betoon vahelagi 2

tiit001
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 595
Liitunud: 06 Veebr 2005, 11:16
On tänatud: 2 korda

betoon vahelagi 2

Lugemata postitus Postitas tiit001 »

tere, niisiis arutaks veidi kivimaja teise korruse põrandast. arhidekt soovitas mulle vahelagi teha betoonpaneelidest. pidi tulema küll tiba kallim, kuid tükkmaad kiiremini ja praktilisem kaa.
ootaks just neid arvamusi, kes on just sama valiku ees olnud ja miks just otsustatud ehitada nii..??
Külaline
külaline

Re: betoon vahelagi 2

Lugemata postitus Postitas Külaline »

tiit001 kirjutas:tere, niisiis arutaks veidi kivimaja teise korruse põrandast. arhidekt soovitas mulle vahelagi teha betoonpaneelidest. pidi tulema küll tiba kallim, kuid tükkmaad kiiremini ja praktilisem kaa.
ootaks just neid arvamusi, kes on just sama valiku ees olnud ja miks just otsustatud ehitada nii..??
Millest kiiremini? Eelmisel aastal oli paneelide järjekord mitu kuud.
Incikas
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 13 Nov 2005, 11:03
Asukoht: Tallinn

Re: betoon vahelagi 2

Lugemata postitus Postitas Incikas »

Anonymous kirjutas:
tiit001 kirjutas:tere, niisiis arutaks veidi kivimaja teise korruse põrandast. arhidekt soovitas mulle vahelagi teha betoonpaneelidest. pidi tulema küll tiba kallim, kuid tükkmaad kiiremini ja praktilisem kaa.
ootaks just neid arvamusi, kes on just sama valiku ees olnud ja miks just otsustatud ehitada nii..??
Millest kiiremini? Eelmisel aastal oli paneelide järjekord mitu kuud.

Kui osta kusagilt üle jäänud paneelid,siis on tõesti kiirem variant...kallidusest :roll: ...oleneb,mis põrand jääb siis lõplikukt-kas paneelidele laagd ja plaat vms ja parkett või laud,või siis paneelile valu peale ja siis parkett...isiklikult paneks laagid ja siis laudpõranda,saaks normaalse ja kiirelt(aga see minu isiklik arvamus)
külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas külaline »

ka mulle soovitas projekteerija betoon vahelage (ka kivimaja).laepaneelid oleks kätte saanud alles oktoobris ja ja paneelide hind oleks olnud ca 500 eeku m2
Kuna aega oodata ei ole läksin puitlagede peale ,üle
Koristaja
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 165
Liitunud: 12 Veebr 2006, 20:51
Asukoht: Harjumaa
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: betoon vahelagi 2

Lugemata postitus Postitas Koristaja »

paneeli idee selles, et saad ilusad suured ilma lisatugedeta toad ...
vähem tugiseinu-poste ,vähem tugevdatud vundamenti.

messil jäi silma järgmine lahendus:
Vahelae ja katuse mitte-eemaldavad raketised
Vasta