Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Palkmajade teema
Puidumees
külaline

Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas Puidumees »

Valmistame palkmajadele uksi ja aknaid.
Kõik tooted on valmistatud vanutatud männipuidust käsitööna.
Viimistluseks naturaalne tõrvaõli.
Metall osad valmistatud sepal vastavalt kliendi soovile.
Kahjuks koduleht on alles valmimisel,kui kellelgi on soov tehtud töid näha , siis helistagu 56682440
Külaline
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Puidumees kirjutas:Valmistame palkmajadele uksi ja aknaid.
Kõik tooted on valmistatud vanutatud männipuidust käsitööna.
Viimistluseks naturaalne tõrvaõli.
Metall osad valmistatud sepal vastavalt kliendi soovile.
Kahjuks koduleht on alles valmimisel,kui kellelgi on soov tehtud töid näha , siis helistagu 56682440


:hello: seda telef.nr. ma tean.See mees tegi ju ka POKUMAALE igati kihvtid uksed -aknad vanas -stiilis :thumbsup: .Ise olen tellinud tema käest välisukse ja möned aknad ning olen rahule jäänud nii hinna kui kvaliteediga,sama on rääkinud ka söbrad kes on temaga tegemist teinud. :wave:
Külaline
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mure selline ,et kevadeks valmib suitsusauna palkosa aga palgiosa tegija ei oska ühtegi ukse akna meistrit soovitada.
puidumees
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas puidumees »

Kulla külaline, su mure ju poolikult kirjas .Jäta kontakt või võta ühendust telefoni või meili teel.
minu kontaktid on: andrus.uat@mail.ee või 56682440
puidumees
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas puidumees »

Lisan mõned pildid tehtud töödest alltoodud lingil.

http://fotoalbum.ee/photos/uat1/sets/830651
lMaxl
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 612
Liitunud: 14 Nov 2009, 10:22
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas lMaxl »

kust aidalukud soetatud?
puidumees
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas puidumees »

lMaxl kirjutas:kust aidalukud soetatud?
Aidalukud on Rõuge sepa ja Thormani talu sepikoja töö.
puidumees
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas puidumees »

puidumees kirjutas:Lisan mõned pildid tehtud töödest alltoodud lingil.

http://fotoalbum.ee/photos/uat1/sets/830651
Albumisse sai lisatud mõned sellel sügisel tehtud viimaste tööde pildid (uued pildid albumi lõpus). Head vaatamist !
Vana klient
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas Vana klient »

Olen selle mehe käsitööga igati rahule jäänud :good: ja loodame ,et jätkame ka tulevikus koostööd!!! :amen:
Nelly80
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Dets 2009, 18:43

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas Nelly80 »

Mis üks keskmine aken ka umbkaudu maksta võib? Saan aru, et see oleneb tellimuse ja mõõtude eripärast aga noh nii umbes-täpselt.
puidumees
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas puidumees »

Nelly80 kirjutas:Mis üks keskmine aken ka umbkaudu maksta võib? Saan aru, et see oleneb tellimuse ja mõõtude eripärast aga noh nii umbes-täpselt.
Et mingitki hinda selle küsimise peale öelda oleks vaja teada mis mõõtude ja tegumoega see aken oleks, kas on kinnine või avatav aken ja kui avatav siis kuidas avaneb. Mis hinged ja sulused peaksid olema, kas sepis või nn masstöö omad. Võtke ühendust meiliaadressil: andrus.uat@mail.ee
Soovija
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas Soovija »

Tere :hello: !!!Kevad käes ja on plaan teha alates mai kuust palkmajale remont sinna kuuluvad ka akende ja uste vahetused! Olen lugenud eelmisi postitusi,kus oli ka mainitud Pokumaa ning sai ka sealt eelmine nädal läbi tiirutatud .Oleks praktiliselt vaja samas stiilis :good: !!!Küsiks kohe,et mis sellisel uksel-aknal ka ruudu hind tuleb(aknad k-1500,l-1100 ja piit 200,uksed k-2100,l-1000 ja piit 200) ning kas ka klaasi(paketti) saab teie kaudu tellida????Kas ka paigaldate(olen ise lõuna-eestis)???Jään vastust ootama,kõikke paremat :wave: !!!
ktiit
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 07 Apr 2010, 10:14

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas ktiit »

