Hüdro viimistlusplaate all

Külaline
külaline

Hüdro viimistlusplaate all

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Soovin küsida, mida soovitate. Minul on olemas niiskuskindlad viimistlusplaadid, tegemist ei ole keraamiliste plaatidega ega muu taolisega, vaid suured 1500x1500 plaadid, mis kinnituvad otse karkassile või põranda laagidele.
Tähelepanu küsimus: kuna ehitusplaati pole nendele viimistlusplaatidele alla vaja (puidustki tugevamad), siis tahan kinnitada otse laagidele, kuidas lahendada vannitoas põranda hüdroisolatsioon? Sain teada, et kile ei sobi, kuna see pole hüdro, kile pidavat vett läbi laskma ikkagi. Muidu oleks ju hea kile laagidele panna ja liitekohad teipida. Tyco plaadi vuugikohad pahteldatakse pealtpoolt, aga mina ei saa, sest peal on viimistluspind. Kuidas saada vuugid veekindlaks? Või mida teha, et kui juhtub vannitoas uputus ja vesi alumisele korrusele ei imbuks.

Tänan.
Külaline
külaline

Re: Hüdro viimistlusplaate all

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ei saa aru, millest jutt. Otsing - 1500x1500 tyco - ei leia midagi mõistlikku. Kui soovid nõuannet, alusta viitest konkreetsele materjalile. Paksus jne

Aga üldiselt - kui tootja lubab mingit materjali mingites tingimustes kasutada, siis oskab ta ka nõu anda sulle või on lausa tüüpjuhendi koostanud. Suurtest niiskuskindlatest viimistlusplaatidest veekindla põranda ehitamine laagidele tundub pehmelt öeldes kahtlane üritus.
Vasta