betoon märga keskkonda

tiksutaja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 14 Okt 2009, 00:44

betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas tiksutaja »

kui tuleb ehitada märga keskkonda ja tagada absoluutne veepidavus, siis kas kunda portlandtsement on sobilik? mis vahekorras seda kasutada (täitematerjalideks, kruus, liiv, maakivid)
mida plastifikaatorina kasutada?
armering
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 227
Liitunud: 13 Sept 2009, 17:00

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas armering »

Targem oleks ikka betoon tellida õigest kohast kus ka vastav lisand sellele sisse segatakse
Kõik betoonist ja kivist 53905131 Janno armering@carlnet.ee Viljandi
tiksutaja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 14 Okt 2009, 00:44

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas tiksutaja »

kindlasti oleks, aga kas on olemas selline asi nagu õige koht?
armering
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 227
Liitunud: 13 Sept 2009, 17:00

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas armering »

No meil ikka mõned asutused on kes betooni müügiga tegelevad.Telefon abiks ikka
Kõik betoonist ja kivist 53905131 Janno armering@carlnet.ee Viljandi
tiksutaja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 14 Okt 2009, 00:44

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas tiksutaja »

mõned asutused? - ehk saaks siis mõned nimed kah? paljast telefoni vaatamisest ma vist oluliselt targemaks ju ei saa
coachman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 141
Liitunud: 13 Nov 2007, 18:57
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas coachman »

tiksutaja kirjutas:mõned asutused? - ehk saaks siis mõned nimed kah? paljast telefoni vaatamisest ma vist oluliselt targemaks ju ei saa
HC Betoon
kontaktid ja muu info http://www.betoon.ee
Normaalsed, väga professionaalsed ja üsna vastutulelikud inimesed. Soovitan.
tiksutaja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 14 Okt 2009, 00:44

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas tiksutaja »

veel pakkumisi? enda ja sugulaste firmat pole mõtet reklaamida
rax1106
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 63
Liitunud: 24 Aug 2009, 10:57

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas rax1106 »

Internetis on selline huvitav asi nagu www.google.ee ja seal võid proovida otsingusõna "betooni valmistamine" :)
coachman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 141
Liitunud: 13 Nov 2007, 18:57
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas coachman »

tiksutaja kirjutas:veel pakkumisi? enda ja sugulaste firmat pole mõtet reklaamida
Kui see minu jutu kohta käis siis mul pole selle firmaga küll mingit omandi- ega sugulussuhet :) Olen sealt paar korda tellinud ja mulle sobis. Kui sulle ei sobi siis mida sa õieti vajad? Valikus on veel Betoonimeistrid ja Rudus (ja vist veel mõni) aga nendega isiklikud kokkupuuted puuduvad.
tiksutaja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 14 Okt 2009, 00:44

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas tiksutaja »

ei coachman, see käis pigem armeeringu pihta, aga mida ma vajan on täpselt esimeses postis märgitud, kuna eri firmade transport ainuüksi mulle on 4-5 tuhat, seega ma pean vajalikuks täpse segu valmistamise ikkagi kohapeal
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas Urmas »

tiksutaja kirjutas:ei coachman, see käis pigem armeeringu pihta, aga mida ma vajan on täpselt esimeses postis märgitud, kuna eri firmade transport ainuüksi mulle on 4-5 tuhat, seega ma pean vajalikuks täpse segu valmistamise ikkagi kohapeal
Ainult siinses foorumis soovituste mahategemine sind targemaks ei tee! Retseptid on netis täiesti saadaval, vaid kodutööd on vaja natuke teha.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas rokikas »

tiksutaja kirjutas:kui tuleb ehitada märga keskkonda ja tagada absoluutne veepidavus, siis kas kunda portlandtsement on sobilik? mis vahekorras seda kasutada (täitematerjalideks, kruus, liiv, maakivid)
mida plastifikaatorina kasutada?
Selle saavutamine kodus ise segu segades tundub küll tiba võimatu. Mille tegemiseks sa seda vajad.
Külaline
külaline

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kui tahad saada vettpidavat betooni, siis tuleb sulgeda betoonis olevad poorid ja kapillaarid. Selleks on kaks võimalust: kas segad betoonisegusse vastavad lisandid ja/või võõpad betoonpinna üle. Mõlemaid aineid müüvad Eestis Langeproon ja Semtu, aga nad on päris kallid.
tiksutaja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 14 Okt 2009, 00:44

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas tiksutaja »

nojah absoluutset muidugi ei saa, aga külaline pmst vastas just seda mida vaja
armering
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 227
Liitunud: 13 Sept 2009, 17:00

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas armering »

Inimesed on oma kokkuhoiuga ikka sassi keeranud.Üks ostab alusetäie m500 segu ja tahab et tal keldripõrand ära valatakse,teine jälle ei raatsi armatuuri osta-pakub välja et lõikab sidumistraadist juppe betooni sisse :shock:
Hullud ettevõtmised ma ütlen!Aga edu siiski veekindla betooni valmistamisel.ise arvan,et seda sortsu keemiat teile küll keegi müüma ei hakka.
Kõik betoonist ja kivist 53905131 Janno armering@carlnet.ee Viljandi
Külaline
külaline

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere. Veekindlast betoonist konstruktsiooni isetegemine lõppeb sellega, et mõne aja pärast saame lugeda rubriigis "hüdroisolatsioon" küsimust kuidas betooni veekindlaks teha. Ta (s.o veekindel betoon) polegi veekindel. Et kas on olemas mingeid odavaid mastikseid, mida peale võõbata. Lugupidamisega. Alar Piirfeld
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Armeringil ja Piirfeldil on vägagi õiged mõtted, aga isetegeijale võin anda vihje katsetamiseks "vene ajast" univsersaalse keemiaga betooni veekindlaks tegemisel. Selleks oli naatriumvesiklaas ehk kontoriliim. Seda segati nii betooni sisse kui ka võõbati basseinid üle ja ka praegu poodides täiesti saadaval.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
miki999
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 32
Liitunud: 14 Juun 2009, 00:45

Re: betoon märga keskkonda

Lugemata postitus Postitas miki999 »

Hr Külalisel on 100% õige märkus. Betooni võid lisandiga veetihedaks saada aga betooni sees olevaid pragusid mitte. Seepärast peab veetihe betoonkonstruktsioon sisaldama nii kemikaali kui ka hüdroisolatsiooni. Ise neid kemikaale kasutada ei saa niiet ise betooni tehes jääb vaid korrallik hüdroisolatsioon. Betoon iseenesest niiskust ja vett ei karda.
Vasta