Väikeste aukude täitmine betoonpõrandas

dude75
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 09 Mai 2017, 10:53

Väikeste aukude täitmine betoonpõrandas

Lugemata postitus Postitas dude75 »

Ajasin garaaži põrandat sirgeks Mira x plan isevalguvaga ning proovisin kuidas proovisin, ikka jäid sisse õhumullid ning nüüd on pinnal näha väikesed nõelasilma suurused augud. Seejärel värvisin esimese kihi Penosil Epoxiga ka üle, lootes värviga need augud kuidagi ära täita, aga see lommulikult ei õnnestunud ja nüüd paistavad need tumedad täpid heldama värvi taustal veel rohkem välja. Enne teise kihi peale kandmist tahaks need augud kuidagi (kasvõi ükshaaval täis saada). Mis oleks hea lahendus sellisel puhul ?

aero
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:40
On tänanud: 28 korda
On tänatud: 44 korda

Re: Väikeste aukude täitmine betoonpõrandas

Lugemata postitus Postitas aero »

Ei saa su küsimuse püstitusest aru. Garaaži sihipäraselt kasutades (2- või- 4-rattalis(t)e hoidmiseks) ei määra mingid nõealsilma augud absoluutselt mitte midagi. Rehvid toovad palju suuremat sodi sisse, neid augukesi ei märka. Epopõrandad tehakse garaagedes taotluslikult kirjud ja puistatakse helbeid peale, et pind krobelisemaks saada. Sile ja märg põrand ei ole turvaline. Aga äkki tõesti on sul plaanitud selline põrand, kus kunagi tolmukübet ega veetilka maas ei ole, puhas/kuiv nagu laboris...

Ükshaaval nõelasilma-auke täita? Mitu m2? :D
Tootelehel on soovitus olemas: "Lohkude ja pragude täiteks segada PENOSIL Premium Epoxy Paint värvisegu sisse kvartsliiva (tera Ø 0,1-0,5 mm) või talki vahekorras kuni 1:1."
https://penosil.com/et/attachment.php?i ... hment=9700

Vasta