Betooni viimistlemine

Sill
külaline

Betooni viimistlemine

Lugemata postitus Postitas Sill »

Mis oleks parim varjant betoon samba viimistlemisele,rakised oli tehtud osb plaadist ja betoonil ilusad jäljed peal muidugi.
Külaline
külaline

Re: Betooni viimistlemine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sill kirjutas:... rakised oli tehtud osb plaadist ja betoonil ilusad jäljed peal muidugi.
Ei saanud lausest aru, et kas need OSB jäljed sulle meeldivad ja tahad neid eksponeerida või teatad kurbusega, et kahjuks jäid need OSB jäljed tugevalt näha.

Urmas
Sill
külaline

Re: Betooni viimistlemine

Lugemata postitus Postitas Sill »

Pigem täiesti siledaks saada plaanis.
Külaline
külaline

Re: Betooni viimistlemine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sill kirjutas:Pigem täiesti siledaks saada plaanis.
No siis lihtsalt krohvi ja pahtelda.

Urmas
Sill
külaline

Re: Betooni viimistlemine

Lugemata postitus Postitas Sill »

Seda kardsin isegi et tuleb vana kooli moodi üle krohvida, lootsin miskit tänapäeva lahendust, miski kiud krof vai midagi sellist.....Pahtel väli tingimustele, mida soovitad?
albri7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Aug 2012, 17:34

Re: Betooni viimistlemine

Lugemata postitus Postitas albri7 »

Tere samas võiks siis tekoratiivkrohviga üle teha ma alles siin mõniaeg tagasi tegin nüüd on saada igasuguseid erinevaid krohve oleks nõus selle töö teile ära tegema minu nr 56181461
Külaline
külaline

Re: Betooni viimistlemine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sill kirjutas:Seda kardsin isegi et tuleb vana kooli moodi üle krohvida, lootsin miskit tänapäeva lahendust, miski kiud krof vai midagi sellist.....Pahtel väli tingimustele, mida soovitad?
Miks vanakooli moodi? On ka tänapäevaseid lahendusi ja märksõnaks on "fassaadikrohv".

Urmas
Külaline
külaline

Re: Betooni viimistlemine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

albri7 kirjutas:Tere samas võiks siis tekoratiivkrohviga üle teha ma alles siin mõniaeg tagasi tegin nüüd on saada igasuguseid erinevaid krohve oleks nõus selle töö teile ära tegema minu nr 56181461
Võta endale keegi appi, kes su kirjutatud teksti eelnevalt üle vaataks ja kirjavead parandaks. Sellise tekstiga sind keegi tõsiselt ei võta.
Lihtsalt soe soovitus.

Urmas
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Betooni viimistlemine

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Ma oleks ikka lihtsamalt öelnud, et betoonile tuleb betooni selga ajada. Poest vaata mingi betoonkrohv ja ämber ja labidas. Ja muudkui "laku"....
vanaema on sul veteran...
Sill
külaline

Re: Betooni viimistlemine

Lugemata postitus Postitas Sill »

sashaobrok kirjutas:Ma oleks ikka lihtsamalt öelnud, et betoonile tuleb betooni selga ajada. Poest vaata mingi betoonkrohv ja ämber ja labidas. Ja muudkui "laku"....
Vägagi nõus sinuga, et lihtsalt üle krohvida
sill
külaline

Re: Betooni viimistlemine

Lugemata postitus Postitas sill »

sashaobrok kirjutas:Ma oleks ikka lihtsamalt öelnud, et betoonile tuleb betooni selga ajada. Poest vaata mingi betoonkrohv ja ämber ja labidas. Ja muudkui "laku"....
Selle teeb probleemseks see, et tegu on betoon kujundidga. Osaliselt on ka ligipääs raskendatud.Fasaadi krohvi saab edukalt peale kanda laia pahtli labidaga nagu saan? Selles mõttes oleks se eelis jälle. Ettekujutus asjast http://www.upload.ee/files/4551611/sein.jpg.html
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Betooni viimistlemine

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

No see on käsi/näputöö nii ehk naa. Mida parem silm ja käpp, seda parem ka tulemus saab. Üldiselt kui varem teinud ei ole, siis vaata youtube-i ja hakka otsast katsetama.
vanaema on sul veteran...
Vasta