Penetron hüdroisolatsioon

Penetron
külaline

Penetron hüdroisolatsioon

Lugemata postitus Postitas Penetron »

Tere
Soovitan kõigile Eestis turule jõudnud hüdroisolatsiooni materjali. Täpsemalt saab vaadata http://www.penetron.ee. Olen ise proovinud ja toimib väga hästi. Hea omadus on see, et lihtne paigaldada ning muudab betoon- või monoliitbetoonelemendi terves ulatuses vee ja happekindlaks.
Renno
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 170
Liitunud: 25 Mai 2013, 14:42
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Penetron hüdroisolatsioon

Lugemata postitus Postitas Renno »

Penetron kirjutas:Tere
Soovitan kõigile Eestis turule jõudnud hüdroisolatsiooni materjali. Täpsemalt saab vaadata http://www.penetron.ee. Olen ise proovinud ja toimib väga hästi. Hea omadus on see, et lihtne paigaldada ning muudab betoon- või monoliitbetoonelemendi terves ulatuses vee ja happekindlaks.
Selline asi lahtise väliterrassi hydroisolatsiooniks ka kärab ? Terrassi all on kelder ja see vaja veekindlaks saada.
ossukas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Sept 2013, 08:20

Re: Penetron hüdroisolatsioon

Lugemata postitus Postitas ossukas »

Hei sõbrad, penetron .ee tundub, et ei toimi enam, vähemalt jätab koduleht küll sellise mulje. Samas võtsin ühendust Penetroneesti.ee kodulehe kaudu firmaga ja sain oma probleemile kiirelt lahenduse. Kommentaariks veel nii palju, et materjal on tõesti väga huvitav ja võib öelda, et läheneb kosmose tehnoloogiale. Probleem oli keldris kuhu vesi läbi vundamendi sisse jooksis. Firma pakkus välja lahenduse võõbata vundament seest poolt ehk siis keldrist ja väljast üldse mitte puutuda. Olin alguses antud tegevuse suhtes üsna skeptiline aga nüüdseks pean oma sõnad tagasi võtma. Kelder on täiesti kuiv. Julgen soovitada täiega!
Penetron
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 27 Veebr 2013, 14:00

Re: Penetron hüdroisolatsioon

Lugemata postitus Postitas Penetron »

Tere

Penetron.ee tõesti enam ei toimi ja seal valed kontaktid. Küll aga on toimib www.penetroneesti.ee koduleht ja samuti on olemas ka facebooki konto www.facebook.com/penetroneesti sealt leiab videomaterjalid tehtud tööde kohta kui ka materjali paigaldus videosid.

Suured tänud ossukale positiivse tagasiside eest.

Kristjan Sõna
Veetõke OÜ
www.penetroneesti.ee
www.facebook.com/penetroneesti
Vasta