Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Palkmajade teema
raudpats
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 02 Mär 2010, 12:54
On tänanud: 4 korda

Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas raudpats »

12142115.lview.JPEG
12142115.lview.JPEG (27.69 KiB) Vaadatud 5259 korda
Kuidas oleks õigem palki puhastada?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10855
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Kui käsitsi ei viitsi, siis võiksid sinna lehele kiigata http://www.sbb.ee/?lang=et&id=avaleht
Külaline
külaline

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Asi pole mitte viitsimises vaid välja selgitamises millega kui kiiresti saab.Muidugi pritsiga oleks lihtne aga 7 Euri m2 pole kuigi odav.Ksautanud olen alg järgus relakat ja lamelle aga need kipuvad suht kiiresti lõppema,kuna saasta kiht märkimisväärne.Kas kellegil nende plastik harjadega on kogemusi olnd,mis vist trelli külge käivad? Terasega ei saa kuna hakkab kõrvetama.Maja muidu u.90m2.
lMaxl
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 612
Liitunud: 14 Nov 2009, 10:22
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas lMaxl »

Kasuta kaussharju ja relakat, trell hoia reservis, vajaduseks kui relakaga ligi ei pääse. Esimese kihi jaoks isegi vinti keeratud jäigemat ja mine järjest pehmema peale üle. Kusjuures marketi ja Würth kausi vahe tundus olevat ainult hinnas ja neid ikka kulub. Plastik hari jäta viimaseks lihviks.
Kui pool maja oled ära teinud, tundub 7euri/m2 täitsa mõistlik hind.
Max
Puutööd
Külaline
külaline

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

lMaxl kirjutas:...Kui pool maja oled ära teinud, tundub 7euri/m2 täitsa mõistlik hind.
Max
Puutööd
:) :clapping: :)
Urmas
Külaline
külaline

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Jah ainult tahaks näha kesse suudab suure relakaga päev-aega mööda seina nühkida? Kas oled ise proovinud,et tead soovitada? :mrgreen: Mõttlen ikka nende plastikust harjade ja käsnade peale,on keegi neid kasutanud? Ma pole küll raketiteadlane kuid tehes lihtsa jämedakoelise arvutuse : maja külg kokku 2x 12x2x9x3=126m2,sellele liidame vaheseinad mida on kolm. Seega 4x9x3=108m2+2x6x1=12m2.Seega 126+108+12=246m2,sellest lahutame uksed aknad(1,5m2 aken ja 2m2 uks) 6x1,5=9m2 ja 5x2=10m2.Lahutame 246-19=227m2x7Euri=1589 euri ehk umbes 24.788 krooni antud maja puhastamine selle soodaga.
Üks lamell maksab 2euri ehk 30 krooni,sellega olen suutnud puhastada umbes 2,5m2 . 227: 2,5=90,8x2=181,6 euri ehk siis 2833krooni.Sellele liidame ajakulu umbes samapalju 2,5x1hx2euri saame tulemuseks 363,2 euri ehk siis 5.666 krooni lamellidega.Elektrile kuluv summa on tühine. Järeldus: 24788-5666=19.122 krooni on vahe.Mõlemal juhul ei tee ma seda tööd ise.
Ei suuda leida seda stiimulit ,et selle sooda peale mängida :mrgreen:
Keskmine palk me kandis ongi 2euri/h seega ei tunne ennast nagu koonerina eriti :) ,pealegi saab selle tööga hakkama igaüks kes veidigi tahab.
lMaxl
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 612
Liitunud: 14 Nov 2009, 10:22
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas lMaxl »

Ei tahtnud sellega seda öelda, et see sooda on soodne vaid, et palgi puhastamine pole kerge töö. Pead vaeva nägema ja loetlesin kõige lihtsamad, kiiremad abivahendid millised saad odavalt hankida. Nailonharja selles sodi maha saamis loetelus polnud. Makital on harihõõvel, viimaseks lihviks hea riist, kuigi ainult tasapinnaliseks töötluseks (uuri rendist).
Aga küsi konkreetselt sellele pinnale sooda pakkumist, ka raketi teadlased teevad vahest arvutus vigu või mees nädalaks pudru peale, küll siis jaksab.
Max
Puutööd
Külaline
külaline

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:...Keskmine palk me kandis ongi 2euri/h seega ei tunne ennast nagu koonerina eriti :) ,pealegi saab selle tööga hakkama igaüks kes veidigi tahab.
Külalisel on väikesed arvutusvead nii ca 181€ ulatuses + kas selle 2€/h eest ikka saab tegijalt loodetud tulemust? :scratch:
Urmas
Külaline
külaline

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:...Keskmine palk me kandis ongi 2euri/h seega ei tunne ennast nagu koonerina eriti :) ,pealegi saab selle tööga hakkama igaüks kes veidigi tahab.
Külalisel on väikesed arvutusvead nii ca 181€ ulatuses + kas selle 2€/h eest ikka saab tegijalt loodetud tulemust? :scratch:
Urmas
Ehh, hoopis minu arvutusviga.
Urmas
Külaline
külaline

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Arvuta uuesti.
Max
Külaline
külaline

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Saab küll.Olin ise vahepeal ühes tehases pärnus tööl ja maksti 2 euri kätte keskmiselt.Miks siis mina sellele lihtsale tööle töömeest ei peaks laidma.Ta võib ju ka pensionäär olla kes lisa teenib. Sellest arvutus veast ei saand aru...
Palgivana
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 09 Veebr 2012, 15:46
Kontakt:

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas Palgivana »

Olen puhastanud sarnaseid palkpindu. 2€ h saad ehk kohapealt kellegi. Poole sellest tööajast teeb suitsu.
Teeme vanad palkmajad korda!
palkide vahetus, hoone tõstmine palgi võrra, hüdroisolatisooni paigaldamine alumise palgi ja vundamendi vahele.
http://laastukas.onepagefree.com
53737486
Ranno
Külaline
külaline

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas oma kogemustest kirjutad? :D Millega sina siis puhastasid?
See 2 euri läheb jah kohalikule mehele kes möödunu suve ka meil abis oli. 2 euri tund ja lõunasöök pääle oli ta enese hind. Kahjuks suitsu ja viinamees ta pole :(
relka
külaline

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas relka »

Seinad relkaga puhastatud,mida edasi?Kas õlitada või jätta niisama-kuulaks head nõuannet! :)
külaline1234
külaline

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas külaline1234 »

näita pilte ka. mul ka see töö ees. on tehtud linaõliga seestpoolt, pidi tolmu kinni võtma
Ecooil
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 29 Juun 2012, 10:51
Asukoht: Valgjärve/tallinn
Kontakt:

Re: Kuidas ,millega oleks õigem puhastada?

Lugemata postitus Postitas Ecooil »

külaline1234 kirjutas:näita pilte ka. mul ka see töö ees. on tehtud linaõliga seestpoolt, pidi tolmu kinni võtma
See on üksvõimalus jah aga vaiguõli on parem .

http://www.ecooil.ee/index.php?id=63
Looduslik valik puidukaitseks !
tanel@ecooil.ee
www.ecooil.ee
Vasta