Paar aastat tagasi sai tellitud 2 kuue ruuduga ja topeltraamidega akent vanast tahutud palgist majakesele sellisest kohast:

http://web.zone.ee/JaneriPuit/index.htm

Töö oli korralik ja kahe akna hind kokku tuli ca 2400.-
Otsija!!!!!!!!!!!
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas Otsija!!!!!!!!!!! »

ktiit kirjutas:Paar aastat tagasi sai tellitud 2 kuue ruuduga ja topeltraamidega akent vanast tahutud palgist majakesele sellisest kohast:

http://web.zone.ee/JaneriPuit/index.htm

Töö oli korralik ja kahe akna hind kokku tuli ca 2400.-
Andke andeks aga suht lahja koduleht :bye: .Ei taha midagi halvasti öelda aga rahvas ,kui tahate midagi oma firma kohta reklaamida ,siis tehke vähe sisukam koduleht.Mina vähemalt sain suht vähe infot siit(aga see ka ainult minu arvamus). Köikke paremat tegemistes tulevikus!!!!!!!!! :hello:
Külaline
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Otsija!!!!!!!!!!! kirjutas:
ktiit kirjutas:Paar aastat tagasi sai tellitud 2 kuue ruuduga ja topeltraamidega akent vanast tahutud palgist majakesele sellisest kohast:

http://web.zone.ee/JaneriPuit/index.htm

Töö oli korralik ja kahe akna hind kokku tuli ca 2400.-
Andke andeks aga suht lahja koduleht :bye: .Ei taha midagi halvasti öelda aga rahvas ,kui tahate midagi oma firma kohta reklaamida ,siis tehke vähe sisukam koduleht.Mina vähemalt sain suht vähe infot siit(aga see ka ainult minu arvamus). Köikke paremat tegemistes tulevikus!!!!!!!!! :hello:

Nojah, kui lisasin selle lingi, sain aru, et otsiti aknaid mitte veebikujundust.
Ega ole see ka oma ettevõte, mida reklaamida tahaksin. Otsides omal ajal palktarele etteantud suurusega täiesti tavalisi, topeltraamide ja tapitud ruutudega aknaid, avastasin üllatusega, kui väike oli valik. Pakuti küll nii saksa, taani, viiking, misiganes tüüpi klaaspakettidega asju hullu hinnaga, kuid lihtsaid aknaid mitte. Ruutude soovile oli üldjuhul vastus, et võime klaaspaketile liistud peale kleepida.... Tuimalt aknavalmistajaid läbi helistades sattusingi selle väikeettevõtte peale, kes oli nõus kiiresti mõistliku hinnaga soovitud asja soovitud mõõdus valmis tegema.
Aasta oli siis 2007. Tore kui nüüd valik suurem on, kui on.
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

ktiit kirjutas:Paar aastat tagasi sai tellitud 2 kuue ruuduga ja topeltraamidega akent vanast tahutud palgist majakesele sellisest kohast:

http://web.zone.ee/JaneriPuit/index.htm

Töö oli korralik ja kahe akna hind kokku tuli ca 2400.-
Kas sa mõnd pilti oma kahest aknast teha ei tahaks?
vanaema on sul veteran...
Puidumees
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas Puidumees »

Tere :hello:

Kevad käes ja ehitus hoogustunud. Mul ka kiired ajad ning pole eriti aega olnud siin tuulata. keegi pakkus või oli saanud 6 ruuduga akna hirm odavalt. Kust selle akan pilti saaks näha. Tahaks vaadata oma silmaga mis "tegumoega" aknaga tegemist. :good:

On küsitud hindasid nii ja naa sugustele asjadele. Kellel konkreetsed soovid, palun esitage hinnapäringud koos mõõtudega ja võimalusel ka mingi visandiga e-posti aadressil andrus.uat@mail.ee

Tervitades,
Puidumees
Vaidopoiss
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas Vaidopoiss »

Tere!!!Selline küsimus,et kas veel tegutsete?Paljud väiksed tegijad on oma uksed kinni pannud peale suurt langust ja enne euro tulekut :) !Nägin teie tehtud töid Tartus ühe tuttava juures ja täitsa vinks vonks kätetöö.Saatsin ka mailile joonised koos oma andmetega!Loodan,et võtate ühendust 8) !
puidumees
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas puidumees »

:hello:
Tegutseme, tegutseme. Kes tõsiselt ehitab, ehitas ka möödunud masu kiuste. Kel huvi uste, akende ja ka treppide vastu, võtku ühendust:
andrus.uat@mail.ee
Külaline
külaline

Re: Stiilsed uksed ja aknad käsitsi valmistatud palkmajadele

Lugemata postitus Postitas Külaline »

:wave:
puidumees kirjutas::hello:
Tegutseme, tegutseme. Kes tõsiselt ehitab, ehitas ka möödunud masu kiuste. Kel huvi uste, akende ja ka treppide vastu, võtku ühendust:
andrus.uat@mail.ee
:wave:
Vasta