Vannitoa hüdro

fgh
külaline

Re: Vannitoa hüdro

Lugemata postitus Postitas fgh »

Niiskustõke pole hüdroisolatsiooni paigaldusel oluline, kuigi see midagi ei tee ka . Muidugi hüdro krunt on asi omal kohal mida peaks kasutama.

Enamasti soovitavad ehitajad niiskustõkkega seina üle teha enne hüdro, aga tegelikkuses pole neil endil ka aimu mis on mis. Ei tehta niiskustõkkel, hüdrokrundil, nakkedispersioonil jms vahet . Ometi on igal asjal oma koostis ja parim kooslus koos selleks mõeldud tootega.
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: Vannitoa hüdro

Lugemata postitus Postitas cartman »

fgh kirjutas:Niiskustõke pole hüdroisolatsiooni paigaldusel oluline, kuigi see midagi ei tee ka . Muidugi hüdro krunt on asi omal kohal mida peaks kasutama.

Enamasti soovitavad ehitajad niiskustõkkega seina üle teha enne hüdro, aga tegelikkuses pole neil endil ka aimu mis on mis. Ei tehta niiskustõkkel, hüdrokrundil, nakkedispersioonil jms vahet . Ometi on igal asjal oma koostis ja parim kooslus koos selleks mõeldud tootega.
http://www.taloon.com/weber.vetonit-ms- ... 0845281/dp
Märkätilojen seinien, lattioiden ja tarvittaessa katon pohjustaminen ja kosteussuojaus ennen weber.vetonit WP Vedeneristysmassan levitystä tai laatoitusta.
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
fgh
külaline

Re: Vannitoa hüdro

Lugemata postitus Postitas fgh »

Tõesti tõesti, peab sõnu sööma vetonitil tõesti sellise nime all see mant. Samas enamasti on ikka hüdrodel oma krunt. Ei kõlba hüdrokrunt tasanduse aluse kruntimiseks ja vastupidi. Pigem seisnes mu lohakalt väljendatud mõte selles. Kõike mis voolab olenemata värvist ja kosstisest kiputakse kasutama kõigis kohtades.
Kollanokk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Juul 2012, 19:32
On tänanud: 1 kord

Re: Vannitoa hüdro

Lugemata postitus Postitas Kollanokk »

Tänan vastuste eest.

Siinkohal teemat edasi arendades: seinte ja põrandaga olen endale asja sisuliselt selgeks teinud, jäänud on veel lagi. Olukord on siis selline, et dushiruum (mitte vannituba) tuleb sauna, poolitatud vanasse leiliruumi. Kuna kuusest voodrilauad olid laes väga heas korras, siis me neid ära ei võtnud. Ja pesuruumi dushiruumi lae mõtlesin teha nii, et kinnitan kruvidega kipsplaadi otse nendele samadele voodrilaudadele, teen niiskustõkkega üle ja seejärel paigaldan uued lauad, mille omakorda nt. paadilakiga üle teen. Või kasutan neid samu vanu voodrilaudu, ei tea veel täpselt.

Mida helgemad pead sellisest plaanist arvavad?
timburi
külaline

Re: Vannitoa hüdro

Lugemata postitus Postitas timburi »

Tahaks siinkohal vaielda vastu Andresto väitele, et "märjad tsoonid min 3 kihti hüdrot". Olles kiilto tooteid kasutanud - esimene kiht on hea tolmuimeja, teine kiht on nakkekrunt, seejärel esimene ja siis teine kiht fibergumi. Kolmas kiht on minu arust raiskamine või siis kahe esimese liiga õhukese kihi tulemus.
Mina tõmban ühe mõõduka kihi peale horisontaalselt ja teise kihi vertikaalselt ja tulemus on igati kindel ja nõuetekohane :wave:
Loomulikult ei ole vale ega keelatud teha kolm õhukest kihti :good:
Vasta