Palkmaja väline hooldus

Palkmajade teema
falconets
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 28 Mai 2012, 10:26

Palkmaja väline hooldus

Lugemata postitus Postitas falconets »

Tere.

Oskab keegi soovitada millise ainega palksauna väljast hooldada? Ise plaanin teha seda tõrvaõliga, aga võibolla teab keegi mõnda paremat/kaasaegsemat tehnoloogiat?
Külaline
külaline

Re: Palkmaja väline hooldus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Lasuurvärvid, nt Remmers, Caparol
Ecooil
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 29 Juun 2012, 10:51
Asukoht: Valgjärve/tallinn
Kontakt:

Re: Palkmaja väline hooldus

Lugemata postitus Postitas Ecooil »

Ma soovitan siis Ecokrunt et maja või saun värvi ei muuda ning siis viimistlustõrva või hele või tume tõrvaõli.
Looduslik valik puidukaitseks !
tanel@ecooil.ee
www.ecooil.ee
Kasutaja avatar
pikk88
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2079
Liitunud: 15 Juun 2009, 21:11
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 38 korda

Re: Palkmaja väline hooldus

Lugemata postitus Postitas pikk88 »

Igasugused värvid unusta küll ära. Mine ecooili ja sealt saad piisavalt infot, millega, kuidas ja miks seda teha.
Torutööd Tartus 56 932 898
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Palkmaja väline hooldus

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Miks värvid ära unustama peab?
Ecooil
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 29 Juun 2012, 10:51
Asukoht: Valgjärve/tallinn
Kontakt:

Re: Palkmaja väline hooldus

Lugemata postitus Postitas Ecooil »

Meil on nüüd üks uus toode. Kutsun seda ecovärviks . Kõike värvitoone saab valida ja plussid on see et kuivab nii 30 min ja värvis on juba ecokrunt ka sees olemas.
Ise kasutame seda saunade ja kümblustünnid värvimiseks.

http://www.ecooil.ee/index.php?id=165
Looduslik valik puidukaitseks !
tanel@ecooil.ee
www.ecooil.ee
to: Ecooil
külaline

Re: Palkmaja väline hooldus

Lugemata postitus Postitas to: Ecooil »

Oi see on tore kui uusi tooteid tuleb, a räägi kas ma saaks seda toodet tasuta, eelmine toode mida Makitast ostsin oli Hele Tõrvaõli, keeras mul terve maja ülikuivad värskelt paigaldatud voodrilauad peesse, sine+mustad täpid..paigaldus ja puit kontrollitud, tehtud eeskujulikult, viga oli õlis, igale poole kus tilkus seal ka hallitas nädala pärast..kehvasti läbi keedetud vms..
Hmm..et räägi kas saab ? kui ei anna pole ka lugu.. mul on nagu nii aega foorumites tsõksida, tegijal juhtub ..pidi see mul aint 5000eur eest voodrit peesse keerama

Ecooil kirjutas:Meil on nüüd üks uus toode. Kutsun seda ecovärviks . Kõike värvitoone saab valida ja plussid on see et kuivab nii 30 min ja värvis on juba ecokrunt ka sees olemas.
Ise kasutame seda saunade ja kümblustünnid värvimiseks.

http://www.ecooil.ee/index.php?id=165
Külaline
külaline

Re: Palkmaja väline hooldus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

to: Ecooil kirjutas:Oi see on tore kui uusi tooteid tuleb, a räägi kas ma saaks seda toodet tasuta, eelmine toode mida Makitast ostsin oli Hele Tõrvaõli, keeras mul terve maja ülikuivad värskelt paigaldatud voodrilauad peesse, sine+mustad täpid..paigaldus ja puit kontrollitud, tehtud eeskujulikult, viga oli õlis, igale poole kus tilkus seal ka hallitas nädala pärast..kehvasti läbi keedetud vms..
Hmm..et räägi kas saab ? kui ei anna pole ka lugu.. mul on nagu nii aega foorumites tsõksida, tegijal juhtub ..pidi see mul aint 5000eur eest voodrit peesse keerama
Jutt jumala öige ,mul läksid ka puitdetailid hallitama ecooilist väideti et puidu niiskus liiga suur,MUL TISLERIKUIV PUIT???

Ecooil kirjutas:Meil on nüüd üks uus toode. Kutsun seda ecovärviks . Kõike värvitoone saab valida ja plussid on see et kuivab nii 30 min ja värvis on juba ecokrunt ka sees olemas.
Ise kasutame seda saunade ja kümblustünnid värvimiseks.

http://www.ecooil.ee/index.php?id=165
maanaine
külaline

Re: Palkmaja väline hooldus

Lugemata postitus Postitas maanaine »

Tegin enda maja, sauna, garaashi, kaevu ja silla Lifeline peitsiga. Vee baasil peits, mis tõi palgi struktuuri ideaalselt välja ja väike toon ka peal. 4 aastat peal olnud ei kooru ei hallita lõunast ega põhjast. vaata http://www.palkmajakeskus.ee/et/viimistlemine/83
Ecooil
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 29 Juun 2012, 10:51
Asukoht: Valgjärve/tallinn
Kontakt:

Re: Palkmaja väline hooldus

Lugemata postitus Postitas Ecooil »

to: Ecooil kirjutas:Oi see on tore kui uusi tooteid tuleb, a räägi kas ma saaks seda toodet tasuta, eelmine toode mida Makitast ostsin oli Hele Tõrvaõli, keeras mul terve maja ülikuivad värskelt paigaldatud voodrilauad peesse, sine+mustad täpid..paigaldus ja puit kontrollitud, tehtud eeskujulikult, viga oli õlis, igale poole kus tilkus seal ka hallitas nädala pärast..kehvasti läbi keedetud vms..
Hmm..et räägi kas saab ? kui ei anna pole ka lugu.. mul on nagu nii aega foorumites tsõksida, tegijal juhtub ..pidi see mul aint 5000eur eest voodrit peesse keerama

Ecooil kirjutas:Meil on nüüd üks uus toode. Kutsun seda ecovärviks . Kõike värvitoone saab valida ja plussid on see et kuivab nii 30 min ja värvis on juba ecokrunt ka sees olemas.
Ise kasutame seda saunade ja kümblustünnid värvimiseks.

http://www.ecooil.ee/index.php?id=165

Nüüd pole muud teha kui laudis ära valgendada.Ma hästi ei usu et see just õliviga oli ! Äkki oli puit liiga niiske et õli jäi vaid pinnale ?
Looduslik valik puidukaitseks !
tanel@ecooil.ee
www.ecooil.ee
Vasta