köögitasapind betoonist

beecool
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 01 Apr 2009, 16:28

köögitasapind betoonist

Lugemata postitus Postitas beecool »

Siin on neid teemasi küll juba aga ise soovin selle valada tavalisest betoonist.
Küsimus aga millisest?
Mul on fibost laotud tasapinna otsaseinad ja plaadi pikkus tuleks 2.1m, paksust sooviks 10cm. Sinna sisse tuleks veel kraanikauss ja kahe auguga pliit. Tasapinna ääred mõtlesin saalungil teha vahtplast sisenurga liistuga(mingisuguste nikerdustega), et jääks karniisi efekt. Mul pole oluline, et pind peaks läikima nagu klaas aga peaks olema tugev ja vastupidav.
Küsimus ainult, et millist segu kasutada ja kuidas ning millega pärast pinnatöötlust teha? Võibolla on poest isegi saada sellist kaubabetooni sarnast betooni millel pärast lihvimist jääb näha jämedam killufraktsioon.
Juhul kui kellelgi kogemust antud vallas siis palun nõu.

Ja ma soovin seda valada kohe paika, a kas seda pealispinda saab pärast siledaks lihvida?
Külaline
külaline

Re: köögitasapind betoonist

Lugemata postitus Postitas Külaline »

minu teema on see natuke allpool "betoonist plaadi valamine"

omast vähesest kasutuskogemusest ütlen
pind peab olema sile kui ise köögis asjatad siis saad aru miks.

valamise kogemusest ütlen
kindlasti on mõtekam valada siledasse vormi kui pärast lihvida
vormi peab vibroma, et ei jääks sisse õhumulle

seguks kasuta midagi veekindlamat kui suvalist müürimörti
mina kasutasin hüdroisolatsiooni betooni Sakret BH

hiljem tuleb immutada ja vahatada, et ei imaks sisse midagi mis sinna peale satub.
min kasutasin nn. spets tooteid nii betooni sisse värviks kui ka immutamiseks ja vahatamiseks

2,1*0,6*0,1 on 126L mis võrdub 10*25kg seguga ehk 250kg - ega see kerge tõstmine ei saa olema :wave:

vaata youtube seal on palju õpetusi concrete countertop
beecool
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 01 Apr 2009, 16:28

Re: köögitasapind betoonist

Lugemata postitus Postitas beecool »

Tänan!
Oli abiks.
Vasta