Garaazi kanali tegemine ja hüdroisolatsioon !

martin321
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 03 Mai 2010, 14:00

Garaazi kanali tegemine ja hüdroisolatsioon !

Lugemata postitus Postitas martin321 »

Tere, ei leidnud otsides pea minged asjalike vastuseid enda küsimusele. Nimelt vaja kindalt kanal teha garaazi, betoonist siis valada, tõstuki paigaldust ärge pakkuge kuna selle jaoks peaksin ehitama lausa uue hoone, et seda kasutada seega see jääb kindlasti ära. Kaevamisega juba algust teinud ja 1,3m peal juba hakkab vett sisse ajama, pinnas on liiv( v vesiliiv?). Praegusel ajal muidugi ka veetase kõrge seda näen ka joogiveekaevu veetasemelt mis suvel langeb kindlasti 1-1,5m võrreldes praegusega.

Huvitaks mind seega kuidas saan kanali vettpidavaks? Metallist kasti ehitamine oleks üks viimaseid asju mida tahaks teostama hakata. Huvitaks ka drenaazi paigaldus kanali ümber/kõrvale/all, kuidas see täpsemalt paiknema peaks ning paigaldama ? Muidugi ka kõiksugu muud näpunäited on teretulnud !

Ette Tänades !
Külaline
külaline

Re: Garaazi kanali tegemine ja hüdroisolatsioon !

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ükspuha millise kasti teed siis kontrolli üle ka kanali materjali kaalu ja vee poolt tekitatava üleslükke jõu suhe.
Rauast kastid on ennegi pärast paduvihma koos autoga maa seest välja kerkinud. Ja siis on jama auto lae alt kättesaamisega.
:hello:
Külaline
külaline

Re: Garaazi kanali tegemine ja hüdroisolatsioon !

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere. Kui kindla peale minna, siis plekk-kast ja tellis raskuseks sisse. Arvutused üleslükkejõu osas väga vajalikud. Kõik ülejäänud lahendused on teoreetiliselt olemas kuid praktikas kujuneb see ikka tõdemuseks, et "tahtsime parimat aga välja tuli nagu tavaliselt" Lugupidamisega. Alar Piirfeld
Vasta