata postitus Postitas xxx111 »

ping kirjutas: 29 Nov 2020, 15:08
xxx111 kirjutas: 29 Nov 2020, 14:33
ping kirjutas: 29 Nov 2020, 14:18 Kunagi küsisin ühe ehitusmehe käest, et kas valab ikka sirge põranda?
See vaatas suurte silmadega otsa ja ütles: "Ära selle pärast muretse, põranda valad ju tasandusseguga sirgu enne parketi panekut".
Ma ei kasutanud tema teenuseid.
Aga said juba enne tööde alustamist teada mida on oodata ja Sul oli valik
Ühtlasi oleks võinud ju küsida, et palju muutuks hind kui oleks vaja sirgeks ilma tasanduseta
Kuna sain aru, et see ettevõtja kasutab juhuslikult leitud kõige odavamat tööjõudu kelle kvaliteeti ta ise ei suuda tagada, siis ei hakanud nii keerulise operatsiooni hindagi uurima.
Edaspidi olen eelistanud suhelda meistritega kes ise reaalselt asju teevad.
Arusaadav...
Vasta